مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید عمده دستگاه تصفیه آب خانگیچرا یک دستگاه تصفیه آب تایوانی بخریمدستگاه تصفیه آب 6 مرحله ایفیلتر تصفیه آب چیست ؟
دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان پر استفاده ترین دستگاه تصفیه آب می باشد. قیمت همکاری و عمده این محصول بسیار مورد توجه پخش کنندگان قرار گرفته است به گونه ای که به صورت کلی خرید و فروش انجام می گیرد. نوع تایوانی آن جزء بهترین های می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید عمده دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر بخواهیم به نحوه ی تصفیه آب در دنیا بپردازیم دستگاه تصفیه آب تنها دستگاهی است که توانایی  تصفیه و پاکسازی کامل آب را دارد و می تواند برای شما یک آب کاملا سالم و بهداشتی به دست بیاورد. آب تصفیه شده نیاز امروز همه ی انسان و حتی کارخانجات و صنایع می باشد ما حتی در صنایع پتروشیمی نیز شاهد استفاده از آب تصفیه شده می باشییم.

اما چرا استفاده از آب سالم تا این اندازه اهمیت دارد؟

هنگامی یک آب دارای املاح مضر بسیار زیاید باشد زمانی که در معرض با هر چیزی به عنوان مثال فلزات باشد به مروز زمان این مواد مضر می تواند فلزات را از بین ببرد و اصطلاحا پوشیده کند.
در بدن انسان نیز دقیقا به این صورت است. هنگامی که ما از آب استفاده می کنیم تمام اجزای ما درگیر آب نوشیده شده می شوند و کلیه ما وظیفه تصفیه را به عهده دارند بیشتر در معرض خطر هسند بسیاری از افرادی که دچار سنگ کلیه می شوند یکی از دلایل آن استفاده از آب ناسالم و و غیر بهداشتی است.

یکی از دستگاه هایی که می تواند به راحتی این کار ار انجام دهد دستگاه تصفیه آب خانگی است ک قدرت و عملکرد بسیار بالایی در تصفیه کردن آب دارد.

اما شاید برای شما این سوال باشد که استفاده از این دستگاه ها دارای قیمتی بالایی باشد اما برای افرادی که درصدد خرید یک محصول بسیار با کیفیت و درجه یک هستند پیشنهاد ما این است که حتما از فروشندگان معتبر و افرادی که به صورت عمده اینمحصولات را می فروشند خریداری شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند تضمین سلامتی شما در برابر آبی که می نوشید باشد بنابراین حتما از آب سالم و بهداشتی استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

چرا یک دستگاه تصفیه آب تایوانی بخریم

تا اینجا با ویژه گی و اهمیت استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی مطلع شدیم و دانستیم که تا چه اندازه می تواند این دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار باشد. اما حال که تصمیم به خرید گرفتیم کدام دستگاه می تواند برای ما مفید باشد و ما باید کدام نوع را خریداری کنیم. در بازار تصفیه آب ایران وجود انواع برند های مختلف برای مصف کننده ها کمی گیج کننده است و واقعا نمی داند که کدام یک را باید خریداری کنند. به عنوان مثال یک دستگاه تصفیه آب خانگی می یتواند ساخت کشور چین یا تایوان و حتی آمریکا باشد که به طور طبع قیمت تمامی آنها با یکدیگر متفاوت است.

اما شاید شما هم نام کشور تایوان را به عنوان مهد تولید و عرضه یک دستگاه تصفیه آب خانگی شنیده اید. کشوری که به عنوان یکی از قطب های تولید در تصفیه کردن آب محصوب می شود.حتی فیلتر تصفیه آب خانگی نیز کشور تایوان تولید می کند که دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی است.

بسیاری از دستگاه های تصفیه آب که برای ساخت کشور آمریکا و یا برخی کشورهای دیگه است دارای قیمت بالایی است و یا حتی در کشور ما یافت نمی شود برخی از فروشندگان سودجو قصد فریب مشتری را داشته و می خواهند که از این فرصت استفاده کرده و محصولات بی کیفیت خود را به نام کشورهای صاحب امتیاز بفروشند.

اما محصولاتی که برای کشور تایوان است همگی دارای قیمتی بسیار متداول و مناسب است و همچنین دارای قیمتی مناسب است و می تواند برای یک خانواده مناسب باشد. بنابراین اگر قصد خرید این چنین دستگاه هایی را دارید حتما از یک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

یکی از پیشرفته ترین و بهترین تصفیه آب ها دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای است. که توانایی و عملکرد بسیار قدرتمندی در تصفیه کردن آب دارند. اما شاید سوال پیش بایید که چرا باید از یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای استفاده کنیم و دلایل آن چیست؟

منظور از مرحله تصفیه این می باشد که آب از یکی سری فیلتر ها عبور کرده و سپس در خروجی به دست ما می رسد و هر کدام از فیلتر ها نقش یک مرحله را ایفا می کنند. و هر اندازه که تعداد فیلتر ها بیشتر باشد ما می توانیم کیفیت آب خروجی بسیار بالایی داشته باشیم.

به عنوان مثال در زمانی که قصد خرید داشته باشید حتی برخی از فروشنده ها به شما دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای را پیشنهاد می دهند که تنها دارای سه فیلتر پیش تصفیه است که توانایی حذف برخی املاح درشت را دارد. اما در یک دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای 6 مرحله تصفیه است شما به راحتی می توانید آب بسیار سالم و خوب در خروجی داشته باشد.

تمامی دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای 6 مرحله تصفیه هستند از روش اسمز معکوس جهت تصفیه کردن آب استفاده می کنند که به عنوان بهترین روش تصفیه مورد بحث قرار گرفته است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر تصفیه آب چیست ؟

فیلتر تصفیه آب می تواند نقش بسیار موثری در سلامتی آب که می نوشیم ایفا کند. در یک دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر تصفیه آب دارای کیفیت بالایی باشد می تواند در تصفیه کردن آب کمک بسیار بالایی داشته باشد و در نتیجه خروجی آب بسیار سالمی داشته باشد.

فیلترها توانایی بسیارخوبی در جذب موارد و املاح مضر آب دارند و می توانند به راحتی یک آب بسیار ناسالم و غیر بهداشتی را به آب سالم با درجه کیفیت بالا تبدیل کنند.

اکثر دستگاههای تصفیه آب ابتدا با یک فیلتر پیش تصفیه شروع می شوند این بستگی به نوع طراحی و کیفیت آب ورودی دارد که چه میزان فیلتر پیش تصفیه قرار دهند. می تواند یک عدد باشد و یا بیشتر که همگی این موارد توسط طراح انجام می گیرد.

یک طراح خوب قبل از طرح دادن دستگاه تصفیه آب ابتدا آب ورودی را مورد آزمایش قرا می دهد و سپس اقدام به قرار دادن فیلتر ها طراحی بخش های مختلف می کند. البته بیشتر این گونه عملکردها در دستگاه تصفیه آب صنعتی انجام می گیرد زیرا در آنجا حجم آب بسیار بالا است و خواسته مشتری از خروجی آب و نوع استفاده ای که دارد متفاوت است.

به عنوان مثال در یک دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای 6 مرحله تصفیه است فیلتر ها زیر وجود دارد.:

  • فیلتر pp
  • فیلتر UDF
  • فیلتر CTO
  • فیلتر ممبران
  • پست کربن
  • مینرال

اگر بخواهیم بر اساس اهمیت تمامی این فیلتر ها را مورد بررسی قرار دهیم بدون شک فیلتر تصفیه آب ممبران مهمترین و اصلی ترین بخش تصفیه است و می تواند در تصفیه کردن آب بسیار اهمیت داشته باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید