مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن را از کجا بخریم؟دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را برای چه مکان های بخریم؟روش تصفیه آب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالنقیمت انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی  200 گالن در بازار ایرانقیمت ارزان دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالننحوه نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالنخرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ارزانفروشگاه عمده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالنفروشنده ارزان دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن عمده خریداران آن هتل ها و رستوارن های بزرگ هستند. حجم زیاید که این نوع دستگاه ها می تواند داشته باشد پاسخ گوی مراکزی است که نیاز به آب زیادی دارند. خرید تصفیه آب نیمه صنعتی در بسیاری از فروشگاهها و سایت ها امکان دارد. بهداشتی کردنم و سالم سازی آب و استفاده از آن در پخت و پز و نوشیدن یکی از دغدغه های اصلی انسان می باشد که با استفاده از این نوع تصفیه آب ها امکان پذیر شده است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن را از کجا بخریم؟

قبل از اینکه به بررسی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بپردازیم باید به این پرسش مهم پاسخ بدهیم، آیا صنعت نیز نیاز به دستگاههای تصفیه آب دارد؟ صنعت نیز مانند انسان به آب سالم و پاکیزه احتیاج دارد. استفاده از دستگاههایی که به آب جهت  خشک کاری احتیاج دارند امروزه بسیار شدت یافته است. اگر از دستگاه تصفیه آب خانگی خارج شویم، به نوع نیمه صنعتی میرسیم که دارای حجم دهی بسیار بالایی به نسبت خانگی است. این دستگاهها در انواع زیر ساخته میشوند:

 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن.
 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن.
 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 600 گالن.
 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن.

این موارد بنا به نوع حجم دهی آب تصفیه شده خرید و فروش میشوند. اما مورد بحث ما در این محتوا 200 گالن میباشد. این نوع دستگاهها به نسبت خانگی دارای حجم قابل توجهی است به گونه ای که یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن میتواند کار 700 لیتر آب را در خروجی داشته باشد. خرید این نوع دستگاهها بنا به حساسیت همیشگی و بحث های فنی که دارد برای مشتریان سخت بوده است. به همین علت ما به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از خرید حتماً از نمایندگی های معتبر و یا مراکز فروش عمده که دارای کارشناس فنی و مشاور هستند، خرید داشته باشید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را برای چه مکان های بخریم؟

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی برای مکان های زیر مناسب میباشد:

 • رستوران ها
 • هتل ها
 • بیمارستانها
 • آپارتمانها
 • مدارس

 عمده فروش تصفیه آب نیمه صنعتی برای رستوران ها میباشد اما ما شاهد استفاده در بسیاری از هتل و حتی بیمارستانها میباشیم. حجم آب 600 لیتر برای 24 ساعت میتواند بسیار جذاب باشد. بسیاری رستورانها جهت بو، طعم و مزه غذا از آب کاملاً تصفیه شده استفاده میکنند.
در صورتی که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد تصفیه آب نیمه صنعتی ندارید میتوانید با ما در ارتباط باشید. ما به شما بهترین نوع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را پیشنهاد میدهیم که دارای قابلیت های خاص برای نیاز شما است. خرید و فروش این نوع تصفیه آب ها در بازار  بسیار زیاد شده است. و ما حتی شاهد صادرات به کشورهای همسایه نیز هستیم.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

روش تصفیه آب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

روش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مانند نوع خانگی می باشد. دو روش زیر در تصفیه آب بسیار مرسوم است:

 1. فیلتراسیون
 2. RO

در روش اول که همان فیلتراسیون است ما تا 5 عدد فیلتر داریم ولی نوع تصفیه بسیار ساده و خیلی قابل اطمینان نیست ولی دارای قیمت خرید پایینی میباشد. اما در نوع RO از 6 عدد فیلتر شروع شده و به بالا تا 9 عدد نیز میرسد. اما کدام نوع تصفیه بهتر میباشد؟ ما به عنوان خریدار یک دستگاه تصفیه آب بایستی کدام یک را انتخاب کنیم؟ روش RO امروزه به عنوان بهترین نوع روش در حال استفاده و پیاده شدن میباشد.
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن نیز از این روش تصفیه استفاده میکند و میتوان گفت که دستگاهی که از این گونه روش استفاده نکند خیلی قابل اطمینان نمیباشد و در مناطقی که دارای آب آلوده زیادی هستند بهترین گزینه همین روش RO میباشد. در زمان خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی به این موضوع مهم توجه داشته باشید. شاید در زمان خرید تصفیه آب خانگی فروشنده مدلهای گوناگون را به شما پیشنهاد دهد. اما انتخاب شما بایستی RO باشد. شاید هزینه بالایی پرداخت نمایید اما نگران قیمت پرداختی به هیچ عنوان نباشید. زیرا این نوع تصفیه آب ها که از این روش استفاده میکنند، دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و میتوانیم بگوییم که بسیار قابل اعتماد میباشند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی  200 گالن در بازار ایران

 قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن به قیمت های نوع خانگی گران تر میباشد زیرا در حجم آب بسیار متفاوت میباشند. و حتی پیشنهاد ما برای خانه های چند واحدی همین تصفیه آب نیمه صنعتی میباشد. اما چرا روش RO تا این میزان قابل اعتماد شده است.؟ و به مراتب قیمت تمام شده آن گران میباشد. ب
اید بگوییم که دلیل این انتخاب قیمت یا نوع فیلتراسیون مربوط به فیلتر تصفیه آب ممبران است که بسیار مهم و حساس میباشد. ممبران در هر دستگاه تصفیه آب که مورد استفاده قرار بگیرد، به عنوان قلب تپنده ی آن سیستم تصفیه آب میباشد و به همین دلیل کار اصلی تصفیه آب به عهده آن میباشد. در صورتی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب را داشتید ابتدا به نوع برند و کشور سازنده آن توجه کنید و سپس روش تصفیه RO را انتخاب کنید. شما با این خرید تصفیه آب میتوان گفت سلامت خودتان را درباره آب نوشیدنی کاملاً حفظ کرده اید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

قیمت ارزان دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن، نوعی از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی می باشد که برای مصارف غیر خانگی بوده و در مکان هایی که مصارف آب زیادی دارند به کار برده می شود.
این نوع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن، آب را به روش اسمز معکوس تصفیه نموده و دارای مراحل مختلف تصفیه آب می باشد. این دستگاه ها برای مصرف آب تا 200 گالن در شبانه روز مناسب می باشد و قادر به حذف اکثر آلودگی ها و املاح مضر موجود در آب می باشند، همچنین در برخی مدل ها و بر حسب نیاز مشتری قابلیت استفاده در مکان های دارای آب شور را نیز دارند. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی معمولاً در کارگاه ها و کارخانه ها، سازمان ها، شرکت ها، هتل ها، رستوران ها و مراکز آموزشی و مراکز با مصرف بالای آب کاربرد دارد. قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن نسبت به دستگاه های تصفیه آب خانگی بالاتر می باشد. به همین جهت ضروری است تا قبل از اقدام به خرید اطلاعات کافی از انواع مدل ها و کاربرد هرکدام و قیمت دستگاه تصفیه آب در نمایندگی های مختلف را به دست آوریم، همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن وابسته به عوامل مختلفی از جمله نوع برند، تولید داخل یا وارداتی بودن محصول، نرخ ارز، نحوه توزیع، نوع نمایندگی ها و عوامل توزیع، متفاوت است.

قیمت انواع مختلف محصولات وارداتی با نوسان ارز تغییر می نماید. در سال های اخیر با پیشرفت تولید داخلی و فعالیت صنعتی، محصولات داخلی، قابل رقابت با مدل های مشابه خارجی تولید گردیده ودر بازار عرضه می شوند. این محصولات در تمام نمایندگی های فروش با قیمت مناسب و کیفیت بالا موجود می باشند. جهت خرید دستگاه مناسب با مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش دستگاه های تصفیه آب و مشاوره با کارشناسان مجرب نسبت به خرید دستگاه های تصفیه آب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت اقدام نمایید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

نحوه نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن آسان است ولی بهتر است توسط کارشناسان متخصص در نمایندگی های فروش صورت پذیرد. این نوع دستگاه ها در مکان های مختلف دارای شرایط مناسب، قابل نصب و بهره برداری می باشد. فروش دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن در تمام فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در سراسر کشور، عموما با خدمات پس از فروش ده ساله و گارانتی یک ساله محصول همراه است. پس از خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن، نصب آن توسط تکنیسین های مجرب و متخصص صورت می پذیرد. در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، جهت ذخیره آب تصفیه شده نیاز به یک مخزن جداگانه در کنار دستگاه اصلی می باشد.
قبل از هماهنگی جهت نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، فضای موردنیاز را با توجه به ابعاد دستگاه و ابعاد مخزن در نظر گرفته و محل را از نظر نیازهای اولیه و با مشورت کارشناسان خدمات پس از فروش آماده سازی نمایید. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن می بایست در مکان سرپوشیده و حفاظت شده از رطوبت هوا ، نور مستقیم آفتاب و گرما وسرمای زیاد قرار گیرد. اگر قرار است سیستم دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را در خارج از ساختمان نصب نمایید، حتما محل را مسقف نمایید. انشعابات برق و لوله کشی های آب و فاضلاب را در نظر بگیرید.
اندازه فضای لازم جهت نصب مخزن را در نظر بگیرید. نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن توسط نمایندگی های مربوطه به صورت رایگان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و توسط کارشناسان خبره ما صورت می پذیرد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ارزان

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب صنعتی در حجم 200 گالن و یا حتی بیشتر از طریق اینترنتی نیز امکان پذیر است. گاهی در برخی مکان ها ما دیگر نمی توانیم از یک دستگاه تصفیه نوع خانگی استفاده کنیم به همین دلیل نیاز شدید است تا از یک تصفیه آب نیمعه صنعتی و یا صنعتی استفاده کنیم معمولا نوع نیمه صنعتی بسیار مقرون به صرفه تر است زیرا حجم بالایی را دارد و هم جای کمتر را اشتغال میکند به همین دلیل توصیه ما استفاده از نوع نیمه صنعتی می باشد.

تصفیه آب های خانگی حداکثر رد 24 ساعته می توانند تا 180 الی 200 لیتر را تولید کنند این در صورتی می باشد که به صورت شبانه روزی در حال کار باشند و از آنجا که کار کردن مداوم برای این نوع دستگاه ها توصیه نمی شود بهتر است تا از یک دستگاهی که دارای ظرفیت بالایی است استفاده کنیم.

در دنیای اینترنت شما به راحتی می توانید انواع این نوع دستگاه را خرید و یا با نوع های دیگر مقایسه ای داشته باشید که این یک ویژگی بسیار خوب خرید های آنلاین است. در فضای مجازی همیشه قیمت ها در کمترین نوع خود بوده اند و به اصطلاح کف قیمت را به راحتی در این گونه سایت ها می توانید بدست بیاورید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

فروشگاه عمده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

فروشگاه عمده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن مراحل توزیع در پخش انواع این نوع دستگاه در سرتاسر کشور با قیمت های بسیار ارزان و مناسب انجام می گیرد. به دلیل اینکه نوع نیمه صنعتی یکی از پرفروش ترین نوع تصفیه آب ها است و بسیاری از رستوران ها و هتل ها درحال استفاده از آن می باشند. افرادی که صاحب کسب و کارهای بزرگ هستند به راحتی می توانند با مراجعه حضوری و یا حتی غیر حصور و از طریق اینترنت با فروشگاهای فروش تصفیه آب ارتباط بگیرند و بنا به نیاز خود انواع این نوع دستگاه را تهیه کنند.

نکته ای که در مورد این نوع تصفیه آب ها باید گفت این است که فیلرت های آن بایستی در زمان مشخص تعویض شود به دلیل اینکه حجم تصفیه کردن آب در این دستگاه بالا اسیت ممکن است که فیلترها خیلی سریع نیاز به تعویض داشته باشند و به همین دلیل توجه به نوع فیلتر که در چه زمانی باید تعویض شود بسیار حائز اهمیت است.

فاکتور بسیار مهمی دیگری که در زمان خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن باید توجه کنید نوع تصفیه کردن آب ایت که بهترین گزینه نوع RO است که توضیحات آن را در بالا دادیم باید گفت دستگاهی بهترین نوع تصفیه را انجام می دهد که دارای همین روش RO  است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

فروشنده ارزان دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن

فروش ارزان دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن بیشتر برای صاحبان رستوران ها و هتل ها بسیار مورد توجه یم باشد زیرا مشتریان اصلی این نوع دستگاه ها صاحبان این کسب و کارهای بزرگ می باشند. اما چرا باید ما این حجم از دستگاه نیمه را انتخاب کنیم. می دانیم که هر دستگاه تصفیه آب 800 گالنی می تواند در شبانه روز معادل 3000 لیتر آب تصفیه شده در اختیار ما قرار دهد که این فوق العاده است حتی ما می توانیم از این آب جهت استحمام نیز استفاده کنیم در صورتی که برای منزل خود نصب کرده باشیم.

اما به هر حال همانگونه که حجم این دستگاه بسیار جذاب و بالا است قیمت ان نیز برای خریدارن مورد توجه می تواند باشد و هر خریداری به دنبال قیمت ارزان و پایینی از تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن می باشد. اما در کجا می تواند قیمت های ارزان پیدا کنیم دو مرکز فروش تصفیه آب می توانند قیمتهایی به مراتب ارزان تر در اختیار شما قرار دهند.

 • نمانیدگی های فروش
 • سایت های فروش آنلاین تصفیه آب

همیشه خرید از دو گروه بالا می تواند کمترین قیمت را به شما دهد فروش بدون واسطه و بدون هیچ گونه وجود دلالی برای یک مشتری بسیار مورد توجه می تواند باشد از این همیشه ما به شما دو گروه بالا جهت خرید انواع دستگاه تصفیه آب را پیشنهاد می دهیم.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید