خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب CCK / فروش انواع دستگاه تصفیه آب CCK

فروش انواع دستگاه تصفیه آب CCK

اگر شما هم قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب بسیار با کیفیت را دارید می توانید برند cck  را انتخاب کنید. کیفیت بسیار بالای قطعات و کارکرد عالی در تصفیه توانسته این دستگاه را به یکی از بهترین ها بازار تبدیل کند. این دستگاه در انواع مختلفی به فروش می رسد که جهت استعلام قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب cck

دستگاه تصفیه آب چیست

یکی از نیاز های روز افزون دنیای آب دستگاه تصفیه می باشد این دستگاه های قابلیت ازبین بردن ذرات و املاح غیر ضروری آب را بر عهده دارد که در چند مدل و نوع ساخته و طراحی شده اند که یکی از پرکاربرد ترین آن ها نوع خانگی است که حتی در بسیاری از منازل افراد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
تصفیه آب از یک سری تعداد فیلتر ساخته و طراحی شده است و آب بعد از عبور از این فیلتر ها تصفیه شده و به آبی سالم و بهداشتی تبدیل می شود..

دستگاه تصفیه آب cck

انواع دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب بنا به نیاز افراد و یا سازمان ها در چند نوع ساخته و طراحی شده اند در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • خانگی
  • نیمه صنعتی
  • صنعتی

این ها دسته بندی و تقسیم بندی در دستگاه تصفیه آب می باشد که در سه گروه دسته بندی شده اند. در نوع خانگی که بسیار مورد استفاده نیز قرار میگیرد می توانیم برای منازل شخصی و خانگی از آن استفاده کنیم و نوع زیر سینکی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است حجم این دستگاه بزرگ نمی باشد و همانگونه که گفته شد به راحتی در زیر سینک آشپرخانه می تواند قرار بگیرد.

در نوع نیمه صنعتی به دلیل قابلیت داشتن تولید در حجم بسیار بالا می تواند آب را در اندازه ی  بسیار بالا تصفیه کند و از ۲۰۰ گالن معمولا این دستگاه حجم خروجی دارند. در دستگاه تصفیه آب صنعتی که در شرکت ها و سازمان هایی که نیاز به آب بسیار بالا در حد متر مکعب دارند استفاده قرار می گیرد.
شرکت هایی که نیاز بسیار زیادی به آب تصفیه روزانه دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
حجم دستگاه در این تصفیه آب ها افزایش یافته است و بسیاری از شرکت های یک اتاق به نام RO  دارند که فقط جهت تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد.

 دستگاه تصفیه آب cck

تصفیه آب CCK

دستگاه تصفیه آب cck  یک برند تایوانی است که از نظر قطعات و کیفیت در حد بسیار بالایی است و یکی برند های بسیار خوب در بازار ایران محسوب می شود.
در این دستگاه از ۶ فیلتر جهت تصفیه آب استفاده می کند واز یکی از روشهای بسیار عالی و می توان گفت بین المللی مورد استفاده قرار گرفته که همان RO  می باشد. امروزه بسیاری از کشور های دنیا از این نوع تصفیه آب به دلیل داشتن کیفیت بسیار عالی استفاده می کنند.

دستگاه تصفیه آب cck

پشتیبانی در دستگاه تصفیه آب

یکی از نیازهای دستگاه تصفیه آب بعد از فروش سرویس و خدمات پس ازفروش می باشد.
در این دستگاه ها بایستی طی یک دوره ی مشخص فیلتر ها و آب خروجی مورد بررسی قرار گیرد و اگر نیاز به تعویض فیلتر بود حتما اقدام شود. به طور کل اگر درحدود یک سال است که از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنید حتما بایستی فیلتر های آن را تعویض کنید تا دستگاه بتواند مثل روز اول کار کند.
بنابراین هیچگاه از سرویس دستگاه تصفیه آب غافل نشوید و اگر خودتان در این کار تخصصی ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com