خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب روی شیر / خرید دستگاه تصفیه آب روی شیر ایرانی

خرید دستگاه تصفیه آب روی شیر ایرانی

همیشه استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی و یا زیر سینک مقرون یه صرفه نمی باشد. دستگاه تصفیه آب روی شیر از نوع ایرانی جز بهترین و بالاترین مصرف را دارد به طوری که شما با خرید یک نوع از ان به راحتی می توانید زمانی که شیر را باز کردید آبی تمیز و بهداشتی داشته باشید

دستگاه تصفیه آب روی شیر

چرا یک دستگاه تصفیه آب روی شیر

در مواقعی که ما به دلیل کمبود دچار عدم قرار گرفتن دستگاه تصفیه آب بزرگ در خروجی آب نیاز است که از یک دستگاه تصفیه آب روی شیر استفاده کنیم.
این دستگاه­ها معمولاً در بازار به میزان فیلتر سر شیر آب شناخته می­ شوند. در حقیقت دارای فیلتر هستند که آب ورودی را تصفیه می­کنند. اما میزان تصفیه آنها به هیچ وجه به یک دستگاه تصفیه آب زیر سینک نمی ­رسد.
اما دلیل­های خرید آن به عنوان مثال قیمت به مراتب کم­تر، نصب بسیار آسان آن و هزینه­ ی نگهداری کم­تر آن دلایل بسیار محکم برای خرید این نوع فیلترها می­ باشد.

دستگاه تصفیه آب زوی شیر

دستگاه تصفیه آب ایرانی

برندهای مختلفی در ایران وجود دارد که همگی آن­ها وارداتی و از کشورهای تایوان و یا چین وارد می­ شوند. اما محدود و تعداد بسیار کمی ما در بازار ایران دستگاه تصفیه آب می­بینیم که ساخت داخل باشند.

در چند سال اخیر به دلیل واردات بسیار زیاد این کالا به داخل کشور برندهای ایرانی بسیار کم دیده شده است و ما هر روزه شاهد افزایش آنها هستیم.
دستگاه تصفیه آب ایرانی به دلیل ساخت در داخل کشور به مراتب دارای هزینه­ ی کمتر نسبت به برندهای خارجی است که در این چند سال اخیر ما شاهد رو آوردن مصرف کنندگان  به تولید داخل هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تصفیه آب سرشیری

فروش انواع دستگاه تصفیه آب سرشیری خانگی

دستگاه تصفیه آب سرشیری از آن دسته تصفیه آب هایی است که به راحتی قابل …