مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان برای آپارتمان

آنچه در این مقاله میخوانید...

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان راهی برای سلامتی بهترین فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمانخرید انواع فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمانسایت خرید فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان ارزانپیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختماندستگاه تصفیه آب ورودی ساختمانلیست قیمت پیش تصفیه آب ورودی ساختمانقیمت عمده فیلتر ورودی ساختمانتولید کننده انواع پیش تصفیه آب ورودی ساختمان
فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان یکی از راهکارهای ساده سالم سازی آب کل ساختمان است که در تمام نقاط کشور قابل استفاده می باشد. دستگاه پیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختمان که بعد از کنتور آب ساختمان نصب می گردد می تواند آب ورودی را در سه مرحله به طور کامل تصفیه نماید. این نوع تصفیه آب ها در انواع مختلفی برای انواع منازل ساخته شده اند و هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند. اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید توصیه ما جهت تصفیه استفاده از این نوع فیلتر ها می باشد.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان راهی برای سلامتی

سیستم تصفیه آب ساختمان و یا به عبارت­های دیگر قسمت آب ورودی ساختمان برای آپارتمان ما و یا مکان­هایی که افراد زیادی در آن زندگی می کنند مورد استفاده قرار می­گیرد. این تصفیه آب به نام فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان شناخته می شوند به طور کلی اگر بتوانیم که آب ورودی سالم و بهداشتی داشته باشیم به راحتی می توانیم از این دستگاه استفاده کنیم. معمولا در ورودی ساختمان قرار می­گیرند و دارای یک عدد فیلتر و تعداد بالا می­باشد که بنا به نوع نیاز و تشخیص کارشناس حتی دارای تعداد فیلترهای زیادی نیز می­باشد.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

بهترین فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

امروزه بسیاری تجهیزات با آب سر و کار دارند و در صورت اینکه آب به هر دلیل غیر سالم باشند می تواند صدمات بسیاری را به همه ی دستگاه­ها و تجهیزات بزند به عنوان مثال در یک واحد نفتی ما شاهد وجود دستگاه تصفیه آب نفتی می­باشیم که روزانه حجم قابل توجهی را می­تواند تصفیه کند.
اما در منازل و آپارتمانها ما نیاز به دستگاه تصفیه آب نوع صنعتی چند ده میلیون می باشد و شاید اصلا برای واحدهای کوچک مناسب باشد اما ما می توانیم از نوع سبک تر و ساده­تری که به فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان معروف است استفاده کنیم. با استفاده از اینگونه فیلترها دیگر نگران آن که تمام وسایل از جمله ماشین لباس شویی و یا ظرف شویی استفاده می­کنند رسوب گذاری و آسیب به تمام لوله ها می تواند صدمات بسیار جبران ناپذیری را داشته باشد. قبل از اینکه اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب کنید ابتدا باید توجه داشته باشید که آب شهری شما در چه حدی است و به چه میزان آلودگی دارد. آیا استفاده از یک فیلتر کفایت می­کند و یا تعداد فیلترهای بالاتری نیاز است. خرید فیلتر تصفیه آب ورودی باید با دقت بالایی انجام گیرد که حتما از سایت­های فروش آنلاین و یا از نمایندگی­های معتبر خریداری کنید. در صورتی که هیچگونه تخصصی در این زمینه ندارید حتما به یک کارشناس کار را واگذار کنید تا بتواند به نحو احسن نوع فیلتر و یا دستگاه تصفیه آب که قرار است انتخاب شود را انجام دهد. فروش فیلتر تصفیه آب به دلیل نیاز بسیار شدید هر روز و جوان به آن دچار نوسان شده است و به همین دلیل افراد فریب کار بسیار زیادی وارد شده اند بنابراین در زمان خرید فیلتر نیز دقت بالایی را داشت تا یک فیلتر بسیار با کیفیت و درجه 1 را خریداری کنیم می­توانید از بسیاری از سایت­های فروش که بدون واسطه نیز هستند استفاده کنید.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

خرید انواع فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

در صورت استفاده از یک فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان می­توانیم بگویم که تمامی ذرات معلق که در آب وجود دارد و به راحتی از بین می­رود و یک آب کاملا سالم و بهداشتی را می­توانیم مورد استفاده داشته باشیم. در صورتی که شما از یک فیلتر آب ورودی استفاده کنید این توانایی را دارا می­باشد که 90 میکرون را به راحتی حذف و از بین برد.این به این معنی که دیگر ما ذرات درشت در آب نداریم. متاسفانه بارها مشاهده شده که افرادی که از این فیلتر تصفیه آب استفاده نمی کنند تمامی ورودی شیرآلات آن ها از سنگ ریزه ها پر می­شود و باعث ایجاد گرفتگی ورودی می­شود.تصور کنید همین آبی که پر از سنگ ریزه است را ما بجوشانیم و  مصرف کنیم در چایی، این می تواند برای سلامتی و بدن ما بسیار مضر باشد.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

سایت خرید فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان ارزان

خرید فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان یک راه حل بسیار منطقی جهت جلوگیری از ورود انواع مواد ریز و حتی مواد شیمیایی به داخل لوله کشی است. معمولا در زمانی که شما از یک فیلتر ورودی ساختمان استفاده می­کنید محدودیتی در حجم پرداختی نخواهد داشت و در ساعت می توانید تا 4000 لیتر آب را برداشت کنید. در زیر به برخی مشخصات آن اشاره می­کنیم:

 • وزن در حد 5/2 کیلو
 • ظرفیت تصفیه آب تا 4000 لیتر در ساعت
 • از پلاستیک بسیار قوی.

در صورت خرید از نمایندگی­های فروش شما می­توانید از فروشنده تقاضای همکاری کنید تا این فیلتر را برای شما نصب کند البته نصب کردن آن کار بسیار ساده و آسانی می­باشد و نیاز به تخصص خاصی ندارد.
این فیلتر را در انواع مختلفی تولید می­شوند و تنها به یک فیلتر اکتفا نمی شود. ممکن است که تعداد بالای فیلتر پشت سر هم بسته شوند به عنوان مثال 3 عدد که توانایی حذف حتی کلر آب را نیز دارا می­باشند در صورتی که به صورت سری بسته شوند نوع تصفیه آب فیلتراسیون می شود. هم کم هزینه می باشد و برای خرید از قیمت بالایی دارا نمی باشد.
حداکثر نمایندگی­های فروش فیلتر تصفیه آب شما می­توانید این فیلتر ها را تعمیر و خریداری کنید. قیمت بسیار مناسب و در ضمن کارایی بالایی که دارند این فیلترها را به عنوان یکی از پیش تصفیه­های بسیار خوب برای منازل تشکیل داده است نگران هزینه این فیلترها نباشید سرمایه گذاری برای سلامتی خودمان هم تراز هرگونه مسئله ای است.

پیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختمان

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان می تواند برای پیش تصفیه آب انواع :

 • ساختمان ها
 • موتورخانه ها
 • کارخانه‌ ها،
 • گلخانه ها
 • مرغداری ها

و سایر مکان های خانگی و صنعتی به کار گرفته شود. دستگاه پیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختمان می تواند آب ورودی را در سه مرحله به طور کامل تصفیه نماید. فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان جهت افزایش عمر سیستم های تأسیسات ساختمانی و سایر تجهیزاتی که با آب کار می کنند به کار برده می شود. در دستگاه پیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختمان، فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان به این شکل عمل می نمایند که در مرحله نخست یک فیلتر توری بسیار با کیفیت قرار می گیرد که باعث حذف املاح درشت مانند شن و ماسه و گل و لای می گردد و باعث افزایش عمر سایر فیلترها می گردد. این فیلتر تصفیه آب بسیار بادوام و قابل شستشو می باشد و عمر مصرف طولانی دارد.
کیفیت بالای این فیلتر باعث گردیده تا در برابر برخورد با ذرات شن و ماسه آسیب نبیند. این فیلتر در دقت های 40 و 60 میکرون موجود می باشد. در مرحله دوم پیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختمان، فیلتر الیافی قرار دارد که آب با فشار به آن وارد و با عبور از دیواره های الیافی آبی شفاف و زلال از آن خارج می گردد.
در مرحله سوم پیش تصفیه 3 مرحله ای ورودی ساختمان یک فیلتر کربن صنعتی قرار دارد که همه مواد شیمیایی و میکروب ها و باکتری ها و کلر اضافه آب و طعم و بوی نامطبوع را حذف می نماید. جهت رفاه حال مشتریان کارشناسان زمان تعویض فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان را اطلاع رسانی می نمایند. با مراجعه به نمایندگی های مجاز فروش فیلتر تصفیه آب ما در سراسر کشور از قیمت فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان مطلع شوید.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان، آب مصرفی کل ساختمان را پیش تصفیه می نماید. استفاده از فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان موجب سلامت آب کل ساختمان می گردد. جهت جلوگیری از ورود

 • گل و لای
 • شن و ماسه
 • سنگ ریزه
 • زنگ آهن
 • از بین بردن کلر بو و مزه آب

کاربرد دارد. هرچند سلامت آب شرب بسیار ضروری و پراهمیت می باشد، سالم بودن آب مصرفی نیز اهمیت خاص خود را دارد. دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان بعد از کنتور آب ساختمان نصب می گردد و یکی از راهکارهای ساده و کم هزینه سالم سازی آب کل ساختمان است که در تمام نقاط کشور قابل استفاده می باشد. به دلیل حداقلی بودن عملیات تصفیه آب در اکثر شهرها و فرسوده شدن شبکه آب‌رسانی در شهرها حتی آب های لوله کشی شهری نیز نیاز به تصفیه و سالم سازی مجدد دارند. عموماً در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی بزرگ دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان بعد از کنتور آب قرار می گیرد.
آب سالم آبی است که نه تنها زلال و شفاف و بدون طعم و بو می باشد که عاری از میکروب ها و ذرات و املاح و ترکیبات نامطلوب نیز می باشد. همچنین به دلیل کاربرد آب در بیشتر لوازم خانگی مانند انواع ماشین های لباسشویی، ظرف شویی، بخار شوی ها، اتو و سیستم های گرمایش و سرمایشی، استفاده از آب تصفیه نشده به مرور زمان موجب کاهش عملکرد مطلوب این دستگاه ها می گردد و رسوبات به جای مانده از آب در این دستگاه ها موجب ازکارافتادنشان می گردد.

همچنین کلر اضافه شده جهت گند زدایی آب به سیستم آب شهری نیز می تواند به سلامت پوست و مو آسیب وارد نماید. سایر آلاینده های شیمیایی می تواند به شیرآلات و تاسیسات ساختمانی آسیب وارد نماید. . به دلیل شفاف بودن محفظه دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان تغییر رنگ فیلتر ها مشاهده می گردد. همواره توسط مشاوره با کارشناسان فنی می توانید از زمان تعویض فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان آگاه گردید

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

لیست قیمت پیش تصفیه آب ورودی ساختمان

با توجه به نوسات بسیار زیاد قیمت ها در بازار ارائه لیست قیمت پیش تصفیه آب ورودی ساختمان همیشه میسر نبوده زیرا دچار تغییرات شدید می شود و این می تواند برای خریداران کمی مشکل باشد. بنابراین جهت تهیه قیمت روز فیلتر تصفیه آب باید چه کرد و چه پیشنهادی ارائه می شود.

مهم ترین و می توان گفت اصلی ترین بخش هر تصفیه آب مربوط به فیلتر های آن می باشد که بایستی در زمان های مشخص تعویض گردد به همین دلیل مصرف کنندکان و اکثر تولید کنندگان صنعتی که از این نوع تصفیه آب ها استفاده م یکنند به دنبال قیمت به روز می باشند. یکی از راه هایی که می توانیم لیست قیمت نه تنها فیلتر تصفیه آب بلکه همگی محصولات را به دست بیاوریم سایت های ارئه فروش انلاین هستند که این امکان را برای شما فراهم می کنند که بتوانید قیمت هر نوع محصولی را به دست بیاورید.

جهت به دست آوردن لیست جدید و بروز فیلتر ساختمان می توانید با شماره هایی که در انتهای همین صفحه است تماس بگیرید.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

قیمت عمده فیلتر ورودی ساختمان

قیمت عمده فیلتر ورودی ساختمان تنها از برخی از فروشندگان می توان تهیه نمود یکی از این فروشنگان که به راحتی هم در دسترس است سایتهای فروش می باشد که همیشه در دسترس می باشند یکی دیگر از فروشندگان بسیار عمده نمایندگی های فروش که در سطح شهرها دایر هستند. در صورتی که در شهر شما این نوع نمایندگی ها وجود نداشته باشد نگران نباشید با خرید اینترنتی می توانید این کار را انجام دهید و خرید مطمئن داشته باشید.

حتی شما می توانید این نوع فیلترها را در برخی از فروشگاه های لوازم خانگی تهیه کنید البته توجه داشته باشید معمولا این گونه فروشگاه ها قیمت های عمده ندارند و به صورت خرد فروشی در حال عرضه هستند ولی می توانید برخی از دستگاه ها تصفیه آب را از اینگونه فروشگاه ها تهیه کنید.

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

تولید کننده انواع پیش تصفیه آب ورودی ساختمان

تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان در بسیاری از کشور ها موجود می باشد. کشور ما ایران نیز در سال های اخیر توانسته دست ببه تولید برخی از قطعات انواع تصفیه آب ها بپردازد البته هنوز با نمونه های بسیار قوی دنیا فاصله دارم ولی این اقدامات یک نوید بخش بسیار خوبی می تواند باشد.

یکی از تولید کنندگان بسیار معروف در سطح دنیا تایوان است که همیشه دستگاه تصفیه آب های این کشور برای اکثر مصرف کنندگان جالب بوده است. به دلیل اهمیت بسیار زیادی که فیلترها در تصفیه کردن آب دارند باید بگوییم که همیشه برای خریداری نوع کشور سازنده و کشوری که این ها تولید کرده است اهمیت دارد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید