خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب خانگی / خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا با کیفیتی بسیار عالی و با قیمت مناسب از طریق همین سایت امکان پذیر میباشد. فروش این نوع دستگاه به دلیل کیفیت بسیار خوب قطعات در داخل رشد بسیار زیادی داشته است.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا امروز بحث ­های زیادی وجود دارد. اما اصالت این کالا برای ایتالیا است و می­ توانیم بگوییم که یک دستگاه ایتالیایی می­باشد.

اما در کشور ما هیچ محصول ایتالیایی از تصفیه آب وجود ندارد. اما اینگونه تصفیه آب که به فروش می­رسد چیست؟ باید بگوییم که این نوع دستگاه­ها بیشتر مونتاژ داخل هستند و نتوانسته­اند جایگاه بسیار قوی پیدا کنند. اگر قصد خرید یک دستگاه آکوا را دارید، حتماً از یک مرکز معتبر خریداری کنید. باز هم تأکید می­ کنیم که از یک فروشگاه معتبر آن را خریداری کنید تا به یک دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار عالی و درجه ۱ و با کیفیت قطعات عالی بتوانیم خریداری کنیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

ویژگی­های یک دستگاه تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است که از یک سری ویژگی­های آن صحبت کنیم که در زمان خرید بسیار مهم و کاربردی است و می­توان گفت فردی که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب را دارد باید به نکات زیر توجه ویژه ­ای داشته باشد. در زیر به برخی از نکات خرید اشاره می­کنیم:

 1. کیفیت قطعات
 2. روش تصفیه
 3. خرید از مراکز معتبر
 4. حجم آب خروجی
 5. تعداد فیلتر

این­ها مواردی بود که بایستی در زمان خرید به آن­ها توجه توجه ویژه­ای کنیم داشتن قطعات با کیفیت بالا می­تواند این تضمین را بدهد که در طول زمان افتی بابت کیفیت قطعات نداریم و به راحتی و با خیال آسوده از آب تصفیه شده استفاده کنیم. دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا یکی برند های خوب بازار است که دارای کیفیت بسیار مناسب در قطعات می باشد و شما با خیال آسوده در طول مدت زمات زیاد می توانید از دستگاه استفاده کنید.

دیگر موارد مهم روش تصفیه است که در صورت استفاده از RO می­توان گفت که بهترین نوع و روش می­باشد که امروزه در تمامی سطح دنیا از آن استفاده می ­شود. خرید از یک مرکز معتبر یا فروشنده­ی مورد اعتماد امروزه بسیار مهم و حیاتی شده است. متأسفانه فروشندگان بسیار زیادی هستند که با روش­های کلاه برداری سعی در فروش این محصول دارند که علاوه بر ضرر مالی سلامت فرد خریدار را نیز به خطر می ­اندازند.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

تعداد فیلترهای یک دستگاه تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب بنا به نوع روش تصفیه از یک سری فیلترها برخوردار است که می­تواند متغیر باشد دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا از روش RO جهت انجام این کار بهره می­برد و می­تواند در خروجی تمام املاح و مضرات آب را از بین ببرد.
اگر دستگاه تصفیه آب از روش اسمز معکوس و یا RO جهت تصفیه آب استفاده کنند از ۶ فیلتر و یا بیشتر جهت این کار استفاده می­شود.
این ۶ فیلتر تصفیه آب در زیر آمده است:

 1. فیلتر pp
 2. فیلتر UDF
 3. فیلتر CTO
 4. ممبران
 5. کربن خطی
 6. مینرال

این تعداد فیلترها می­توانند تمام املاح مضر و سختی آب را کاهش هستند اما در برخی موارد و بعضی از مشتریان دارای حساسیت بسیار زیادی هستند و به این تعداد فیلتر اکتفا نمی­کنند.
آن وقت می­توانیم از فیلترهای شماره ۷ و ۸ نیز استفاده کنیم کار فیلتر شماره ۷ در دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر قلیایی کردن آب را بر عهده دارد.

تا این ۷ مرحله آب کاملاً تصفیه شده و املاح مضر آن از بین رفته است و طعم و مزه آن کاملاً بهبود بخشیده شده است. بنابراین استفاده از دستگاهی که دارای ۶ و یا ۷ فیلتر است اکیداً توصیه می­شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا دارای ۶ عدد فیلتر جهت تصفیه آب است و از روش اسمز معکوس جهت انجام این کار استفاده می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا

چگونه یک دستگاه تصفیه آب خریداری کنیم؟

می­توانیم از دستگاه تصفیه آب به عنوان یک دستگاه بسیار پر اهمیت یاد کنیم. امروزه در بسیاری از منازل ما دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد که به راحتی در زیر سینک آشپزخانه نصب شده است،
اما در زمانی که قصد خرید داریم باید چه چیزهایی و چه کنیم و اصولاً از کدام مرکز خرید این گونه دستگاه ­ها را خریداری کنیم قبل از بحث قیمت گیری و  و داشتن یک قیمت برای خرید بایستی ۲ مورد زیر بسیار مورد بررسی قرار گیرد

 • کمیت آب ورودی
 • حجم آب تولیدی در شبانه روز.

از مهم­ترین­ های این موضوع می­توانیم به کیفیت آب ورودی اشاره کنیم هر اندازه که آب ورودی از کیفیت پائینی برخوردار باشد باید از دستگاهی استفاده کنیم که دارای قابلیت­های خوب در تصفیه و تعداد فیلترهای بالا باشد و از یک روش بین ­المللی و استاندارد جهت تصفیه آب بهره ببرد.

 دستگاه تصفیه آب خانگی جزء پر مصرف­ترین ­های امروز می ­باشد که با توجه به آلودگی آب­ها نیاز امروز هر خانواده است اما مورد دیگر یعنی حجم تولیدی آب است که بایستی بنا به نیاز آبی که داریم انتخاب شود دستگاه تصفیه آب خانگی مجدداً از حجمی معادل ۱۸۰ لیتر در شبانه روز شروع می­ شوند و می­ توانیم یکی از آن­ها را انتخاب کنیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا از روش RO  و حجمی تولید در شبانه روز معادل ۲۰۰ لیتر را دارد که به راحتی شما برای نوشیدن و پخت و پز از آن استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه تصفیه آب ارزان

فروش دستگاه تصفیه آب ارزان به قیمت تولید کننده

دستگاه تصفیه آب ارزان را می توانیم به قیمت تولید کننده آن محصول به راحتی …