مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای اصل

آنچه در این مقاله میخوانید...

بهترین دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ایچرا یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ایآب آلوده و دستگاه تصفیه آبانواع فیلتر موجود در دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی از بهترین دستگاه های موجود در تصفیه کردن آب است. بسیاری از افراد سعی در فروش انواع این دستگاه ها کرده اند که شاید تشخیص اصل بودن آن برای افراد مبتدی کمی مشکل باشد.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

بهترین دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

اولین دستگاه های تصفیه آب که در بازار موجود بودند طراحی ساده ای داشتند و اینکه فضای بسیار زیادی را اشغال می کردند. شاید در حال حاضر مانند دستگاه های بسیار پر قدرت امروزه نبودند و می توان گفت که از کیفیت خوبی نیز در گذشته برخوردر نبودند.
اما اگر از بحث تصفیه کردن آب بگذریم برای خانواده که در منازل خود از این نوع دستگاهها استفاده می کردند اشغال فضای زیاد یکی از معظلات این نوع دستگاه ها بود و شاید برخی به  خاطر این حجم از فضا تمایلی به استفاده از آن نداشتند.

اما با پیشرفت تکنولوژی و نوع طراحی امروزه یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای به راحتی در زیر سینک آشپزخانه جا می گیرد.

اصطلاحا در بازار به آن ها دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی می گویند. و می تواند با نوع طراحی که دارند در زیر سینک آشپزخانه قرار گرفته باشند. از مزیت های آن می توانیم به عدم دیده شدن و جاگیری بسیار کم اشاره کنیم که این به عنوان یک مزیت بزرگ محسوب می شد.

اما یکی دیگز از مزیت های یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای این است که شما به راحتی می توانید به یخچال ساید بای ساید متصل کنید و در زمانی که از یخچال آب برداشت می کنید یک آب کاملا تصفیه شده و سالم را استفاده کنید نه یک آبی که تنها از یک فیلتر عبور کرده و اطمینان زیادی به آن نیست.

ممکن است در صورتی که فیلتر یخچال دارای کیفیت خوبی نباشد که در بسیاری از موارد به این صورت است و آب را خوب تصفیه نمی کند. برای لوله های عبور آب یخچال دچار مشکل باشد و باعث گرفتگی این لوله ها توسط رسوب شود

بنابراین در زمانی که یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای خریداری می کنید متصل شدن آن به یخچال را نیز از فروشنده سوال کنید تا به راحتی آب تصفیه شده و یخ بسیار سالم نیز از این نوع یخچال ها بگیرید.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

چرا یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

تنوع در بازار دستگاه تصفیه آب به اندازه ای بالا است که اگر در بازار یک سری بزنیم مشاهده می کنیم که هر کدام دارای گستردگی بسبار خاصی هستند. اگر بخواهیم بحث نوع کالا و کیفیت را مورد بررسی قرار ندهیم مهمترین عانل نوع روش تصفیه و تعداد فیلتر های یک دستگاه تصفیه آب است.

شاید اولین سوالی که در ذهن شما باشد این است که هر چه تعداد فیلتر ها بیشتر باشد دستگاه از کیفیت ومرغوبیت بالایی برخوردار است. پاسخ این سوال هم بله است و هم خیر که با هم به بررسی آن می پردازیم.

توجه داشته باشید که هر نوع دستگاه تصفیه آب که دارای تعداد فیلتر بالایی باشد را نمی توانیم به عنوان یک دستگاه خوب در نظر بگیریم. در یک دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان مثال نمی توان هر نوع فیلتری را پشت سر متصل کرد و به عنوان دستگاهی که تعداد فیلتر بالایی است به فروش برسانیم.
باید بگوییم که هر کدام از فیلتر ها در یک دستگاه تصفیه آب دارای یک مزیت و کارایی خاصی هستند.

بنابراین بعضا دیده شده که افرادی تنها با پشت سر هم بستن یکی سری فیلتر اقدام به فروش این نوع دستگاه ها می کنند که نه تنها آب را تصفیه نمی کند بلکه ممکن است خطرات بسیار زیادی نیز برای سلامتی ما داشته باشد.

اما چگونه یک دستگاه تصفیه آب انتخاب کنیم؟

هر دستگاهی که دارای کیفیت خوبی باشد باید از یک سری فیلتر های  خاص و روش تصفیه خاصی استفاده کند. در حال حاضر بهترین روش تصفیه در دنیا روش RO است که توانسته جایگاه خوبی بگیرد.

یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای که از روش RO و یا اسمز معکوس استفاده می کند دارای 6 عدد فیلتر می باشد که می تواند هر نوع آبی که به ورودی آن بدهیم تصفیه کند و در خروجی برای ما یک آب بسیار سالم و بهداشتی را قرار دهد.

انتخاب و استفاده از این دستگاه با روش تصفیه اسمز معکوس یکی از بهترین و شناخته شده ترین در بازار تصفیه آب است. داشتن قیمت مناسب نسبت به دستگاه های 8 مرحله ای و اینکه می تواند تمامی نیاز های یک خانواده که به آب تصفیه شده نیاز دارند را برآورده کند.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

آب آلوده و دستگاه تصفیه آب

اساس شکل گیری و استفاده از یک دستگاه تصفیه آب بر اساس آب آلوده است. متاسفانه هر اندازه که به سمت جلو می رویم آب های ما آلوده تر می شوند و این به عنوان یک نیاز بسیار اساسی برای دستگاه تصفیه آب است و باید برای سلامتی خودمان از این نوع دستگاهها استفاده داشته باشیم.

آب سالم برای همه موجودات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این حساسیت برای انسان قابل توجه بسیار ویژه ای است. هر انسانی که دوست دارد که از مواد غذایی و آب بسیار سالم استفاده کند زیرا به طور مسقیم بر روی سلامتی خودش تاثیرگذار است.

روز به روز به مقدار آب در دنیا کاسته می شود و این یک خطر بسیار جدی محسوب می شود آب را به عنوان یکی از قویترین حلال ها در دنیا شناخته می شود. و هیچگونه جایگزینی برای آن وجود ندارد.

در بسیاری از کشور های دنیا استفاده از دستگاه تصفیه آب در منازل بسیار رشد داشته است به همین دلیل به استفاده از آب سالم بسیار پی برده اند.

اما چه دستگاه ی را باید انتخاب کرد؟

بدون شک همه ی دستگاه های موجود در بازار را نمی توان به عنوان یک محصول بسیار با کیفیت و درجه 1 انتخاب نمود و حتما دستگاه های بی کیفیت و تقلبی در بازار بسیار زیاد است.

اما به عنوان یک پیشنهاد بسیار خوب می توانیم دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای که از روش RO استفاده می کند به عنوان بهترین دستگاه در جهت تصفیه کردن آب می توان یاد نمود.
این نوع دستگاه دارای 6 فیلتر در جهت بهبود و تصفیه کردن آب است. از قابلیت های خوب این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود.:

 • کاهش سختی آب
 • کاهش TDS
 • بهبود طعم و مزه آب
 • کاهش سنگینی آب
 • این ها موارد مهمی است که یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله می تواند به راحتی انجام دهد.

بنابراین اگر آبی که در لوله کشی ها است را می خواهید سالم مصرف کنید یک دستگاه تصفیه آب می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

انواع فیلتر موجود در دستگاه تصفیه آب

یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای دارای 6 عدد فیلتر تصفیه آب است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • فیلتر پلی پروپیلن
 • فیلتر کربن فعال
 • فیلتر کربن بلاک
 • فیلتر ممبران
 • فیلتر پست کربن
 • فیلتر مینرال

این 6 فیلتر به عنوان فیلتر های تصفیه در یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای است

هر کدام از این فیلتر ها دارای یک سری وظیه هایی هستند که وظیفه حذف آلایندگی و از بین بردن انواع رسوبات و بهبود بخشیدن به کیفیت آب را به عه دارند.

اگر بخواهیم هر کدام از اینها مورد بررسی قرار دهیم سه فیلتر اولیه وظیفه این را دارند که تمام مواد شیمیایی و رسوبات و انواع گل و لای را از بین ببرند و به ان ها فیلتر های پیش تصفیه نیز می گویند.

در میان این 6 فیلتر به یک فیلتر بسیار با کیفیت و مهم اشاره کنیم باید فیلتر تصفیه آب ممبران را نام ببریم این فیلتر قلب تپنده در یک دستگاه تصفیه آب است که تمامی شیرین کردن آب و کاهش سختی را به عهده دارد.

دو فیلتر دیگر به نام های پست کربن و مینرال وظیفه بهبود وطعم و مزه آب را داند که بعد از تصفیه نهایی در ممبران این فیلترها وارد مدار شده و طعم آب را بهبود می بخشند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید