مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی اصل

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتیچه نوع دستگاه تصفیه آب خریداری کنیمدستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی؟دستگاه تصفیه آب صنعتی اصل
دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی در بسیاری از کاخانجات و کارگاه های بزرگ در حال استفاده است. خرید و فروش اصل این دستگاه همیشه مورد توجه بوده است زیرا در قیمت کلی تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب صنعتی می تواند دامنه گسترش بالایی در تولید و تصفیه آب داشته باشد. در صنعت عمده ترین مصرف برای این نوع دستگاه ها می باشد به گونه ای که اکثر مراکز صنعتی و کارخانجات که نیاز به آب دارند حتی شده به اجبار از یکی دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند .

در زیر به برخی از این کاربرد ها اشاره می کنیم:

 • شیرین سازی آب
 • استفاده در پتروشیمی ها
 • استفاده در کارخانجات نساجی ، اسید سولفوریک ، فولاد
 • تامین آب دیگ های بخار
 • در مصارف کشاورزی

این ها گوشه ای از استفاده ای که یک دستگاه تصفیه آب صنعتی داشته است.

حتی بسیاری از گلخانه ها نیز از آب تصفیه شده استفاده می کنند.

آبی که چاه استخراج می شود بسیار شوری دارد و استفاده از آن حتی برای خنک سازی و عبور از لوله ها یک فاجعه است زیرا به مروز زمان باعث ایجاد رسوب و نمک در آن می شود و همین در طول زمان باعث به وجود آمدن هزنیه های بسیار زیادی در جهت بازسازی آن ها دارد.

بهترین راه کار استفاده از یک دستگاه تصفیه آب صنعتی است زیرا می تواند در شبانه روز آب بسیار زیادی را تصفیه کند و شاید یک مرکز بزرگ دیگر نگران آب سالم و تمیز نباشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

چه نوع دستگاه تصفیه آب خریداری کنیم

شما هم به فکر سلامیت خودتان هستید و اصلا دوست ندارید که دچار بیماری بشوید و همیشه مواظب غذا و آبی که می نوشید هستید.

یکی از عواملی که روزانه در زندگی ما تاثیر بسیار زیادی دارد آب است و از آن به عنوان مایه حیات نام برده شده است.

در زندگی روزمره ما نوشیدن آب سالم و پاکیزه و بهداشتی حق همه ی افراد است زیرا به طور مستقیم در سلامتی و طول عمر آن ها تاثیر می گذارد.

اما باید چگونه این آب سالم را تامین کنیم.؟

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از بهترین گزنه ها برای افراد خانواده است و می تواند به راحتی آب بهداشتی افراد را تامین کنید. اگر در حجم بسیار بالا به آب نیاز دارد و دارای یک کارگاه صنعتی هستید می توانید از یک دستگاه تصفیه آب صنعتی و یا نیمه صنعتی استفاده کنید. فرقی نمی کند که شما کدام را انتخاب می کنید مهم این است که در زمان خرید یک دستگاه بسیار با کیفیت و خوب را انتخاب کنید. در زیر به برخی موارد مهم که باید در زمان خرید به آن توجه ویژه داشته باشید اشاره می کنیم:

 • تعداد فیلتر ها
 • نوع فیلتر استفاده شده
 • میزان خروجی آب
 • گارانتی
 • اعتبار فروشنده
 • خدمات پس از فروش

تمام موارد بالا جزء موارد موارد مهم و بسیار پر کاربرد هستند زیرا تک تک گزینه می تواند در قیمت و هزینه برای یک دستگاه تصفیه آب تاثیر گذار باشد به عنوان مثال میزان آب خروجی را مورد بررسی قرار می دهیم. در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی هر چه میزان آب خروجی بیشتر باشد قیمت دستگاه بیشتر می شود و باعث می شود تا تمام تجهیزات از جمله پمپ ها و تعداد فیلترها افزایش یابد.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم پرکاربرد گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که حتما حتما باید از فروشنده در مورد این مسئله سوال نمود زیرا دستگاه تصفیه آب حتما نیاز به سرویس و نگهداری دارد و بابد توسط افراد متخصص این کار صورت گیرد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی؟

اینکه بخواهیم کدام یک از این دستگاه ها را انتخاب کنیم همگی به شرایط و نحوه ی کار ما بستگی دارد و اینکه ما برای چه کاری می خواهیم استفاده کنیم.

مهم ترین تفاوت و دلیل اینکه ما به سمت دستگاه تصفیه آب صنعتی می رویم میزان حجم آب خروجی که در شبانه روز که به ما می دهد است.

به عنون مثال در یک کارگاه صنعتی حتی کوچک نیاز است روزانه در حدود چند هزار لیتر آب تصفیه شود و این از توان یک دستگاه تصفیه آب خانگی خارج می باشد.

البته قیمت یک تصفیه آب صنعتی بسیار بالا است و شاید شما اگر بخواهید یک تغییرکوچک انجام به عنوان مثال فیلتر تصفیه آب ممبران آن را تعویض کنید مسلما هزینه بسیار زیادی را متقبل می شوید که در یک دستگاه خانگی اصلا قابل قیاس نمی باشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی اصل

همیشه اصالت یک کالا برای افرادی که قصد خرید دارند بسار مهم است. در یک دستگاه تصفیه آب این موضوع بسیار به چشم می خورد و باعث می شود که ما در زمان خرید همیشه با وسواس بسیار زیادی این کار را انجام دهیم.

در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل اینکه حجم تولید آب بسیار بالا است و متحمل هزینه ی بسیار زیادی می باشد از این اگر دستگاهی را خریداری کنیم که اصل نباشد و تقلبی بوده است باعث می شود که خیلی زود دچار مشکل اساسی شود و یا حتی فیلتر های ممبران آن آسیب جدی ببیند و یا بعد از گذشت مدتی باعث شود که آن میزان از حجم آب خروجی که مد نظر ما بوده است دیگر تولید نکند.

در دیگ های بخار که حتما به آب بسیار سالم و تصفیه شده نیاز دارند اگر مقدار سختی آب از یک مقداری بیشتر شود به عنوان مثال بالای 100 باشد می تواند در دراز مدت آسیب بسیار جدی وارد کند و تمام لوله های داخلی آن را از بین ببرد. بنابراین نه تنها تقلبی بودن یک دستگاه تصفیه آب صنعتی هزینه را چند برابر می کند بلکه می تواند به تمام تجهیزات ما آسیب جدی وارد کند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید