مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع دستگاه تصفیه آب شهری با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

بهترین دستگاه تصفیه آب شهریلزوم تصفیه آب شهریفیلتر تصفیه آبچه نوع دستگاهی را خریداری کنیم؟
دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب شهری به عنوان نیاز اصلی امروزه اکثر خانواده است. خرید بدون واسطه و با کیفیت این نوع دستگاه می تواند در کم کردن هزینه ها بسیار سودمند باشد. انواع این دستگاه ها در برند های مختلفی خرید و فروش می شود.

دستگاه تصفیه آب شهری

بهترین دستگاه تصفیه آب شهری

اگر بخواهیم در مورد بهترین دستگاه تصفیه آب شهری صحبت کنیم باید بگوییم که هر یک از این دستگاه ها دارای یکسری مشخصات هستند که وجود هر کدام از آنها می تواند درتعیین قیمت و بهتر بودن یک دستگاه نقش بسیار موثری داشته باشد.

یک فاکتور بسیار مهم و کاربردی را در دستگاه تصفیه آب نام ببریم آن هم روش تصفیه می باشد که می تواند به عنوان بهترین پارامتر در تصفیه آب لحاظ شود. هنگامی که شما قصد خرید یک تصفیه آب را داشتید حتما از روش تصفیه آن مطمئن شوید و در حال حاضر بهترین روش تصفیه که در انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و یا خانگی مورد استفاده قرار می گیرد روش اسمز معکوس است.

اما روش اسمر معکوس چیست؟

در این روش آب که دارای غلطت بالایی است توسط یک پمپ به یک غشاء نیمه تراوا فرستاده می شود و سپس بعد از عبور از این غشاء تمام شوری و آلایندگی آن گرفته می شود.

این روش به عنوان بهترین روشی است که در مناطقی از ایران که دارای شوری بالایی هستند می توانید استفاده شود و با همین روش به راحتی شما می توانید یک آب شور شهری که که در لوله کشی ها است را به آبی شیرین تبدیل کنید.

بنابراین در زمانی که قصد خرید را داشتید حتما به این روش بسیار مهم توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان مثال دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی ار بهترین و پراستفاده ترین دستگاه هایی است که در آن از روش اسمز معکوس استفاده شده است.

دستگاه تصفیه آب شهری

لزوم تصفیه آب شهری

اگر با یک سری دستگاه های که وظیفه اندازه گیری پارامتره ای اب را به عهده دارند میزان آب شهری را اندازه گیری می کنیم کاملا بهت زده می شویم که تا این میزان آبی که مصرف می کنیم دارای آلودگی است. شاید برخی افراد این باور را داشته باشند که آبی که در لوله کشی ها مورد استفاده قرار گرفته است بسیار سالم و بهداشتی است باید بگوییم که به دلیل هزینه بسیار بالا برای تصفیه کردن آب دولت خیلی نمی توانند آب را تصفیه شده کامل و به طور استاندارد به دست مردم برساند حتی اگر این کار در تصفیه خانه های شهری نیز انجام بگیرید به دلیل انتقال توسط لوله های فلزی می تواند دچار آلودگی های بسیاری شود که این یک خطر بزرگ محسوب می شود.

پارامترهای که نیاز است حتما در آب اندازه گیری شود و سپس اقدام به نوشیدن آن شود:

  • میزان PH آب
  • سختی
  • مقدار TDS
  • نیترات

ابن ها جزء موارد بسیار مهم در اندازه گیری آب می باشد توجه داشته باشید که تمامی این موارد باید توسط دستگاه های خاص و کیت های .اندازه گیری که در بازار است آزمایش شود.

اگر تنها با یکی از این دستگاه اقدام به اندازه گیری کنید مشاهده می کنید که اوضاع آبی که می نوشیم خیلی بد است و باید فکری به حال آن کنیم اما راه حل این موضوع چیست و باید چیکار کرد. بهترین راهکار این است آبی که مصرف میکنیم و یا حتی برای پخت از آن استفاده می کنیم. در همان لحظه تصفیه شود.
این کار توسط دستگاه تصفیه آب شهری به راحتی قابل اجام است . این نوع دستگاه که در منازل بشیار استفاده می شوند حجم بسیار کمی دارند و این قابلیت را به شما می دهند که می توانید آبی که برای نوشیدن استفاده مکیند از همین دستگاه بگیرید.

نوع زیر سینکی آن بسیار معروف و پر استفاده است و اکثر خانواده های ایرانی از آن استفاده می کنند.

دستگاه تصفیه آب شهری

فیلتر تصفیه آب

هر دستگاه تصفیه آب شهری که شما خریداری کنید و یا به طور کلی هر نوع دستگاه تصفیه آب دارای یک سری فیلتر هایی است که وظیفه تصفیه کردن را به عهده دارند گرفتن گی و لای مواد درشت و مواد شیمیایی وظایف این نوع فیلتر ها می باشد.

هر اندازه که این فیلتر ها از کیفیت مرغوبی برخوردار باشند به مراتب ما تصفیه آب بهتری را خواهیم داشت بنابراین تا اینجا به اهمیت این فیلتر ها و نقش آن حتی در سلامتی پی بردیم

باید بدانیم که هر کدام از فیلتر ها دارای یک سری عمر متوسط و بازه مشخصی برای استفاده دارند و بایستی در یک مواقع مشخص نسبت به تعویض آن ها اقدام کنیم. این مهمترین و میتوان گفت بالاترین بخش نسبت به یک دستگاه تصفیه آب می باشد.

شاید مهمترین فیلتر که در یک دستگاه تصفیه آب وجود دارد فیلتر تصفیه آب ممبران است که به عنوان قطب اصلی در یک تصفیه آب می باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

چه نوع دستگاهی را خریداری کنیم؟

حال با روش تصفیه و برخی مشخصات دستگاه تصفیه آب آشنا شدیم حال که قصد خرید را داشتیم باید کدام یک از این نوع دستگاه را خریداری کنیم؟ چه مشخصاتی باید مورد بررسی قرار گیرد؟ در ابتدایی ترین مشخصه باید حجم مصرفی که مورد نیاز ما است مورد بررسی قرار داده شود این به این معنی است که ما در شبانه روز به چه مقدار آب نیاز داریم و می خواهیم چند لیتر آب تصفیه شده داشته باشیم. این مهمترین پارامتر در انتخاب نوع دستگاه است. اگر آب تصفیه شده ما بسیار بالا باشد باید از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و یا صنعتی استفاده کنیم.

در صورتی که در یک دستگاه تصفیه آب میزان آب تصفیه شده را برابر با 180 لیتر زده بود این به این معنی می باشد که در 24 ساعت توانایی تصفیه این مقدار آب را دارد.

در یک دستگاه تصفیه آب شهری بنا به نوع دستگاه می تواند متغیر باشد برخی از این دستگاه ها حتی تا 360 لیتر نیز توانایی تصفیه آب را دارند. البته بهترین راه حل در انتخاب این دستگاه ها این است که شما حتما حجم دستگاه را کمی بیشتر از نیاز خود انتخاب کنید زیرا این کار باعث می شود که فشار کمتری به تصفیه آب بیاید و عمر دستگاه بیشتر شود.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید