خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای / فروش انواع دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

فروش انواع دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

فروش انواع دستگاه تصفیه آب بدون پمپ به دلیل کارکرد ساده و قیمت مناسبی که دارند مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته اند. اگر شما هم به دنبال یک تصفیه آب بسیار ساده و پر کاربرد هستید می توانید با شما از طریق همین سایت در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

یکی دیگر از ویژگی­های دستگاه­های تصفیه نوع بدون پمپ آن­ها می­ باشد. در این دستگاه­ها دیگر نیازی به برق ورودی نیست و شما به راحتی می­ توانید حتی در زمانی که برق نیست نیز از تصفیه آب استفاده کنید.
دستگاه­هایی که بدون پمپ طراحی و ساخته می­ شوند را بایستی در مناطقی استفاده کرد که دارای فشار آب خوبی بوده. به این معنی که فشار ورودی آب مناسب باشد. فشار برای برخی دستگاه­ها متفاوت است اما از ۲ الی ۳ بار می­تواند متفاوت باشد.

 دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

انواع تصفیه آب

دستگاه­های تصفیه آب به چند مدل تقسیم می ­شوند. به چند نمونه آن اشاره می ­کنیم:

  1. پرتابل
  2. رومیزی
  3. سرشیر
  4. زیر سینک
  5. نیمه صنعتی
  6. صنعتی

این­ها نمونه ­های تقسیم شده در انواع تصفیه آب می ­باشند که هر مدل و نمونه بنا به کارایی که دارند می­توانند متفاوت عمل کنند.
نمونه رومیزی و پرتابل آن­ها امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته است و خواستار بالایی دارد. به دلیل حجم کم و جابجایی آسان آن توانسته فروش خوبی نیز داشته باشد.

 دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

دستگاه تصفیه آب چگونه کار می­کنند؟

اساس کار در دستگاه تصفیه آب فیلترهای آن است به صورت کلی اگر آب از یک صافی و یا فیلتر عبور کند این همان عمل تصفیه است اما به صورت کاملاً ساده و ابتدایی. اما همین روش بیس و پایه کار دستگاه­ های تصفیه می­ باشند که با استفاده از فیلترها تصفیه آب را انجام می ­دهند. دستگاه­ های با تعداد فیلترهای ۵ الی ۶ مرحله­ای جزء مناسب­ ترین ­های دستگاه­ های تصفیه می­ باشند.

 دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

چرا یک دستگاه تصفیه آب بدون پمپ

این سوال نیز ممکن است در ذهن شما ایجاد شود که چرا یک دستگاه بدون پمپ آب؟ اصولاً کاربرد پمپ آب چیست؟ اصول کار پمپ آب به این صورت است که آب را با فشار زیاد در لوله ­ها حرکت دهد و باعث  افزایش فشار آب است.
اما در دستگاه­هایی که بدون پمپ هستند و اصولاً پمپ در ان­ها وجود ندارد، کارکرد کمی ساده است و هنگامی که برق نیست می ­توان از مخزن ذخیره آب را برداشت کرد. مزیت این دستگاه­ها این است که زمانی که برق نیست هم ما می ­توانیم از آب تصفیه استفاده کنیم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای

قیمت دستگاه تصفیه آب ۳ مرحله ای

دستگه تصفیه آب ۳ مرحله ای را می توانیم جزء بهترین و ارزان ترین نوع …