مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ارزان دستگاه تصفیه آب شهری با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه تصفیه آب شهری ارزانراهنمای خرید دستگاه تصفیه آب شهریچه نوع آبی برای آشامیدن مناسب است؟دستگاه تصفیه آب خانگی
دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب شهری با بالاترین درجه کیفیت می تواند تضمین خوبی برای سلامتی باشد. قیمت ارزان و مناسب این دستگاه در اکثر نمایندگی ها موجود می باشد که شما می تواند با استفاده از آن ها اقدام به خرید و یا فروش کنید.

دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب شهری ارزان

دستگاه تصفیه آب ارزان تنها برای برخی از دستگاه های تصفیه تعریف می شود به عنوان مثال ما فقط می توانیم برای دستگاه تصفیه آب خانگی این تعریف را داشته باشیم زیرا در دستگاه های صنعتی به هیچ عنوان به این صورت نیست و ارزان بودن دستگاه معنی ندارد زیرا حجم آب تصفیه شده و قطعات مصرفی به قدری بالا است که نمی توان هزینه را پایین آورد به عنوان یه اشاره کوچک باید بگوییم که در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی که دارای 4 عدد فیلتر تصفیه آب ممبران است هر کدام از این ممبران دارای قیمت چند میلیونی هستند که جمعا در حدود 30 میلیون قیمت تنها ممبران آن ها باشد که این دیگر ازان بودن یا کتهش قیمت اصلا معنی ندارد .اینتنها در دستگاههای تصفیه آب شهری تعریف دارد.

اما باید یک نکته را قابل ذکر کنیم آن هم این است که بسیاری از دستگاه های تصفیه آب که در بازار هستند برخی افراد به نام دستگاه ارزان بی کیفیت ترین آن را به فروش می رسانند و جان مشتری را به خطر می اندازند. این افراد همگی کلاه بردار و سوء استفاده گر هستند و باید بگوییم که متاسفانه از این گونه افراد در همه ی حوزه ها کم نیست.

توجه به این نکته داشته باشید که هر نوع دستگاهی را به نام ارزان خریداری نکنید زیرا برخی از این دستگاه های تصفیه دارای فیلتر های بسیار نامرغوبی هستند که می توانند برای سلامتی انسان بسیار مضر و خطرناک باشند و یا تصفیه آب را به درستی انجام ندهند.

همیشه خرید خود را از یک فروشگاه و مرکز معتبر انجام دهید تا در عین داشتن کیفیت بسیار بالا بتوانید یک خرید مطمئن را داشته باشید به عنوان یک نکته ی آخر آن هم این که حتی شاید دو دستگاه تصفیه آب شهری از نظر ظاهر و قیافه یکی باشند ولی به دلیل مونتاژ کیفیت بسیار پایین آن ها کارایی پایین داشته باشد و این برای انسان و سلامتی اش کاملا مضر می باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب شهری

در زمانی که شما قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب شهری را دارید باید به یک نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که نیاز شما از این دستگاه چیست و چه انتظاری از این نوع دستگاه ها می توانید داشته باشید. حجم آب مصرفی و خروجی دستگاه یکی از مهمترین پارامترهای این نوع دستگاه می باشد که در همین ابتدای کار باید مشخص شود.

اما به طور کلی یک دستگاه تصفیه آب خانگی به دو دسته زیر از نظر عملکرد دسته بندی می شود: .

  • دستگاه تصفیه آب بدون مخزن و پمپ
  • دستگاه تصفیه آب RO

در نوع اول ما شاهد ساده ترین نوع دستگاه تصفیه هستیم که در این دستگاه ها آب تنها مواد درشت و برخی مواد شیمیای حذف می شوند و سپس در خروجی ظاهر می شوند این دستگاه ها همانگونه که از نامشان پیدا است دارای مخزن ذخیره نمی باشند بنابراین حجم آب برداشتی در آن ها در شبانه روز نامحدود است.
به این گونه که شما به راحتی در زمانی که شیر برداشت آب را باز کردید آب ورودی از یکسری فیلترها عبور کرده و سپس از شیر خارج می شود. همانگونه که مشاهده می کنید این دستگاه ها بسیار ساده هستند وکارکردی آسان دارند هزینه نگهداری و عیب یابی در این دستگاهها کاملا ساده است و شما تنها با تعویض چند فیلتر می توانید دستگاه را به روز اول و خود برگردانید.

اما در دستگاه ها تصفیه آب که از روش RO استفاده می کنند این کار بسیار متفاوت بوده و فرق ها بسیار اساسی دارد

اما چرا در این دستگاه ها پمپ وجود دارد؟

علت آن مربوط به وجود ممبران است این فیلتر دارای بافت بسیار ریز است که پمپ با فشار آب را به داخل فیلتر داده و سپس از آن خارج می شود.

کمی در مورد نحوه ی کارکرد این دستگاه ها صحبت  می کنیم

در دستگاه هایی که از این روش استفاده می کنند ابتدا آب ورودی از داخل سه فیلتر ابتدایی عبور کرده این سه فیلتر ب نام های زیر هستند :

  • فیلتر PP
  • فیلتر کربن فعال
  • فیلتر کربن بلاک

این نوع فیلتر ها که به عنوان فیلتر ها پیش تصفیه نیز ازآن ها یاد می شود و وظیفه آماده کردن آب برای ورود به فیلتر ممبران است سپس هماهنگونه که در بالا نیز به آن اشاره شد پمپ با فشار به داخل ممبران وارد می کند و در این مرحله تمامی شوری و مواد غیر ضروری آب توسط این فیلتر گرفته می شود و سپس به داخل مخزن ذخیره ریخته می شود.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی از این نوع دستگا ههایی است که از روش  ROاستفاده می کند.

در زمان خرید حتما از یک دستگاهی استفاده کنید که دارای روش تصفیه RO است تا حتما یک تضمین خوبی برای سلامیت شما در دراز مدت باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

چه نوع آبی برای آشامیدن مناسب است؟

اگر یک تحقیق بسیار جزئی داشته باشیم متوجه می شویم که چه نوع آّبی برای نوشیدن مناسب است. بدترین آب ها که شما هم حتما آن مزه آن را چشیده اید آبی که دارای سختی و شوری زیاد است این دو می تواند برای بدن بسیار مضر باشد. علاوه بر سلامتی انسان می تواند بر مواد فلزی مانند کتری و یا لوله های فلزی نیز آسیب جدی بگذارد و در دراز مدت آن را از بین ببرد.

اما چگونه این مواد راکنترل کنیم؟

قبل از اینکه به بحث کنترل و یا کاهش سختی آب بپردازیم باید بگوییم که برای اینکه به میزان سختی آب بپردازیم باید ابتدا توسط یک سری کیت ها آزمایش و یا دستگاه های اندازه گیری، آب را مورد آزمایش قرار دهیم و سپس اقدام به کاهش آن کنیم .

این نوع دستگاه ها کارکرد بسیار ساده دارند و نوع پرتابل آن دارای فروش بالایی است. که شما به راحتی می توانید PH، TDS و یا سختی آب را اندازه گیری کنید. بعد از آزمایش حالا نوبت به کاهش آن است .

ابا استفاده از یک دستگاه تصفیه آب شهری شما به راحتی می توانید تمام مواردی که در بالا گفته شد را به راحتی کنترل کنید و آن ها را کاهش دهید. توجه داشته باشید که با استفاده از دستگاهی که دارای روش تصفیه  RO است شما می توانید این کار ها را انجام دهید باید گفت که این روش به عنوان قدرتمند ترین و بهترین روش در حال حاضر دنیااست که در بسیاری از دستگاههای تصفیه آب مورد استفاده قرار گرفته است.

بنابراین به عنوان یک نتیجه کلی اگر شما از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده که دارای روش تصفیه اسمز معکوس باشد می توانیم این ادعا را داشته باشیم که که آب خروجی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای استاندارد می باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب خانگی

در این بخش می خواهیم یک سری توضیحات مختصری در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی بپردازیم بسیاری از مردم دستگاه تصفیه آب شهری را نوع خانگی جدا می دانند و باید بگوییم در این سایت منظور از دستگاه تصفیه آب شهری همان تصفیه آب لوله کشی منازل است به بیان دیگه گفته می شود.

دانشمندان سال هاست که به این نتیجه رسیده اندکه باید آبی که مصرفی می کنیم حتما تصفیه شده باشد زیرا وجود املاح و مخصوصا نیترات می تواند برای ما بسیار مضر و سرطان زا باشد.

یکی از بهترین راه حل ها استفاده از همین دستگاه تصفیه آب ها است که در بسیاری از منازل ما مورد استفاده قرارگرفته است هر در دستگاه تصفیه آب خانگی برای اینکه بتواند آب را به درستی تصفیه کند و انتظار داشته باشیم که به عنوان بهترین دستگاه عمل داشته باشد باید از روش اسمز معکوس استفاده کند.

یک دستگاه که از این روش بهره می برد حتما حداقل دارای 5 فیلتر جهت تصفیه است که بهترین آن ها دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای است . البته دستگاه های اکسیژن ساز نیز هستند که فوق العاده هستند اما به دلیل کمی گران بودن برخی از افراد از خرید آن امتناع می کنند بنابراین حتما در زمان خرید به نوع روش تصفیه و اینکه چه تعداد فیلتر دارد توجه داشته باشید. و به حرف برخی از افراد سودجو و فروشنده های متقلب به هیچ وجه گوش ندهید.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید