مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آنلاین دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

چه نوع تصفیه آب نیمعه صنعتی بخریمخرید اینترنتی دستگاه تصفیه آبچرا یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کنیمزمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای حجم آب دهی بسیار بالا است و برای اکثرمراکز صنعتی مناسب می باشد. شما به راحتی می توانید با استفاده از اینترنت و بدون واسطه و به صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش این نوع محصولات داشته باشید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

چه نوع تصفیه آب نیمعه صنعتی بخریم

امروزه بسیاری از مراکز به این موضوع بسیار مهم پی برده انده که آب تصفیه شده و سالم می تواند بسیار مفید و حیاتی باشد. در یک سازمان بزرگ و یا کوچک بسیار نیاز است تا از اب سالم و خوب استفاده کنند اما واقعا باید چه نوع تصفیه آبی بخریم و از کدام دستگاه استفاده داشته باشیم. دستگاه تصفیه آب خانگی و یا نیمعه صنعتی کدام یکی میتواند برای یک شرکت مناشب باشد.

در ابتدا باید میزان حجم مصرفی که مورد نیاز است مورد توجه قرار گیرد در یک دستگاه تصفیه آب خانگی متا میتوانیم نهایت تا 360 لیتر در شبانه روز آب را تصفیه داشته باشیم اما در یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بنا هب نوع طراحی که دارند میتوانند حجمی معادل با 400 گالن و یا 800 گالن رادر اختیار ما قرار دهند.

اما کدام یک دارای کیفیت بسیار خوب و بالایی است. هنگامی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را داشتید حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • روش تصفیه
  • حجم اب خروجی
  • کشور سازنده
  • تعداد فیلتر
  • گارانتی

اگر بخواهیم به کشور سازنده اشاره کنیم تایوان به عنوان قطب اصلی تولید و طراحی دستگاه تصفیه آب می باشد و شما زمانی که قصد خرید را داشتید حتما از این نوع برند ها استفاده کنید که در عین کارایی بالا دارای قیمتی بسیبار مناسب و ارازان نیز می باشد.

مورد دیگر مربوط به تعدا فیلتر هایی است که مورد استفاده قرار گرفته است. البته بر خلاف دستگاه تصفیه آب خانگی نوع نیمه صنعتی میتواند تعدا فیلتر های نمتغییر داشته باشد به عنوان مثال فیلتر تصفیه آب ممبران در نوع خانگی یک عدد است ولی در نوع صنعتی و یا نیمه صنعتی تا 4 عدد نیز مورد استفاده و یا حتی بیشتر است.

فیلتر ممبران به عنوان مرکز اصلی در یک دستگاه تصفیه آب است که می تواند آب را به راحتی شیرین سازی کند. در اصل قلب یک دستگاه تصفیه همین ممبران است که حتما در نگهداری آن وسواس بسیار زیادی به خرج دهید و در یک دوره های مشخص آن را سرویس و بازدید کنید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

یکی از فناوری های بسیار جالب که امروزه همه ی ما با آن سر و کار داریم اینترنت و دنیای مجازی است. دنیای اینترنت به قدری در بین زندگی ما نفوذ کرده است که به عنوان یک بخش جدا نشدنی تبدیل شده است. امروزه دیگر مردم به راحتی و با استفاده از یک سیستم می توانند هر نوع محصولی را مورد بررسی و سپس خریداری کنند.

شاید باورش برای برخی کمی سخت باشد که کدام حتی می توان یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را نیز از طریق اینترنت جستجو و سپس خریداری کرد.

شما تنها با چند کلیک و یک سرچ ساده می توانید به دنیای بسیار بزرگ اطلاعات در مورد محصول خود دست پیدا کنید.

حال که مزیت و نحوه ی راحتی کا دراینترنت اشنا شدیم ما میتوانیم به خیرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بپردازیم.

اما در زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید که حتما از فروشنده در مورد نحوه ی کارکرد و خدمات پس از فروش سوال کنید و اینکه تا چه زمانی دستگاه گارانتی دارد و سعی کنید از فروشگاه های معتبر و سایت های بروز خریداری کنید. سایت تصفیه ایران این افتخار را دارد که به همه ی کسانی که خواهان استفاده از تصفیه آب و یا فیلتر تصفیه آب هستند راهنمایی و مشاوره فروش بدهد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

چرا یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کنیم

ابتدا به این سوال مطرح می شود که چه نیازی است که اصلا از آب تصفیه شده استفاده کنیم؟

آب سالم و بهداشتی حتی از دیر باز نیز مورد توجه انسان بوده است و سعی کرده در هر زمان و بازه ای و به هرطریقی که شده آب مورد نیاز خود را به صورت سالم مصرف کند. اگر به جوشیدن آب اشاره کنیم اکثر ما حتی در خانه های خود این کار را بارها تکرار کرده ایم و یا در زمانی که به طبیعت می رویم اگر آب را بخواهیم استفاده کنیم برای سالم سازی حتما سعی در جوشاندن آن می کنیم.

اما نکته ای که باید مورد توجه قرار دهیم این است که هیچگاه یک آب را دوبار نجوشانیم زیرا ممکن است نیتریت را به نیتروسامین تبدیل کرده که این ممکن است سرطان زا باشد.

حال که با اهمیت آب تصفیه شده آشنا شدیم و به این موضوع پی بردیم که آب سالم تا چه اندازه مورد توجه قرار گرفته است.

متاسفانه آب شهری که در داخل لوله کشی ها است کاملا تصفیه شده و بهداشتی نیست و اگر شما با یک دستگاه TDS متر میزان TDS آن را اندازه گیری کنید مشاهده می کنید که مقدار آن بسیار بالا است و این اصلا برای سلامتی مناسب نیست. شاید بگویید که قیمت این نوع دستگاه گران باشد اما بادیبگویم که شما با هزینه ای تنها 70 هزار تومان میتوانید یکی نوع از این دستگاهها داشته باشید که برای همه ی افرادی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی دارند مورد نیاز است زیرا برای تمام آزمایش و تست ها آب مورد نیاز است.

توجه داشته باشیم که آب خروجی و تصفیه شده در یک دستگاه تصفیه آب خانگی محدود است و تنها برای نوشیدن تعداد افراد کمی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر برای یک سازمان و یا مراکز بزرگ بخواهیم حتما باید به فکر استفاده از یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی باشیم زیرا میزان و حجم آب دهی بسیار بالا است و به هیچ عنوان با نوع خانگی قابل قیاس نمی باشد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

درهر زمانی که یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را خریداری کردید باید بعد از یک مدت زمان مشخص اقدام به تعویض فیلتر های آن کنید این به این معنی می باشد که بعد از گذشت زمان مشخص دستگاه دیگر مانند روز اول کار نمی کند و حتما شما باید دستگاه را مورد بررسی سرویس قرار دهید.

اما واقعا باید بعد از چه مدتی این کار را کرد و اقدام به تعویض فیلتر ها نمود.؟

هیچگاه نمی توانیم یک تاریخ مشخص و یا یک زمان بندی برای تمامی دستگاه های تصفیه در نظر بگیریم زیرا عواملی مانند کیفیت آب ورودی و یا مدت زمانی که یک دستگاه روشن است می تواند در کثیف شدن فیلترها بسیار تاثیر گذار باشدبنابراین هیچگاه به دنبال یک زمان مشخص نباشید.

اما به طور متدوال و عمومی بهتر است سه فیلتر ابتدایی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را هر 6 ما یک بار که هزینه خیلی بالایی نیز ندارد تعویض کنیم. این کار چند عملکرد مفید برای دستگاه دارد اولین مورد آن این است که یک نفس تازه ای شما با این کار به دستگاه داده اید و دومین عامل که شاید مهم تر از گزینه اول باشد این است که فیلتر تصفیه آب ممبران سالم می ماند و باعث می شود که در زمان طولانی نیاز به تعویض و سرویس داشته باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید