مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه تصفیه آب بدون مخزناشتباهات رایج در خرید دستگاه تصفیه آبدستگاه 6 مرحله­ای بخریم یا بدون مخزندستگاه تصفیه آب بدون مخزن باکیفیت
دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

خرید دستگاه تصفیه آب بدون مخزن با کیفیت بسیار عالی و با قابلیت تصفیه آب بسیار بالا در سراسر ایران فراهم شد. با ما هوراه باشید تا با قابلیت و نحوه انتخاب این نوع دستگاه ها همراه باشیم.

دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

در دنیای دستگاه تصفیه آب برخی از دستگاه­ها بدون پمپ هستند و با فشار ورودی آب کار می­ کنند. حسن این نوع دستگاه­ها این است که شما زمانی که برق نیز وجود ندارد به راحتی می­توانید از دستگاه استفاده کنید.
اما در دستگاه تصفیه آب بدون مخزن داستان و نحوه­ی کارکرد کمی متفاوت است به این گونه شما به راحتی و با استفاده از 3 فیلتر می­توانید آب را تصفیه کنید. در این نوع از دستگاه از 3 فیلتر زیر استفاده شده است:

  1. PP
  2. UDF
  3. CTO

اینها دو فیلتر ابتدایی در یک دستگاه تصفیه آب بدون مخزن است. که تمام استفاده بین 3 فیلتر کار تصفیه آب را انجام می­دهد.
توجه داشته باشید در صورتی که در مناظقی زندگی می­کنید که دارای کیفیت آب ورودی مناسبی نمی­باشد، و آلودگی آب زیاد می ­باشد، استفاده از دستگاه تصفیه آب بدون مخزن توصیه می­ شود.
زیرا این نوع دستگاه توانایی حذف یک سری املاح و مواد شیمیایی موجود در آب را دارند. بنابراین بهترین راه استفاده از دستگاه تصفیه آب 7 مرحله­ ای و یا 6 مرحله­ای به روش RO که می­تواند تا حدود بسیار بالایی آب را تصفیه کند و یک آب کاملاً سالم و بهداشتی را در اختیار ما قرار دهند.

دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

اشتباهات رایج در خرید دستگاه تصفیه آب

یکی از عمده اشتباهات افرادی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارند، این است که به دنبال برندهایی از کشورهای اروپایی و یا حتی آمریکایی در داخل کشور هستند. باید بگوییم که اصل تکنولوژی و ساخت دستگاه تصفیه آب به روش RO تحت کشور آمریکا است و اما بدانید به هیچ وجه ساخت این کشور در داخل ایران نمی ­باشد و اگر فروشنده­ای این ادعا را داشت، بدون شک قصد فریب شما را دارد.
بنابراین در انتخاب دقت بالایی داشته باشید اما نگران این موضوع نباشید و حتی با این اوضاع بد اقتصادی و تحریم­ها هم می­توانیم یک دستگاه تصفیه آب بدون مخزن اصل و درجه 1 خریداری کنیم.
از جمله آن به کشور تایوان اشاره می­کنیم که امروزه در ایران بسیار گسترش یافته است و تقریباً اکثر برندهای موجود در بازار توسط این کشور مونتاژ می­شود و به دو برند زیر می­توانیم اشاره کنیم:

  1. ساخت واتر
  2. C.C.K

این دو ساخت کشور تایوان می­باشند و در داخل کشور به شدت در حال عرضه هستند. بنابراین به عنوان یک اصل باید بگوییم اگر قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب بدون مخزن را دارید برندهای تایوانی جزء بهترین های حال حاضر بازار دستگاه تصفیه آب هستند.

دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

دستگاه 6 مرحله­ای بخریم یا بدون مخزن

این سوالی است که بسیاری از افراد در زمانی که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب دارند می­پرسند، اما ما کدام یک را بایستی خریداری کنیم.
دستگاه تصفیه آب بدون مخزن و یا یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله­ای کدام بهتر است؟ در زیر به برخی از پارامترهای بسیار مهم توجه می­کنیم:
1-. کیفیت آب ورودی

. 2- قیمت

3-حجم و اندازه دستگاه

4- کیفیت تصفیه آب.
اینها چند فاکتور بسیار مهم در انتخاب یک دستگاه تصفیه آب بودند.
اگر به دنبال خرید یک دستگاه تصفیه آب بدون مخزن هستید، باید بدانید که هزینه­ای بسیار کمتر از یک دستگاه 6 مرحله­ای می­ پردازید و به همین اندازه هم از توانایی دستگاه در مقابل تصفیه آب کاسته می ­شود.
به همین دلیل بود که ما بحث کیفیت آب ورودی را مورد بررسی قرار دادیم. هنگامی که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب را دارید بایستی به میزان آلودگی آب که در لوله­ کشی­ هاست. توجه کنید این نوع بررسی جزء مهم­ترین و می­توان گفت اصلی­ ترین بررسی­ ها و اقدامات در مورد خرید دستگاه تصفیه آب می­باشد.
از این رو قبل از اینکه به پرداخت فکر کنید، ابتدا مواردی که در بالا گفته شد را مورد بررسی قرار دهید. پیشنهاد این است اگر کیفیت آب ورودی متناسب است هزینه­ ی زیادی نکنید و دستگاه تصفیه آب بدون مخزن مناسب شماست.

دستگاه تصفیه آب بدون مخزن

دستگاه تصفیه آب بدون مخزن باکیفیت

متأسفانه بحث کیفیت و وجود اصل بودن امروزه در بازار بسیار مهم شده است، به گونه­ای که بیشترین مشتریان در زمان خرید نگرانی و دغدغه­ ی بسیار زیادی را دارند. اما واقعاً چگونه می­توانیم یک دستگاه تصفیه آب بدون مخزن که دارای کیفیتی بالاست را خریداری کنیم.

در خرید این نوع دستگاه­ها اگر قبل از بررسی­های اولیه آب به این نتیجه رسیدید که بایستی یک دستگاه تصفیه آب بدون مخزن با توجه به این که هیچ پمپ و یا مخزن ذخیره­ای وجود ندارد و می­توان گفت تمام کیفیت و دستگاه بستگی به فیلترها دارد. اما باید توجه داشته باشیم دستگاهی که خریداری می­کنیم، دارای فیلترهای بسیار باکیفیت و درجه 1 باشد.
در خصوص این نوع دستگاه ­ها باید گفت که سعی کنید فیلترهای آن را به در یک بازه مشخص و سریع تعویض کنید تا کیفیت آب ورودی شما مثل روز اول شود.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید