مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بدون واسطه دستگاه تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

کدام دستگاه تصفیه آب را بخریم؟روش نگهداری یک دستگاه تصفیه آب خانگیبهترین مارک دستگاه تصفیه آب آیا واقعا دستگاه تصفیه آب نیاز است؟
دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید عمده دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمتی بسیار ارزان چگونه امکان پذیر است؟ مراکز پخش عمده و فروش این محصول چگونه است؟ بهترین روش و قیمت تمام شده خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

کدام دستگاه تصفیه آب را بخریم؟

شاید در پاسخ به این سوال که ما چه دستگاهی را خریداری کنیم نمی توانیم به یک جواب مشخص برسیم زیرا در انتخاب یک دستگاه عوامل  بسیار زیادی دخلی هستند که شما باید تک تک آن ها را لحاظ کنید. در زیر به چند مورد اشاره ای می کنیم

  1. کیفیت آب شرب
  2. آب خروجی برای چه کاری استفاده می شود
  3. تا چه میزان میخواهیم آب تصفیه شود
  4. قیمت و هزینه دستگاه

مهم ترین ها را بر اساس اهمیت شماره گذاری کردیم . اما شاید از خودتان بپرسید که ابتدا قیمت مهمترین فاکتور باشد باید بگوییم که در بحث سلامتی نباید خیلی بر روی قیمت تاکید زیادی داشت زیرا در صورت خرید دستگاه تصفیه آب که دارای قیمتی ارزان است حتما قابلیت آن کم می باشد و بر روی سلامتی ما تاثیر می گذارد ممکن است چندین برابر این هزینه را برای پزشک و یا داروها هزینه کنیم بنابراین در انتخاب دستگاه خیلی بر روی هزینه تاکید زیادی نداشته باشید.

ابتدا قبل از خرید کیفیت آب لوله کشی خودتان را چک کنید و سپس اقدام به خرید داشته باشید  زیرا در خیلی از موارد دیده شده است که این کار انجام نمی شود و کیفیت آب ورودی بسیار نامطلوب می باشد و یک دستگاهی با قابلیت کم انتخاب شده است و نتیجه و خروجی مناسبی ندارد.

مورد مهم دیگر اینکه تا چه میزان می خواهیم آب تصفیه شود به این معنی که آیا نیاز به لامپ UV است ؟

آیا دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای باشد و یا 7 مرحله ای؟ این ها تمامی مواردی است که هنگام خرید یک دستگاه تصفیه آّب خانگی باید لحاظ شود زیرا کارکرد یک دستگاه 6 و یا 7 مرحله ای با یکدیگر متفاوت است و قیمت های مختلفی دارند که در هنگام خرید توجه به این نکات باعث می شود تا یک خرید بسیار مناسب داشته باشید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

روش نگهداری یک دستگاه تصفیه آب خانگی

پس از اینکه دستگاه تصفیه آب را خریداری کردید حالا باید به فکر نگهداری از آن باشید چون در صورتی که این دستگاه را به حال خود رها کنید بعد از مدتی مطمئنا دچار خرابی می شود و ممکن است دیگرنتوانید مانند روز اول از آن استفاده کنید.

عمده خرابی مربوط به قسمت فیلتر ها است به این معنی که باید طی یک بازه مشخص این فیلتر ها را مورد بررسی قرا دهید. در این جا دستگاه تصفیه آب خانگی را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهیم.

باید چه چیزهایی را بررسی کنیم؟

در زیر به این موارد اشاره شده است:

  • فیلتر های پیش تصفیه
  • فیلتر ممبران
  • خروجی آب
  • پمپ و دیگر قطعات

شاید ساده ترین و مهمترین راه چک کردن یک دستگاه نگاه کردن به سه فیلتر ابتدایی در دستگاه تصفیه آب می باشد .این فیلترها درتمامی دستگاهای تصفیه هستند و سه فیلتری که به صورت ایستاده قرار می گیرند و داخل یک هوزینگ قرار گرفته اند.

باید طی یک مرحله مشخص و هر دو ماه حداقل این فیلتر ها را چک کنیم در صورتی که دچار آلودگی و یا شن و ذرات درشت زیادی به آن چسبیده بود اقدام به تعویض کنیم این کار مهمترین و ابتدایی ترین روش در حفظ و نگهداری دستگاه تصفیه آب است.

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای یکی فیلتر بسیار مهم به نام ممبران است که کار اصلی تصفیه را انجام می دهد در صورتی که این سه فیلتر دچار مشکل شوند ذرات درشت وارد ممبران شده و به علت بافت بسیار ریزی که دارد باعث ایجاد خرابی زود وینازبه تعویض دارید.

فیلتر تصفیه آب ممبران یکی از مهمترین و پر ارزشترین فیلتر های یک دستگاه تصفیه آب صنعتی و یا خانگی است که توجه به آن بسیا رمهمی باشد.

از کجا متوجه شویم که فیلتر ممبران دچار خرابی شده است؟

این کار را می توانید حتی خودتاننیز انجام دهید با استفاده طعم و مزه آب که اگر دچار تغییراتی شده ازآنجا متوجه می شویم که نیاز به تعویض دارد ولی به طور یک قانون بهتری است هر 6 الی 12 ماه نسبت به تعویض آن اقدام کنیم.

بنابراین هر زمانی که اقدام به خرید دستگاه کردید حتما بعد از مدتی این اقدامات بالا را انجام دهید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب

نمیتوانیم یک دستگاه تصفیه آّب را به عنوان بهترین معرفی کنیم.
باید بگوییم مهمترین روش در یک دستگاه تصفیه آب روش تصفیه است که برتی آن را مشخص می کند.
در حال حاضر در دنیا بهترین روش RO و یا اسمز معکوس اسن که اغلب دستگاه های تصفیه آب از این روش استفاده می کنند. کیفیت تصفیه شده در RO بسیار بالا است و می توانیم هر اندازه آب را با کیفیت ها مختلف تصفیه کنیم.

بنابراین به عنوان یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب می توانیم به دستگاهی اشاره کنیم که دارای از روش اسمز معکوس استفاده می کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

آیا واقعا دستگاه تصفیه آب نیاز است؟

باورهای غلطی در مورد دستگاه تصفیه آب وجود دارد به این صورت که چه نیازی به تصفیه آب؟ آب شهری که در لوله کشی ها است کاملا تمیز و سالم است؟ حتی برخی این گونه باوری دارند که ما یک عمر از آب لوله کشی استفاده کرده ایم و هیچ مشکلی برایمان پیش نیامده. در پاسخ گفت زمانی که شما مریض می شوید آیا مطمئن هستید که ازآبی که می نوشید نیست؟

باید بگوییم با چشم فقط نمی توان کثیفی آب را تشخیص داد اما اگر بخواهیم از کیفیت آب مطمئن شویم حتما باید میزان آب را موردآزمایش قرار دهیم.

متاسفانه آبی که در لوله کشی ها است دارای تصفیه کاملی نمی باشد و دارای آلودگی زیادی است.
اگر شما آب لوله کشی را مورد آزمایش قرار دهید متوجه می شود که درای TDS بالایی است و این اصلا برای سلامتی مناسب نمی باشد.

امروزه استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای هر منزل مسکونی بسیار توصیه می شود و می توانیم بگوییم که ضامن سلامتی و از بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید