خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب خانگی / قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

چرا باید از یک دستگاه تصفیه آب استفاده شود؟ مزیت های استفاده از یک دستگاه چیست؟ بهترین برند در انواع دستگاه های کدام است؟ تایوان به عنوان یک کشور پیرو در ساخت دستگاه های تصفیه امروزه در کشور ما دارای فروش بسیار بالایی است و قیمت آن به مراتب بسیار مناسب تر از کشورهای اروپایی می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

تصفیه آب و راه دائمی جهت مشکل آب

در بسیاری از مناطق ایران ما شاهد این هستیم که متاسفانه مشکل آب و آلودگی آن به همراه است و این به عنوان یک معضل بسیار عمده در خانواده ها و منازل می باشد راه های زیادی شاید به نظر برسد که بتوانیم این آلودگی را از بین ببریم به عنوان مثال جوشاندن آب و یا حتی استفاده از آب معدنی که همه این موارد دارای مشکلاتی هستند که در این مقاله از آن ها صرفه نظر می کنیم اما به عنوان یک اشاره به هرکدام جوشاندن آب تنها می تواند تا حدودی میکروب ها را از بین ببرد و خرید آب معدنی یک کار کاملا موقتی است و نمی توان در دراز مدت به آن اکتفا نمود بنابراین تنها گزنیه ای که می توانیم از آن آب سالم و دائمی داشته باشیم دستگاه تصفیه آب است که امروزه بسیار استفاده  می شود.

 دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

بررسی روش تصفیه در دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا از روش اسمز معکوس جهت تصفیه آب استفاده می کنند .تعداد فیلتر های موجود در این دستگاه ۶ عدد می باشد و می تواند آب بسیار سالم و پاکیزه را در اختیار ما قرار دهد در زیر نام فیلتر ها آورده شده و در ادامه به توضیح آنها می پردازیم :

  • پلی پروپیلن
  • کربن پودری
  • کربن بلاک
  • ممبران
  • کربن خطی
  • مینرال

ابتدای ترین فیلتر، پلی پروپیلن است که توانایی  حذف ذرات معلق ، ناخالصی های مغلق در آب و مواد درشتی که در آب وجود دارد را بادقت معادل ۵ میکرون حذف می کند.

دومین فیلتر کربن پودری است که وظیه حذف کلر و.مواد شیمیای که در آب است را به عهده دارد

سومین فیلتر که کار بیشتر شبیه مرحله یک را انجام می دهد ولی بادقت ۱ میکرون

چهارمین فیلتر که نقش بسیار مهمی دارد و می توان قبل تپنده ی یک دستگاه تصفیه آّب نام برد فیلتر ممبران است که تمام سموم حل شده در آب مانند نیترات سرب جیوه و حتی آن که در آب است را به راحتی از بین می برد و در این مرحله سختی آب به راحتی کم می شود

دو فیلتر پایانی جهت طعم دادن به آب وتغیر مزه درآب می باشد که با این ۶ فیلتر به راحتی میتوان به آبی کاملا سالم و بهداشتی دست یافت.

 دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

چرا ساخت تایوان؟

در بازار دستگاه تصفیه آب ما شاهد برندهای بسیار زیادی هستیم برند های چینی ، تایوانی و حتی برای کشور آمریکا که امروزه بنا به شرایط کشور ما شاهد برند هایی از چین و تایوان هستیم. اما تا چه میزان می توان به این ها اعتماد کرد. کیفیتی قطعات در چه حدی است تایوان را می توانیم به عنوان یکی بهترنی و قوی ترین برندهای ساخت دستگاه تصفیه آب در دنیا نام ببریم از این رو خوشبختانه این محصول در کشور ما بسیار یافت می شود در زیر به دو برند بسیار عالی و قوی در زمینه تصفیه آب که جهت ساخت کشور آلمان است اشاره میکنیم

  1. سافت واتر
  2. C.K

این دو محصول جز پرفروشترین و بهترین های دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی هستند و توانسته اند سهم بسیار زیادی از بازار ایران را به خودشان اختصاص دهند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می تواند به عنوان یک انتخاب بسیار خوب در تصفیه …