مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ارزان و عمده دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه ی نصب تصفیه آب 7 مرحله ای فیلترهای تصفیه آب 7 مرحله اینمایندگی ارزان فروش دستگاه تصفیه آب نقشه و راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای
دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی با تکنولوژی RO قدرت بسیار بالایی در تصفیه کردن آب دارد. شما به راحتی و با استفاده از یک خرید اینترنتی می توانید با هزینه ای ارزان و با قیمت عمده این تصفیه آب خانگی را خریداری کنید.

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی

نحوه ی نصب تصفیه آب 7 مرحله ای

زمانی که شما یک دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی را خریداری می کنید اولین قدم نیاز به نصب دارد. یک نصب مطمئن و خوب می تواند اقدام خوبی در تصفیه کردن آب داشته باشد.

اگر به هر دلیلی نمی توانید خودتان این گونه دستگاه را نصب کنید بهتر است که این کار به یک سرویس کار ماهر بسپارید.

یک دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای دارای نصب کمی پیچیده است و در صورت عدم آگاهی شاید لوله ها و رابط های آن را به اشتباه متصل کنید و دستگاه به درستی کار نکند.

در زمان خرید دستگاه تصفیه آب حتما فروشنده به شما یک سرویس کار معرفی می کند و در صورت عدم معرفی، شما این درخواست را داشته باشید که یک سرویس کار به شما معرفی کند.

جدید ترین دستگاه یه که امروزه در بازار وجود دارد دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی است که با روش تصفیه RO به عنوان یکه تاز در بازار در حال خرید و فروش است. همیشه قیمت عمده این محصول ارزان بوده است و عمده فروش هایی وجود دارد که شما به راحتی می توانید با قیمتی ارزان از آن ها خریداری کنید.

اما چرا تا این اندازه رو برند تایوانی تاکید می کنیم این دستگاه ها دارای قدرت و عملکرد بسیار خوبی نسبت به نوع های چینی هستند و می توانیم این گونه بیان کنیم که امتحان خود را در تصفیه کردن آب داده اند و مشتریان زیادی هستند که از این دستگاه رضایت بالایی دارند.

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی

فیلترهای تصفیه آب 7 مرحله ای

به یکی از اصلی ترین بخش های تصفیه آب یعنی فیلتر تصفیه آب رسیدیم. حتما نام این فیلتر ها را در زمان خرید شنیده اید. نکته ی بسیار مهمی که بایستی  به آن توجه داشته باشیم مربوط به زمان تعویض آن ها است این تصور را نداشته باشید که در زمان خرید فیلتر دیگر کار تمام است و تا سالیان سال به راحتی کار می کنند هر فیلتر دارای یک عمری است که شما بایستی در زمان های مختلفی اقدام به تعویض ان ها بکنید.

یک دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی دارای 7 عدد فیلتر به نانم های زیر است:

  • فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

این فیلتر 5 میکرون بوده و به عنوان اولین فیلتر در دستگاه تصفیه آب است

  • فیلتر مرحله دوم UDF

فیلتر کربن پودری که جنس ساخته شده در آن از پوسته نارگیل است و به راحتی می تواند کلر را حذف کند

  • فیلتر مرحله سوم CTO

فیلتر کربن بلاک که کار فیلتر شماره 2 را تکمیل می کند

  • فیلتر مرحله 4 فیلتر ممبران

مهمترین فیلتر تصفیه آب است که این توانایی را دارد که 0001/0 میکرون را حذف کند. شیرین سازی آب و گرفتن سختی آب در این مرحله انجام می گیرد

  • فیلتر مرحله 5 کربن خطی

این فیلتر در جهت بهبود بخشیدن به طعم و مزه آب اسفاده می شود.

  • فیلتر مرحله 6 مینرال

این فیلتر جهت اضافه کردن مواد معدنی که برای بدن نیاز است استفاده می شود مانند کلیسیم

  • فیلتر مرحله 7 قلیایی

این فیلتر به عنوان تکمیل کننده مورد استفاده قرار میگیرد و در جهت قلیایی کردن آب و باعث میشود که بیماری هایی مانند قند و چربی کاهش پیدا کند و مشکلات گوارشی را نیز بهبود می بخشد.

قیمت تصفیه آب را همین فیلتر ها و تعداد مراحل آن تعیین می کنند. در زمان خرید حتما بایستی به این نکات بسیار مهم و تعدا فیلتر ها توجه داشته باشید.

یک دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی تمام یاین فیلتر ها را دارد و شما به راحتی می توانید یک آب بسیار سالم و کاملا بهداشتی را مصرف کنید.

 دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی

نمایندگی ارزان فروش دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب دارای انواع مختلفی است شما در زمان خرید دستگاه تصفیه آب با تنوع زیادی روبرو هستید دستگاهی با 3 فیلتر الی 8 فیلتر تصفیه آب که همگی دارای قابلیت و ویژه گی های خاصی هستند. اگر شما در زمان خرید یک دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای را بخرید تنها درای 3 فیلتر ابتدایی است که می تواند عمل تصفیه کردن ررا به خوبی انجام دهد.
هیچگاه انتظار بالایی از یک دستگاه 3 مرحله ای نداشته باشید. زیرا روش تصفیه در آن بسیار ساده است و نمی توانیم از آن قدرت بالایی را انتظار داشته باشیم.

اما چرا باید ما از نمایندگی های معتبر این نوع دستگاه را خریداری کنیم به چند علت بسیار مهم در زیر می پردازیم. متاسفانه برخی از بازاریاب های تلفنی با مشتری ها تماس گرفته و به آن پیشنهاد یک دستگاه تصفیه آب خانگی را می دهند متاسفانه اغلب دستگاههای بی کیفیت و ارزان قیمت را با هزینه های بالا به مشتری تحمیل می کنند. در بسیاری از موارد مشاهده شده که یک دستگاه بدون مخزن و سه مرحله ای را به عنوان دستگاهی با روش RO  به مشتری فروخته اند.

اما در زمانی که شما از یک نمایندگی معتبر اقدام به خرید می کنید تمامی این مسائل حل شده است و دیگر نگران هیچ تقلب و یا دستگاه بی کیفیتی نیستید.

به راحتی می توانید از نمیاندگی های فروش انواع این دستگاه ها را با قیمت های بسیار خوب خریداری کنید. دستگاه تصفیه آب شهری که امروزه در اکثر خانه های ما موجود است با قیمت های مناسب می توانیم از نمایندگی های سرتاسر کشور بخریم.

بهترین نوع تصفیه آب دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی است که با استفاده از روش RO می تواند قدرت بالایی در تصفیه کردن داشته باشد. جهت خرید حتما از یک نمایندگی معتبر اقدام به خریداین دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی کنید.

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی

نقشه و راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای

یکی از سوال های افرادی که می خواهند دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای تایوانی را بخرند این است که این دستگاه چگونه کار می کند و بر اساس چه نوع عملکردی پیاده شده است.

در این گونه موارد بهترین راه کار استفاده از نقشه و راهنمای این نوع دستگاه ها است. که به شما نشان میدهد که این نوع دستگا هها چگونه کار میکنند.  آگاهی در مورد اینکه دستگاه تصفیه آب بر اساس چه نوع عملکردی می تواند کمک خوبی به ما کند تا در موقع عیب یابی و یا تعویض فیلتر ها به درستی عمل کنیم و بدانیم که مشکل کار کجاست .

حتما پیشنهاد می شود که این نوع نقشه ها را تهیه و مطالعه کنید تا به نحوه ی کار انها پی ببرید

در تصویر بالا یک نمونه از نقشه کلی را قرار داده ایم که می تواند به شما کمک شایانی داشته باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید