مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 7 =

عرضه عمده فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

کابرد فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگیصادرکننده بهترین فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتری که در مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی کاربرد تصفیه را برعهده دارد از جنس کربن بلاک است که فیلترش به همین نام نهاده شده، کربن بلاک از زغال پوسته نارگیل تشکیل شده است، این فیلتر توانایی حذف کربن آلی، ترکیبات آلی محلول، طعم، بو و مزه نامطبوع باقی‌مانده در آب را دارد و با تخلخل بسیار بالا ساخته شده است، عرضه عمده فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی به تمامی شعب فروش معتبر سراسر کشور در کیفیت بالا و قیمت مناسب صورت می گیرد.

عرضه عمده فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

کابرد فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی

کابرد فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی مرحله سوم تصفیه آب در دستگاه تصفیه خانگی از جنس کربن بلاک است و به همین دلیل است که فیلترش به همین نام نامگذاری شده است، این فیلتر مکمل مرحله ی دوم می باشد و به نسبت فیلتر کربن پودری قدرت بیشتری در جذب مواد آلاینده شیمیایی دارد.

این فیلتر استوانه ای شکل است و رویه آن با توری پوشیده شده است، کاربرد فیلتر کربن بلاک کلر و طعم و بوی نامطبوع آب را ازبین می برد و آبی شفاف و زلال ایجاد می کند، این فیلتر از لحاظ شکل و ساختار ترکیبی از فیلتر الیافی و فیلتر کربن پودری است و به صورت یه بلوک جامد بسیار فشرده طراحی شده است که از لحاظ شکل ظاهری شبیه فیلتر الیافی است و درون آن تو خالی بوده و تراکم فیلتر الیافی را ندارد.

طراحی این فیلتر به گونه ای است که آب از اطراف می تواند به فیلتر وارد شود. زمانی که آب از بدنه فیلتر کربن بلاک رد می شود ترکیبات شیمیایی با دقت بسیار بالایی از بین می روند، دو وظیفه فیلتر کربن حذف ذرات معلق باقیمانده در آب بعد از تصفیه فیلتر الیافی و حذف کلر و آلاینده های شیمیایی باقی مانده در آب است، بنابراین این نوع فیلتر دارای دقت فیزیکی و دقت شیمیایی است.

کربن استفاده شده در این فیلتر باید قدرت جذب خوب و دارای استانداردهای مواد غذایی باشد، کیفیت فیلتر کربن بلاک اهمیت زیادی دارد، این فیلتر نسبت به فیلتر کربن پودری قدرت بیشتری در جذب آلاینده های شیمیایی دارد و در بعضی از دستگاه های تصفیه آب در مرحله دوم نصب می شود، دقت این فیلتر به عنوان فیلتر پیش تصفیه در تصفیه آب بر ماندگاری فیلترهای مرحله بعد تاثیر بالایی دارد.

صادرکننده بهترین فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی

صادرکننده بهترین فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی باید بدانید اگر در روند تصفیه آب این فیلتر نتواند مواد و آلاینده های مضر و شیمیایی را رفع و حذف کند سبب می شود که به فیلتر ممبران که یکی دیگر از فیلتر های تصفیه آب است صدمه وارد شود و حتی نیاز به تعویض فیلتر شود، تولید فیلتر کربن بلاک در کارخانه های معتبر کشور در کیفیت و استاندارد مناسبی صورت می گیرد، صادر کننده بهترین فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آن را به کشورهای بسیاری صادر می کند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 − 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید