مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انبوه فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بازار خرید فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگیبررسی کیفیت فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی یکی از اصلی ترین فیلتر های پیش تصفیه در انواع تصفیه آب های خانگی است. این نوع فیلترها در دو نوع معمولی و بسیار با کیفیت ساخته می شود که مواد به کار رفته در آن می توانداز جنس پوست پسته که دارای قیمتی ارزان و نوع پوست نارگیل به مراتب دارای قیمتی بالاتر است که می تواند مواد شیمیایی و کلر موجود در آب را به راحتی از بین ببرد این نوع فیلتر توانایی بسیار خوبی در حذف انواع رسوبات و مواد مضری که در آب توسط آلوده های شیمایی به وجد آمده است دارد. قیمت فیلتر شماره 2 بالاتر از دو نوع فیلتر دیگر است. جهت خرید  این نوع فیلتر بسیار مهم حتما از محصولات بسیار با کیفیت و درجه 1 استفاده کنید تا بتوانید آبی بسیار سالم و با کیفیتی را مصرف کنید.

بازار خرید فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی

قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر

وقتی صحبت از خرید فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی می‌شود، همیشه اولین و آسان‌ترین گزینه برای انتخاب مغازه‌های سطح شهر هستند. البته که این از روش‌های خرید است ولی راه‌های دیگری نیز وجود دارند که خدمات بیشتری را همراه دارند. مراجعه به مراکز و نمایندگی‌های سطح شهر اگرچه پیگیری بیشتری می‌طلبد ولی خدمات بیشتری به همراه دارد که از آن جمله کسب اطلاعات بیشتر و خرید مطمئن‌تر است.

ولی راه سومی هم برای خرید فیلتر تصفیه آب هست که تمام مزایای خرید‌های قبل را داشته و حتی زمان و هزینه کمتر را نصیبتان می‌کند. با خرید آنلاین از مراکز فروش اینترنتی که معتبر هستند در حداقل زمان تمام امکانات و اجناس بررسی شده و با فراغ بال خرید می‌کنید. این مراکز مشاوره رایگان در اختیار شما قرار داده و بهترین خدمات را ارائه می‌دهند مخصوصا اگر خرید شما انبوه باشد.

خرید انبوه فیلتر به طرز قابل توجهی هزینه‌ها را کاهش داده و خدمات پس از فروش را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

بررسی کیفیت فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی

قیمت تصفیه آب تک فیلتر

در مرحله دوم تصفیه آب خانگی، فیلتری به نام فیلتر کربن فعال گرانول یا کربن پودری وجود دارد. این فیلتر همانطور که از نامش پیداست پس از فیلتر مرحله اول تصفیه آب که فیلتر الیافی است قرار گرفته است و در واقع به صورت کربن فعال دانه‌ای است که با پوسته‌ای احاطه شده است. حذف برخی آلاینده‌های شیمیایی آب مثل کلر و مشتقات آن وظیفه فیلتر مرحله دوم کربن گرانول است. این مواد از طرفی برای بدن ضرر دارد و از طرفی هم باعث کدری آب و ایجاد بو، طعم و رنگ نامطبوع آب می‌شوند.

فیلتر مرحله دوم کربن گرانول در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی که شش مرحله‌ای هستند، از فیلترهای مهم و اساسی است و مرغوب‌ترین نوع آن از نارگیل ساخته شده است. نقش اساسی این فیلتر در کیفیت آب خروجی تصفیه شده از انواع دستگاه تصفیه کننده آب خانگی باعث می‌شود که کیفیت کربن فعال از اولویت‌های خریداران باشد. انتخاب کیفیت مناسب این فیلتر در سلامت بقیه قسمت‌های دستگاه و عمر فیلترهای دیگر هم تاثیر به‌سزایی دارد. در غیر اینصورت آلاینده‌های تصفیه نشده در این قسمت به فیلترهای بعدی می‌رود و باعث انسداد پیش از موقع آنها می‌شود.

با در نظر گرفتن میزان آلاینده های شیمیایی آب، عمر مفید این فیلتر معمولا بین 3 تا 4 ماه است. جهت اطلاعات بیشتر راجع به عمر هر مرحله از انواع فیلترهای تصفیه آب و زمان تعویض آن می‌توانید با مشاوران مرکز فروش مشورت نمایید.

نوع جنس به کار رفته در فیلتر تصفیه آب، دقیقا و مطمئنا در قیمت آن تاثیر دارد. کیفیت کربن موجود در فیلتر مرحله دوم، میزان مطلوب بودن عملکرد دستگاه برای حذف کلر و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تعیین می‌کند. این دلیلی می‌شود تا حتما از فیلترهای کربن گیاهی که از پوسته نارگیل تولید شده باشند استفاده کنید. آنها هم کیفیت آب خروجی لوله‌کشی شهری پس از عبور از دستگاه تصفیه را بالا می‌برند و هم سختی آب آشامیدنی را به میزان کافی و استاندارد بدن انسان کاهش می‌دهند.

لازم به ذکر است که فروش این محصول به صورت تکی یا در بسته‎‌های چند تایی امکانپذیر است و قیمت فیلتر تصفیه آب قطعا تابعی از کیفیت آن است.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید