مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه فیلتر مرحله 4 ممبران تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

طرز کار فیلتر تصفیه آبمراکز توزیع فیلتر مرحله 2 تصفیه آب

عرضه فیلتر مرحله 4 ممبران تصفیه آب خانگی به صورت عمده و با کیفیت استثنایی با قابلیت نصب راحت در مجموعه ما امکان پذیر است. ویژگی خاص تصفیه اسمز معکوس حذف آلاینده های میکرونی و گرد و خاک می باشد که می تواند آب تصفیه شده و شیرین را به مصرف کننده اعطا کند. شما میتوانید برای آشنایی با عملکرد و قیمت فیلتر تصفیه آب سایت ما را در ادامه مطالعه فرمایید

عرضه فیلتر مرحله 4 ممبران تصفیه آب خانگی

طرز کار فیلتر تصفیه آب

طرز کار فیلتر تصفیه آب فرایند تصفیه آب اسمز بر اساس ویژگی های فیزیکی آب است تا سطح ناخالصی ها را در محلول های جدا شده توسط غشا پایین بیاورد. سوراخ های این غشا آنقدر کوچک هستند که فقط مولکول های آب می توانند از آنها عبور کنند. اگر غلظت ناخالصی ها در یکی از قسمتهای چنین ظرف فرضی افزایش یابد ، آب شروع به جریان می کند تا زمانی که چگالی مایع در هر دو قسمت ظرف برابر شود.

مرکز سیستم تصفیه آب اسمز معکوس دارای یک غشاء ویژه است که منافذ آن به قدری کوچک است که اجازه ورود آلودگی به مخزن رانمی دهد. اگر چه هنوز هم‌مولکول های کلر موجود در اب باز هم در این شرايط از غشا عبور خواهند علاوه بر این ، تماس با سوسپانسیون های بزرگ این غشاء می تواند مانع عبور جریان آب سالم‌شود.منافذ کوچک آن به سرعت با این اثر مسدود می شود و این عنصر باید بلافاصله جایگزین شود.

برای جلوگیری از این اتفاق ، سه فیلتر اضافی در سیستم اسمز معکوس گنجانده شده است که به کمک آن آب از قبل تصفیه می شود. غشاء آب تا حدی تصفیه شده را به دو قسمت نابرابر تقسیم می کند. تقریباً یک سوم حجم ورودی آب خالص است و سپس وارد مخزن ذخیره می شود. دوسوم دیگر حجم آب قسمتی است که آلودگی در آن متمرکز شده است. که این الودگی به سیستم فاضلاب تخلیه می شود.

معمولاً یک ظرف کوچک بین مخزن و شیر آب وجود دارد. یک کارتریج در این ناحیه نصب شده که برای بهبود کیفیت آب تصفیه شده و برای اشباع آن با مواد معدنی مفید، طراحی شده است.

یک عامل مهم در زمینه تصفیه اب، وجود پیش فیلترها است که شامل دو فیلتر مکانیکی و یک کربن است که به فیلتر تصفیه آب خانگی 3 عددی مشهور است. اولین فیلتر مکانیکی تمام آلاینده های نامحلول بزرگتر از 0.5 میکرون را حذف می کند. این می تواند دانه های ماسه ، ذرات زنگ زدگی و دیگر “مکانیک” های مشابه باشد. سپس آب از طریق یک فیلتر ذغال سنگ عبور می کند ، که مولکولهای مواد شیمیایی مختلف مانند ترکیبات کلر ، که همیشه در آب لوله کشی وجود دارد ، و همچنین فلزات سنگین ، آفت کش هایی که از خاک نفوذ کرده اند ، آهن محلول و سایر اجزای آلی یا منشأ معدنی را در خود نگه می دارد.

پس از آن ، فیلتر مکانیکی دیگر یک میکرونی تصفیه اولیه آب را تکمیل می کند. در نتیجه ، آب بدون هیچ گونه آلاینده ای که می تواند به فیلتر غشا آسیب برساند یا بر آن غلبه کند ، وارد غشاء می شود . این فیلترها باید هر چند ماه یکبار به طور مرتب تعویض شوند. اما هزینه آنها چندین مرتبه ارزان تر از غشاء است و جایگزینی به موقع می تواند عمر مفید آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

مراکز توزیع فیلتر مرحله 2 تصفیه آب

مراکز توزیع فیلتر مرحله 2 تصفیه آب مراکز توزیع فیلتر مرحله 2 تصفیه آب مجموعه ما را مجموعه مناسبی برای معرفی عرضه و صادرات این محصول به تمام مشتریان داخلی و خارجی به حساب آورده اند کشور ما ایران ساخت انواع تصفیه خانه ها و انواع فیلترهای تصفیه خانگی است که در صورت برندسازی مناسب می توان آنها را به اقصا نقاط جهان صادر کرد. موقعیت استراتژیک و اقتصادی ایران می تواند کمک شایانی به صادرات انواع محصولات صنعتی از جمله فیلتر تصفیه آب بکند

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید