مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

شرکت صادرات فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگیفیلتر کربن فعال تصفیه آب چه مشخصاتی دارد؟
فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی

فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی  یکی از قوی ترین موادی است که می تواند تمامی محتوای شیمیایی و مواد بسیار سنگینی که ممکن است در آب باشد را به راحتی از بین میبرد. کربن فعال از پوست پسته و یا نارگیل ساخته میشود که ما توصیه می کنیم از پوست نارگیل حتما استفاده کنید. فروش عمده انواع فیلتر های کربن فعال بسیار رایج است خریداران اکثرا به دنبال اینگونه فیلتر ها می باشند.

شرکت صادرات فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی

قیمت تصفیه آب تک فیلتر, قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی، یکی دیگر از مواردی است که در دستگاه‌های تصفیه آب تاثیر زیاد و قابل توجهی دارد. این فیلتر در مرحله دوم تصفیه آب خانگی قرار می‌گیرد.

وجود ناخالصی‌ها و زدن ضدعفونی‌هایی همچون کلر به آب در تصفیه‌خانه‌های شهری، باعث می‌شود که در رنگ، بو و طعم آن تغییراتی ایجاد شود. در این‌جا، فیلتر کربن فعال است که هرکدام از موارد و تغییرات ذکر شده را از بین می‌برد و آب را عاری از رنگ، بو و طعم کرده و برای مرحله بعدی تصفیه آماده می‌کند.

این موضوع باعث می‌شود که استفاده از فیلتر کربن فعال در تصفیه آب خانگی، از اهمیت بالایی برخوردار باشد. حال با اطلاع از این اهمیت می‌توان گفت در سراسر جهان از فیلتر کربن فعال برای آشامیدن آبی بدون طعم، رنگ و بو استفاده می‌شود و تولید، خرید و فروش آن را در بازارهای جهانی به همه تولیدکنندگان فیلتر درکشور یادآور می‌شود. یعنی در میان خرید و فروش فیلتر تصفیه آب، مسئله شرکت صادرات فیلتر کربن تصفیه آب خانگی نیز به میان می‌آید.

در تهران و شهرهای دیگر ایران، شرکت‌های تولیدکننده و فروش فیلتر کربن فعال و انواع فیلترها وجود دارد. این شرکت‌ها باید بتوانند هم به نیازها و تقاضاهای داخلی پاسخ دهند و هم در بازارهای خارجی و صادرات فیلتر تصفیه آب حرفی برای گفتن داشته باشند.

فیلتر کربن فعال تصفیه آب چه مشخصاتی دارد؟

فیلتر تصفیه آب ,قیمت فیلتر کربن تصفیه اب

فلیتر کربن فعال تصفیه آب به طور کلی وظیفه حذف رنگ، بو و طعم نامطبوع ناشی از ناخالصی‌ها و استفاده از ضدعفونی‌ها در تصفیه خانه‌های شهری را دارند. این فیلترها در دو نوع و با مشخصات ظاهری و میزان تاثیر متفاوت قابل استفاده هستند:

  1. کربن فعال دانه‌ای (Granular Activated Carbon) یا GAC
  2. کربن فعال پودری (Powdered Active Carbon) یا PAC

مشخصات فیلترهای کربن فعال به صورت زیر است:

اندازه: اندازه ذرات فیلتر کربن فعال، بازه‌ای بین 50 میکرون (ضعیف ترین فیلتر) تا 0.5 میکرون (قوی ترین فیتر) را در برمی‌گیرد.

وزن: وزن کربن موجود در فیلترهای کربنی که برای تصفیه آب خانگی استفاده می‌شود؛ بین 340 تا 680 گرم کربن است.

ساختار و مواد اولیه: کربن موجود در این فیلترها، از مواد اولیه‌ای هم‌چون چوب، زغال‌سنگ و یا پوست بعضی میوه‌ها هم‌چون نارگیل ساخته می‌شوند.

کاربرد: این فیلترها در حذف، کاهش آلاینده‌ها و مواد شیمیایی هم‌چون کلر، بنزن، ترکیبات THM، رادون و حتی کاهش برخی از آلاینده‌های فلزات سنگین نیز به خوبی عمل می‌کنند.

از میان فیلترهای معرفی شده، هرکدام دارای کاربردی مخصوص و اثربخشی قابل قبولی هستند. اما با توجه به سیالیت آب و سطح تماس هریک از کربن‌ها با آب، می‌توان این‌گونه گفت که فیلتر کربن پودری در مقایسه با فیلتر کربن دانه‌ای، با توجه به سطح تماس بیشتر با آب، قدرت جذب ناخالصی بیشتری نسبت به فیلتر دیگر دارد.

در نتیجه با توجه به همین نکته می‌توان گفت فیلتر کربن فعالی قوی‌تر وموثرتر است که با سطح تماس بیشتر با آب،  ناخالصی بیشتری را جذب کند و از کربن‌هایی با ابعاد کوچیکتر تشکیل شده باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید