مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ارزان بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتینحوه ی کار دستگاه تصفیه آب صنعتیآیا دستگاه تصفیه آب صنعتی برای کارخانجات مفید است؟بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی
دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی به عنوان بهترین راه جهت تصفیه کردن آب در حجم بسیار بالا است. فروش ارزان این نوع دستگاه برای انواع مشتری جذاب است و به همین دلیل قیمت این نوع دستگاه ها دارای نوسان بالایی است.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

از مشکلات افرادی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی را دارند این است که کدام قیمت دارای بهترین است و باید کدام یک را انتخاب کرد. به دلیل قیمت های بسیار متنوع که در بازار است ممکن است فردی که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب صنعتی را داشته باشد با قیمت هایی مواجه شود که شاید برایش کمی سخت و گمراه کننده باشد .

اما علت این اختلاف قیمت چیست ؟

باید بگوییم که دلیل اختلاف و تفاوت قیمتی که وجود دارد به نوع دستگاه و کارایی آن بستگی دارد.
ابتدا باید توجه داشت که یک دستگاه دارای چه کارایی است و چه نوع عملکردی را دارد. به عنوان مثال از پمپ ممبران شروع می کنیم ممکن است برای یک دستگاه تصفیه آب صنعتی که دارای خروجی 120 متر مکعب است یک پمپ ضعیف در نظر گرفته شود و این به طور قیمت کلی را کاهش داده باشد. و یا اینکه ممکن است دستگاهی که انتخاب می شود آب را تا حدودی شیرین سازی کند.

با یک مثال توضیح بیشتری می دهیم. اگر یک آب لوله کشی و یا هر نوع آبی دارای مقدار  TDSبالای 5000 باشد آب را کاملا شور می گویند مانند آب دریا که دستگاهی که بتواند این آب را تبدیل به یک آب شیرین کند بسیار گران قیمت می باشد. ولی ممکن است که مقدار TDS یک آب کم باشد و 1000 و یا کمتر باشد در این صورت دستگاهی که این نوع آب را به آب شیرین تبدیل کند به مراتب بسیار ارزان تر می باشد.

همانگونه که مشاهده می کنید نوع آب ورودی و یا اصطلاحا آب خام تاثیر بسیار زیادی در انواع دستگاه تصفیه آب دارد.

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که نه تنها در دستگاه های صنعتی بلکه در بیشتر دستگاه ها تاثیر بسیار زیادی دارد کیفیت قطعات است شاید فیلر ممبران و پمپ را مهمترین قطعات و گران ترین قطعه در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی بدانیم ممکن است شرکت سازنده در قیمت دهی از یک برندچینی و یا قطعات بسیار ضعیف استفاده کرده باشد . پمپ های چینی با نوع ایتالیایی اصلا قابل قیاس نیستند و دارای اختلاف قیمت بالایی می باشند. بنابراین حتما سعی کنید از پمپ های ایتالیایی استفاده کنید تا بتوانید فشار بسیار خوبی را داشته باشد.

شاید قطعه و فیلتر بسیار مهمی که در یک دستگاه تصفیه آب است است به نام فیلتر ممبران می باشد به گونه ای که در صورتی که این فیلتر به طور دقیق و یا از جنس خوبی برخوردار نباشد می تواند تاثیر بسیار بدی روی آب خروجی و تصفیه شده بگذارد و تمام زحمات و هزینه های بابت این کار را به هدر بدهد.

بنابراین اهمیت این قعه به اندازه ای است که می توان گفت تمام یک دستگاه تصفیه آب به روش RO به این فیلتر بستگی دارد و حتما باید از جنس های بسیار مرغوب و خوب و عالی انتخاب شود.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

نحوه ی کار دستگاه تصفیه آب صنعتی

به دلیل وجود کم آبی و در معرض بودن آلودگی در آب ها استفاده از دستگاه های تصفیه آب و یا آب شیرین کن به طور گسترده درحال استفاده است. این دستگاه ها هر نوع آبی را که در ورودی داشته باشند به راحتی تصفیه کرده و در خروجی یک آب بسیار سالم و پاکیزه را در اختیار شما قرار می دهند.

یکی از دلیل های استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی وجود TDS بسیار بالایی است که در آب ها وجود دارد و باعث شده است تا این آب ها به طور گسترده آلوده شوند وحتی قابل استفاده برای قطعات و فلزات نباشند زیرا به مرور زمان باعث زنگ زدگی و رسوب می شوند و این خودش دلیل برای خرابی و هزینه اضافی است.

دستگاه تصفیه آبی که بتواند این نوع آبی که دارای این حجم از آلودگی وجود TDS بالا است را تصفیه کند حتما باید از روش  اسمز معکوس و یا همان RO استفاده کند.

این روش یکی ازبهترین روش های موجود در دنیا برای شیرین سازی آب است و به طور بسیار گسترده در حال استفاده است.

یک دستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی از این نوع روش استفاه می کند

دستگاه تصفیه آب صنعتی

آیا دستگاه تصفیه آب صنعتی برای کارخانجات مفید است؟

هنگامی که از یک دستگاه تصفیه آب صنعتی صحبت می شود بسیاری فکر می کنند که تنها به کارخانجات و شرکت های بزرگ ختم می شود. باید بگوییم که یکی از مشتریان و افرادی که از یک دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند کارخانجات هستند.
امروزه دیگر اکثر کارفرمایان و مدیر عامل های شرکت ها به این نتیجه رسیده اند که استفاده از یک دستگاه تصفیه آب صنعتی می تواند در سالم نگه داشتن حتی قطعات خود بسیار مفید باشد و این را به عنوان یک الزام برای خود در نظر گرفته اند. اما استفاده از دستگاه های تصفیه آب تنها به کارخانه ها محدود نمی شود و در زیر به برخی از مصرف کنندگان این نوع دستگاه ها اشاره می کنیم:

  • مدارس
  • هتل ها
  • دانشگاه ها
  • کشاورزی
  • پرورش ماهی
  • تولید آب معدنی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اکثر کشاورزی های مدرن از یک دستگاه تصفیه جهت آبیاری محصول خود استفاده می کنند.

امروزه دیگر برخی کشاورزان از روش های سنتی جهت اداره باغات خود استفاده نمی کنند و به سمت صنعتی شدن می روند یکی از از این نوع صنعتی استفاده از سیستم قطره ای است به گونه ای که هم در آب مصرفی و هم نوع آبیاری بسیار آسان می شود. و مهمترین دلیل آن این است که در آب بسیار صرفه جویی می شود.

شاید اگر چند سال قبل به یک کشاورز سنتی می گفتیم که از سیستم قطره ای استفاده کن هیچگاه قبول نمی کرد و بر این باور بود که این یک هزینه اضافی است اما امروز همین کشاورز به اهمیت استفاده از سیستم قطره ای پی برده است و می تواند با سیستم قطره ای زمین های بسیاری را با همان میزان آب سیراب کند.

امروزه نیز استفاده از آب بسیار با کیفیت و سالم در کشاورزی توصیه می شود و متخصصین بر این باورند که استفاده از آب سالم محصول بهتری را به عمل بیاورند و مشکل افت کیفیت آب را به راحتی حل کنند.

هر چقدر میزان  TDSو سختی آب بالا باشد دستگاهی که باید انتخاب شود بایستی دقیق تر وعالی باشد. متاسفانه روز به روز آب های زیر زمین ما دارای آلودگی بسیاری هستند و این می تواند نه برای انسال بلکه برای محصولات کشاورزی که از آن استفاده می شود نیز بسیار مضر باشد.

یکی دیگر از مکانهایی که بسیار از آب تصفیه شده استفاده می شود پرکردن بطری های آب معدنی است. بله درست متوجه شده اید بطری های آب معدنی یکه در بازار هم از آن ها شما استفاده می کنید اکثر آنها از دستگاه های تصفیه آب پرشده اند و روانه بازار هستند.

متاسفانه برخی بر این باورند که  هر کدام از برندهای آب معدنی که در بازار است از یک سرچشمه هستند و از این طریق پر می شوند باید بگوییم که به این صورت نیست و ما در کشور تنها برخی از برندهای بسیار شناخته شده داریم که از طریق چشمه پر شده است (که البته از نام آن ها در اینجا می گذریم).

بنابراین حتی آب معدنی هایی که ما از آن ها استفاده می کنیم توسط یک دستگاه تصفیه آب صنعتی پرشده است.

البته ما استفاده از آب معدنی را زیاد توصیه نمی کنیم به دلیل وجود بطری پلاستیکی ممکن است این بطری ساعت ها در معرض آفتاب قرار گرفته باشد و باعث ایجاد خطراتی برای سلامتی می تواند بسیار مضر باشد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی

یکی از سوالات و دغدغه های مشتریان که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب صنعتی را دارند این است که کدام دستگاه تصفیه با صنعتی را خریداری کنیم اهمیت یک دستگاه تصفیه آب صنعتی بسیار بیشتر از یک دستگاه تصفیه آب خانگی است و به همین دلیل اکثر خریداران این نوع دستگاه ها با حساسیت بسیار بالایی آن را انتخاب می کنند.

باید بگوییم که بهترین نوع دستگاه تصفیه آب بنا به نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود. ابتدا در زمانی که یک مشتری قصد داشتن تصفیه آب صنعتی را داشت باید نیازهای آن مورد بررسی قرا گرفته باشد. در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

  • کیفیت آب ورودی
  • میزان حجم خروجی دستگاه
  • کیفیت قطعات
  • هزینه و قیمت

در ابتدا اولویت اولین سوالی که باید از مشتری پرسیده شود این است که آب ورودی شما به چه صورت است این کار حتما توسط متخصص باید انجام شود زیرا به عنوان مهمترین پارامتر طراحی یک دستگاه تصفیه آب صنعتی شناخته می شود.

این ها موضوعات بسیار مهمی هستند  که حتما در انتخاب یک دستگاه تصفیه و طراحی آن توجه زیادی باید بشود. متاسفانه برخی از فروشندگان و یا شرکت ها اصلا به این موضوع توجه نداشته  وتنها به فروش و پول فکر می کنند و این می تواند برای مشتری یک هزینه بسیار بالا باید و هم در طول زمان از عمر دستگاه کاسته شود و باعث یک هزینه اضافی شود.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید