مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بدون واسطه فیلتر آب ورودی ساختمان

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش بدون واسطه تصفیه آب ورودی ساختمانقیمت بروز انواع فیلتر ورودی ساختمانعرضه تصفیه آب مرکزی ساختمان با بهترین کیفیت ممکنپیش تصفیه سه مرحله ای در ورودی آب ساختمانقیمت هوزینگ تصفیه آب ورودی ساختمان جهت صادرات

فیلتر آب ورودی ساختمان  برای بسیاری از اهالی ساختمان و آپارتمان می تواند جذاب و بسیار کار آمد باشد. قیمت فروش این محصول در بازار داخلی بسیار مناسب بوده و می توانیم بگویم که نسبت به دیگر فیلتر ها دارای قیمتی بسیار مناسب هستند. اگر به دنبال یک فیلتر بسیار قدرتمند هستید که هزینه ی کمی برای آن کنید هیچگاه از این فیلتر غافل نشوید.

فروش بدون واسطه تصفیه آب ورودی ساختمان

دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

با وجود اهمیت بسیار بالای استفاده از آب سالم متاسفانه در اکثر موارد آبی که به جهت استفاده به دست ما می رسد دارای استاندارد های لازم نیست که همین امر باعث آسیب به همه ابعاد و جهات زندگی هایمان میگردد. در راستای بهبود کیفیت آب مصرفی همه قسمت های ساختمان استفاده از فیلتر های تصفیه آب ورودی بعد از کنتور بسیار ضروری و حائز اهمیت است چرا که فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان باعث می شود آبی تمیز تر و عاری از گرد و غبار داشته باشیم همچنین با جلوگیری از گرفتگی لوله و اتصالات حمام و افزایش عمر لوله ها و تاسیسات و سرویس های بهداشتی هزینه های نگهداری ساختمان را به شدت کاهش می دهد.

استفاده از فیلتر های تصفیه آب ورودی سرمایه گذاری مطمئن در راستای استاندارد های یک زندگی سالم است. چرا که این فیلتر های تصفیه آب با حذف:

 • شن و ماسه،
 • گل و لای،
 • گرد و غبار،
 • ذرات زنگ زدگی

و سایر ذرات معلق در آب به شما بهترین خروجی آب تصفیه شده برای همه مصارف ساختمان را ارائه می دهد.

ارائه فیلتر های تصفیه آب ورودی با تضمین بهترین قیمت برای شما خریداران عزیز و بالاترین کیفیت و بازدهی را تضمین میکنیم.

با انتخاب فیلتر های تصفیه آب ورودی خرید خود را به صورت مستقیم از واردکننده انجام داده و با حذف واسطه ها ارزان ترین قیمت خرید فیلتر های تصفیه آب را تجربه کنید.

قیمت بروز انواع فیلتر ورودی ساختمان

قیمت دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان

که از جمله کاربردی ترین و مورد نیاز ترین فیلتر های تصفیه آب، فیلتر تصفیه آب بعد از کنتور هستند. این فیلتر های تصفیه آب ورودی، کل آب وارد شده به ساختمان را از ذرات معلق و شناور موجود در آب از جمله شن و ماسه، گل و لای، گرد و غبار و زنگ زدگی که باعث بروز اختلال در سیستم تاسیسات ساختمان و مصرف روزمره آب می شود ایمن میگرداند . فیلتر های رسوب گیر می توانند اب شهری و اب چاه را به صورت اتوماتیک تصفیه کنند. به گونه ای که آب پیش تصفیه شده در کل سیستم اب ساختمان جریان پیدا کند  و آب تمیز در آشپزخانه و حمام پخش شود و به این ترتیب موجب کاهش مصرف انرژی و هزینه تعمیرات گردد.

با توجه به اینکه این فیلترهای تصفیه آب بعد از کنتور جهت استفاده تمامی ساختمان ها و عموم مردم مورد نیاز است ارائه ارزان ترین و مناسب ترین قیمت با تضمین بهترین کارایی یک اصل مهم است. ضمن بررسی قیمت های مختلف ارائه شده برای فیلتر های تصفیه آب ورودی ساختمان به روز ترین و مناسب ترین قیمت با تضمین کارایی و عملکرد را از ما بخواهید و به عنوان خریدار متناسب با نیازتان خرید بدون واسطه و با بهترین قیمت  فیلتر های تصفیه آب را با ما تجربه کنید.

به روز ترین و ارازن ترین قیمت ارائه فیلتر ها تصفیه آب بعد از کنتور را در جهت ارزش نهادن به سلامت شما عزیزان در اختیارتان قرار می دهیم.

عرضه تصفیه آب مرکزی ساختمان با بهترین کیفیت ممکن

قیمت تصفیه آب مرکزی ساختمان

اگر شما بخواهید یک دستگاه تصفیه آب خانگی خریداری کنید تنها آب برای نوشیدن و در سینک آشپزخانه خود را تصفیه نموده اید و یا اگر از فیلتر تصفیه آب یخچال استفاده کنید تنها آب خروجی یخچالتان را تصفیه نموده اید این کارها می تواند بسیار خوب و نقطه ای باشید یعنی شما تنها در یک قسمت از خانه آب را تصفیه کرده اید اما برای استحمام و یا شستشو باید چیکار کرد ؟

در این موارد هم می توانید از تصفیه خانگی استفاده کنیم باید بگویم که هزینه ی استفاده از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار بالا است و شاید برای یک خانواده چند نفره هزینه بالایی داشته باشد در این صورت راه کار چیست و چه باید کرد؟

. تصفیه آب مرکزی ساختمان یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانیم برای بسیاری از اهالی ساختمان و یا آپارتمان ها توصیه داشته باشیم. این فیلترها در ورودی انواع خانه ها قرار می گیرند و قبل از اینکه آب به لوازم شما از جمله ماشین لباسشویی و یا لوله کشی ساختمان برسد به طور کامل پاکسازی می شود.
این روشی بسیار کارامد و خوبی است که امروزه در کل دنیا در حال استفاده می باشد و ما همیشه توصیه نموده ایم به استفاده از این روش کاربردی در اکثر منازل ساختمان، با استفاده از این فیلترها آب کاملا تصفیه شده به تمامی قسمت ها خانه توزیع شده و دیگر نگرانی و دغدغه ای بابت آب آلوده نخواهیم داشت.

پیش تصفیه سه مرحله ای در ورودی آب ساختمان

قیمت دستگاه تصفیه سه مرحله ای

اگر در مناطقی زندگی می کنید که آب ورودی ساختمان شما دارای مواد درشت و گل و لای بسیار زیادی است حتما به فکر استفاده از یک تصفیه آب ورودی در منزل خودتان باشید. زیرا این مواد درشت می تواند در طول زمان تمام وسیله هایی که با آب سر و کار دارند را به راحتی خراب و یا ازبین ببرد بنابراین توصیه را می شود که حتما از یک دستگاه تصفیه آب بسیار با کیفیت و خوب در ورودی منزلتان استفاده کنید. شاید زمانیکه از دستگاه تصفیه صحبت می شود فکر خریداری کالای بسیار گران قیمت که شاید برخی از قادر به خرید آن نباشند اما باید گفت پیش تصفیه آب ورودی ساختمان با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای قیمتی بسیار کم و مناسب است و شما می توانید با هزینه ی بسیار اندک اقدام به خرید آن بکنید.

این تصفیه آب سه مرحله ای از سه فیلتر زیر تشکیل شده است:

 • فیلتر شماره 1: PP
 • فیلتر شماره 2 : CTO
 • فیلتر شماره 3 : UDF

در فیلتر شماره 1 که اولین فیلتر در همه ی تصفیه آب ها می باشد موارد زیر به راحتی قابل حذف شدن است:

 • ماسه
 • زنگ زدگی
 • خاک

بنابراین تا اینجای کار دیگر نگرانی بابت مواد درشت را نخواهیم داشت

در فیلتر شماره 2 آلودگی هایی که ممکن است در آب وجود داشته باشد به راحتی حذف می شود آلودگی هایی از نظر شیمیایی و دیگر مواد غیر بهداشتی که در آب است

در فیلتر شماره 3 تمامی کلر و سمومی که می تواند درآب وجود داشته باشد به راحتی از بین می رود و شما مطمئن هستید که با استفاده از این نوع فیلترها بسیاری از کثیفی آّب را از بین برده اید.

همانگونه که در بالا مشاهده کردید به راحتی با استفاده از تنها 3 فیلتر ما مشکلات آب را برای کل ساختمان حل نموده ایم که اگر شما نیز به دنبال یک فیلتر با ارزش هستید حتما از این پیش تصفیه سه مرحله ای استفاده کنید.

قیمت هوزینگ تصفیه آب ورودی ساختمان جهت صادرات

فیلتر دو مرحله ای پیش تصفیه آب ورودی ساختمان

هوزینگ ها و یا محفظه ی فیلتر تصفیه آب در اکثر دستگاه های خانگی و یا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه این را دارد تا فیلتر را درون یک محفظه شیشه ای و یا پلاستیکی قرار دهد. تمامی این نوع هوزینگ ها دارای یک ورودی آب و یک خروجی هستند که خروجی همان آب  تصفیه شده می باشد.

قیمت یک هوزینگ جهت صادرات می تواند به عوامل بسیار زیاد زیر بستگی داشته باشد:

 • جنس به کار رفته
 • سایز هوزینگ
 • ابعاد ورودی و خروجی آب
 • نوع فیلتر قرار گرفته داخل هوزینگ
 • دقت فیلتر در تصفیه نمودن آب

این موارد می تواند عوامل بسیارتاثیر گذاری باشد که در قیمت نهایی دخالت دارد. امروزه ما شاهد این هستیم که بسیاری از این هوزینگ ها در حال صادرات به کشور های همسایه مانند افغانستان و یا عراق می باشند. بنابراین شما به عنوان خریدار باید به تمامی موارد، که در بالا گفته شد دقت لازم را داشته باشید.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید