مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین فیلتر تصفیه آب ممبران خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بررسی فیلتر تصفیه آب ممبرانتشخیص اصل بودن فیلترتصفیه آب ممبراناهمیت فیلتر ممبران در تصفیه آبفیلترتصفیه آب خانگی
فیلتر تصفیه آب ممبران

فیلتر تصفیه آب ممبران خانگی و اهمیت آن امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست. کیفیت این فیلترها با یکدیگر متفاوت است و بهترین راه کار خرید از یک مرکز فروش معتبر است که هم از لحاظ قیمت و هزینه می تواند بسیار با صرفه باشد

فیلتر تصفیه آب ممبران

بررسی فیلتر تصفیه آب ممبران

در یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی از فیلترهای مهم فیلتر شماره چهارم به نام فیلتر تصفیه آب ممبران است که به عنوان مرکز اصلی تصفیه از آن یاد می شود.

این فیلتر توانایی حذف تمامی ناخالصی را دارد و می تواند سختی و TDS آب را به راحتی کاهش دهد.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که دارای سختی آّب زیادی است و همچنین از شوری بسیار زیاد آب اذیت می شوید حتما از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید توانایی های بسیار زیادی در تصفیه دارد و می تواند به راحتی هر نوع آب را شیرین کند.

قیمت این فیلتر در نوع خانگی بالا نمی باشد و نیازی نیست که شما هر 6 ماه اقدام به تعویض کنید.
بنا به نوع مصرف و آلودگی آب می توانید تا دو سال هم به راحتی و بدون هیچ گونه خرابی از این فیلتر استفاده داشته باشید.

فیلتر تصفیه آب ممبران

تشخیص اصل بودن فیلترتصفیه آب ممبران

شاید این کار برای افراد مبتدی کمی سخت باشد و نتوانند آن را به درستی تشخیص دهند و به عنوان یک کار سختی تلقی می شود. همیشه تشخیص اصل بودن کمی سخت است و نیاز به تجربه دارد اما با روش های یکه گفته می شود تا حدودی نسبت به اصل بودن آن اطمینان داشته باشیم.

قبل از هر گونه خریدی ابتدا از یک فروشنده معتبر نسبت به خرید اقدام کنید. فیلتر تصفیه آب ممبران بسیار حساس بوده و حتما بایستی از مراکزی خرید کرد که مطمئن هستند.

مورد دیگر مربوط به طول عمر یک ممبران است. هر فیلتر ممبران بایستی 2 سال متوسط کار کند. البته به برخی موارد زیر بستگی دارد که به آن ها اشاره می کنیم:

  • میزان مصرف
  • کیفیت فیلترهای ابتدایی
  • میزان آلودگی آب ورودی

هر چه میزان آلودگی آب ورودی شما بیشتر باشد به طبع ممبران زودتر خراب می شود. ممکن است آب ورودی که شما دارید دارای TDS بالای 1000 باشد که این بسیار بالا است و به ممبران فشار وارد می شود و باعث می شود که زود به زود تعویض کنید.

معمولا اگر فروشنده ای از طول عمر پایین یک فیلتر تصفیه آب ممبران صحبت کرد به تقلبی و با کیفیت نبودن آن شک کنید.
و سعی کنید فیلتری را خریداری کنید که دارای طول عمر بالایی باشد و بتوانید در دراز مدت نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

فیلتر تصفیه آب ممبران

اهمیت فیلتر ممبران در تصفیه آب

اگر هر شخصی که دارای یکی دستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی است بپرسیم که کدام فیلتر دارای اهیمت بالایی است بدون شک نام فیلتر تصفیه آب ممبران را میبرد.

یکی از فیلتر هایی که توانایی بسیار بالایی در حذف رسوبات و شیرین سازی آب دارد. این فیلتر بسیار حساس می باشد و نباید مستقیم آب شهر و یا آب خامی که از چاه خارج می شود را به آن وصل کنیم

به عنوان مثال در بسیاری از مراکز صنعتی هنگامی که از یک دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده می کنند آب خام را در داخل یک مخزن فلزی می ریزند و از آنجایی که به مرور زمان رسوبات و ذره های ریز از فلز کنده شده و وارد ممبران می شود و همین عامل باعث آسیب دیدن  فیلتر دشه و بایستی تعویض شود.

در بحث صنعتی هر فیلتر تصفیه آب ممبران دارای قیمت چند میلیون است و هر بار تعویض آن هزینه بسیار بالایی را متقبل می شود.

در دستگاه تصفیه آب خانگی نیز به همین صورت است که ممبران به عنوان قلب تپنده و یکی از مهمترین فیلتر هاز از آن یاد می شود که وظیفه کاهش سختی و شیرین سازی آب را به عهده دارد.

طول عمر این فیلتر ها معمولا بین 1 الی 2 سال می باشد و بعد ازآن باید نسبت به تعویض آن اقدام کنیم. با هر بار تعویض مسلما یک نفس بسیاز تازه ای به دستگاه می دهیم و باعث می شود تا آب سالم تری را تصفیه کند.

فیلتر تصفیه آب ممبران

فیلترتصفیه آب خانگی

فیلتر تصفیه آب خانگی که در بسیاری از منازل ما مورد استفاده قرار گرفته است.

هر دستگاه تصفیه آب بنا به نوع کارکرد و عملکردی که دارد دارای یک سری فیلتر می باشد به عنوان مثال یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای دارای تعداد 6 عدد فیلتر می باشد که عمل تصفیه را به عمده دارد

این دستگاه ها از روش اسمز معکوس استفاده می کنند که به عنوان یک روش استاندارد می توانیم از آن یاد کنیم که در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب دنیا نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

در روش اسمز معکوس فیلتر تصفیه آب ممبران به عنوان قلب تپنده و مرکز اصلی این نوع روش قرار گرفته است و باعث می شود تا بهترین آب را تصفیه داشته باشیم.

اگر شما هم از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنید حتما فیلتر های آن را به موقع تعویض کنید تا دستگاه نتیجه معکوس نسبت به تصفیه آب نداشته باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید