مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آنلاین دستگاه تصفیه آب شهری

آنچه در این مقاله میخوانید...

تصفیه آب خانگی چیستچرا باید یک دستگاه تصفیه آب شهری انتخاب شودفیلتر تصفیه آب شهریعلت تغییر در طعم و مزه آب
دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب شهری با توجه به قدرت بسیار بالا در تصفیه کردن آب بسیار مورد استفاده است. خرید و فروش بدون واسطه و به صورت آنلاین می تواند هزینه های خریدن این دستگاه را کم کند و باعث شود با قیمتی بسیار ارزان خریداری شود.

دستگاه تصفیه آب شهری

تصفیه آب خانگی چیست

یک دستگاه تصفیه آب این توانایی را دارد که تمام مواد و املاح مضر و موارد شیمیایی که در آب است را به راحتی از بین ببرد یکی از بهترین و بسیار پرکاربردترین دستگاه های حال حاضر در بازار است.

خوشبختانه در کشور ما نیز دستگاه تصفیه آب شهری به طور کامل جا افتاده است و اکثر مردم در صدد استفاده از این نوع دستگاه ها هستند.

یک دستگاه تصفیه آب به دو صورت زیر قابل ارائه است:

  • فیلتراسیون
  • RO

اگربه دنبال دستگاه فیلتراسیون باشید هزینه بسیار کم پرداخت می کنید و این نوع دستگاه ها دارای کارایی پایین تری هستند و بیشتر در مناطقی پیشنهاد می شود که دارای کیفیت آب خوبی هستند.

اما دستگاه های که از سیستم RO استفاده می کنند بسیار پیشرفته هستند و به طور حتم به عنوان یکی از بهترین نوع روش تصفیه از آن استفاده می شود.

در این نوع دستگاه ها که از روش RO  بهره می برند دارای پمپ و شیر برقی هستند و از عملکرد پیچیده تری برخوردار هستند. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی از این نوع روش تصفیه است.

هنگامی که لزوم استفاده از این دستگاه ها مورد بحث می شود که بسیاری از مردم از آب شربی که می نوشند ناراضی هستند ممکن است برخی از کلر بسیار زیادی که در آب است ناراضی باشند و برخی از طعم بد و شوری بیش از اندازه که در آب است. باید بگوییم که همگیاین ها برای سلامتی مضر است و امروزه استفاده از این نوع دستگاه ها برای افراد خانواده ضروری به نظر می رسد.

هنگامی که قصد خرید این نوع دستگاه را داشتید توجه داشته باشید که همگی آن ها دارای کارایی یکسانی نیستند و با یکدیگر متفاوت می باشند و باید توجه داشته باشید که نوع آب شما در چه سطحی است و بنا به نوع نیاز خود دستگاه را تهیه کنید. شاید برای برخی مناطق که دارای آلودگی آب کمتری هستند استفاده از یک دستگاه بسیار ساده کافی باشد اما متاسفانه دراکثر مناطق به دلیل آلودگی بیش از حد ما باید از یک دستگاه بسیار با کیفیت مانند دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای که دارای روش تصفیه RO است استفاده کنیم.

دستگاه تصفیه آب شهری

چرا باید یک دستگاه تصفیه آب شهری انتخاب شود

استفاده از دستگاه تصفیه آب نه تنها در ایران بلکه تمام مردم دنیا از این نوع تصفیه آب استفاده می کنند و به عنوان یک دستگاهی که در جهت حفظ سلامتی از آن استفاده می کنند.

یک دستگاه تصفیه آب شهری دارای یک سری فیلترهای است که میتواند به راحتی تمام مواد غیر ضروری در آب را تصفیه کند.

برخی بر این باورند که دستگاه تصفیه آب شهری جهت بهبود طعم ومزه آب یکسری مواد شیمییا به آن اضافه میکند که باید بگوییم اساس کار این دستگاه بر مبنای فیلتر است که آب با عبوراز این فیلترها به راحتی تصفیه و مواد معدنی نیاز به ان اضافه می شود.

بنابراین باید بگوییم که با توجه به وضعیت بسیار نا مناسب لوله کشی های شهری و وجود کلر و مواد شیمیایی در آب باعث شده تا لزوم استفاده از این نوع دستگاه ها بسیار زیاد شده و باعث شود که در اکثر خانواده ها  از آن استفاده شود.

دستگاه تصفیه آب شهری

فیلتر تصفیه آب شهری

فیلتر ها نقش بسیار مهم و حیاتی را در یک دستگاه تصفیه آب دارند به گونه ای که تغییر در هر کدام از این ها می تواند درخروجی آب و طعم و مزه آب تاثیر بسیار زیادی را به جا بگذارد.

معمولا در هر دستگاه تصفیه آب شهری هر فیلتر می تواند یا به صورت خطی باشد یا به صورت کارتریجی اگر فیلتری به صورت کارتریجی باشد حتما داخل یک محفظه به نام هوزینگ است که داخل آن قرار گفته است. هنگامی که شما قصد باز کردن این هوزینگ را دارید حتما باید از یک آچار مخصوص استفاده کنید فیلتر های شماره 1،2،3 از این نوع هستند.

اما در نوع خطی تعویض هر کدام از این فیلتر بسیار ساده است. و شما به راحتی این امکان را دارید که اقدام به تعویض آن کنید، فیلتر های شماره 4 ممبران جزء این دسته هستند.

حتما زمانی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کردید باید نسبت سرویس و بررسی فیلتر های آن حساسیت داشته باشید و در زمان ها مشخص شده اقدام به تعویض آن کنید. این کار می تواند مزیت های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد یکی از عوامل مهم تضمین سلامتی است که شما با هر بار تعویض آن آب سالم تر و بهتری را می توانید بنوشید.

یکی دیگر از مزیت های بسیار خوب تعویض فیلترها مربوط به فیلترهای شماره 4،5،6 است که سالم تر و آسیب کمتری می بینند.

همانگونه که می دانید سه فیلتر ابتدایی در یک دستگاه تصفیه آب شهری وظیفه گرفتن املاح درشت و برخی مواد شیمیای را دارند که در صورتی که این فیلتر ها دچار خرابی شوند می توانند مواد درشت را به راحتی عبور داده و سپس باعث خراب شدن فیلترهای دیگر مخصوصا ممبران شود.

در صورتی که فیلتر تصفیه آب ممبران دچار مشکل می تواند تمام زحمت های شا در برابر خرید و نصب دستگاه تصفیه آب خانگی را به هدر داده و در نتیجه در خروجی یک آب بسیار ناسالم با مقدار TDS و شوری زیاد داشته باشید.

بنابراین حتما حداقل هر یک ماه فیلترهای دستگاه تصفیه آب را بررسی کنید و از صحت و سلامت آن ها اطمینان داشته باشید.

دستگاه تصفیه آب شهری

علت تغییر در طعم و مزه آب

اگر شما هم بعد از یک خرید دستگاه تصفیه آب شهری مشاهده کرده اید که طعم آب بد و یا تلخ شده است و دیگر مثل سابق نیست و این اصلا برای شما خوشایند نمی باشد.

در این مواقع بدون شک باید بگوییم که شما یک دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس را خریداری کرده اید این دستگاه ها که از این روش تصفیه استفاده می کنند بسیار حساس هستند و دارای دقت بسیار بالایی می باشند. معمولا یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای دارای این نوع سیستم است.

باید بگوییم که بیشترین دلیل و می توان گفت محکم ترین علت مربوط به یک فیلتر بسیار حساسی به نام ممبران است که بسیاری از دلایل مربوط به آن است.

باید خاطر نشان کرد هنگامی که شما اگر در شروع و در همان ابتدای کار این مشکل را دارید نگران نباشید این دستگاه ها دارای حساسیت بسیار بالایی هستند و این یک دلیل طبیعی است و بعد از چند روز مشکل برطرف می شود و نیازی نیست که به سرویس کار و یا نمایندگی تماس بگیرید.

اما ممکن است که بعد از استفاده طولانی مدت شما، این تغییرات را دیده باشید در این موقع باید به فکر بررسی مشکل باشید. اگر شما فیلترها را مخصوصا فیلترهای پیش تصفیه را به موقع تعویض کنید هیچگاه این مشکل به وجود نمیاید و شما به راحتی تا یکسال می توانید آب زلال را داشته باشید.

اگر به هر دلیلی این مشکل برای شما به وجود آمد حتما ابتدا فیلترهای اولیه را که دارای هزینه ی کمی هستند را تعویض کنید در صورتی که نتیجه مثبتی نداشت به سمت فیلتر تصفیه آب ممبران بروید. و آن را حتما تعویض کنید با این اقدام شما باید مشکل برطرف شود.

در صورتی که بیش از یک سال است که از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنید و هیچ کدام از فیلتر های آن را تعویض نکرده اید حتما تمامی فیلترها را با هم تعویض کنید تا نتیجه بسیار فوق العاده ای را بگیرید و با این کار شما یک نفس بسیار تازه به دستگاه تصفیه آب شهری داده اید.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید