مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

آنچه در این مقاله میخوانید...

آیا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بخریم؟کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیحجم آب تولید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیخرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با حجم قابل توجه تصفیه آب در شبانه روز یکی از دستگاه های بسیار پر طرفدار و پر مصرف است که حجم 400 گالن آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. جهت خرید این نوع دستگاه می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آیا دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بخریم؟

شاید این شوال پیش بیاید که چه نیاز یاست که تا از یک تصفیه آب استفاده کنیم؟ آیا نیازی است تا از دستگاه تصفیه آب خانگی در منازل اسفاده داشته باشیم؟ این ها سوال هایی است که پرسیده می شود . اما چرا باید از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده شود.؟ آب به عنوان یک حلال عمومی امروزه تمام موجودات زنده بر روی زمین را تحث تاثیر خود قرار می دهد و این باعث می شود تا اهمیت آن روز به روز افزایش یابد. بسیاری از مراکز که دارای حجم بسیار زیادی هستند و نیاز شدید به آب دارند با مشکل آلودگی نیز به همراه آن ها است و این می تواند سلامت یک جامعه را به خطر بیاندازد.
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با حجم بسیار مناسبی که دارد و اینکه دارای خروجی آب بسیار خوبی که است توانسته در شبانه روز آب تصفیه قابل توجهی را در خروجی داشته باشد. بسیاری از مشکلات گوارشی و عدم هضم مناسب  غذا از آب آلوده و ناسالمی است که ما امروزه ازآن مصرف می کنیم.

طبیعتا با چشم و یا حتی در برخی موارد با نوشیدن آب هم نمی توان از آلوده بودن آب اطمینان پیدا کرد و بایستی حتما توسط افراد کارشناس آزمایش شود بنابراین اگر به فکر سلامتی خود هستید حتما استفاده از دستگاه تصفیه آب را در برنامه خود قرار دهید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

زمانی که قصدخرید یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را دارید ابتدا باید به یک موضوع مهم آن هممیزان آب مصرفی توجه دشته باشید به این معنی که شما در شبانه روز به چه میزان آب تصفیه شده نیاز دارید.
این یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید در زمان دستگاه تصفیه آب می باشد ممکن است شما روزانه حجم بسیار زیادی آب مصرف کنید به عنوان مثال روزانه 50 متر مکعب که این مقدار بسیار زیاد است و بایستی از دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده کنید. اما به طور کلی در مکان های زیر از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود:

  • رستوران ها
  • هتل ها
  • آپارتمان ها
  • شرکت های خصوصی

شاید این ها تنها بخشی از مصرف دستگاه های نیمه صنعتی بوده است و موارد دیگر بنا به نیاز افراد میتواند متغیر باشد. بعد از اینکه میزان آب مصرفی مورد بررسی کامل قرار گرفت سپس باید کیفیت آب و اینکه تا چه میزان میخواهیم از سختی و املاح مضر آب حدف شود که این نکته با آزمایش آب به طور کامل انجام می پذیرد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

حجم آب تولید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

یکی از مهم ترین مباحث در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی میزان خروجی و یا حجم تولیدی آب در شبانه رروز است دستگاه های نیمه صنعتی می توانند دارای مقادیر زیر جهت تصفیه باشند:

  • 200 گالن
  • 400 گالن
  • 600 گالن
  • 800 گالن

این موارد برخی از میزان نصفیه یک دستگاه تصفیه آب از نوع نیمه صنعتی بود که بایستی در زمان قیمت گرفتن به حجم تولیدی توجه ویژه ای داشته باشیم.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

یکی از دستگاه های تصفیه آب که دارای حجم تولید آب بسیار خوبی است دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی است حجم این دستگاه برابر با 400 گالن معادل 1500 لیتر آب تصفیه شده در شبانه روز می باشد و می تواند این مقدار را در اختیار ما قرار دهد.

این دستگاه از روش اسمز معکوس و یا همان RO  جهت تصفیه آب بهره میبرد این یکی از روش های استاندار در دنیا است و دستگاه های نیمه صنعتی نیز از آن بهره می برند و دستگاه های آب شیرین کن هم معروف هستند تعداد فیلتر در این دستگاه ها 6 عدد است و حتی بالاتر هم میتواند باشد ولی حداقل فیلتر جهت بهره گیری از روش RO  همان 6 فیلتر است.

 

 

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید