خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی / قیمت خرید دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ گالن

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ گالن

دستگاه تصفیه آب با حجم ۴۰۰ گالن امروزه مورد توجه بسیاری از سازمان ها و حتی مراکز بزرگ قرار گرفته است این دستگاه با توجه نوع عملکردی که دارند دارای قیمت مناسبی هستند و به همین دلیل در بازار بسیار خرید و فروش می شوند.

قیمت دستگاه تصفیه آب 400 گالن

میزان خروجی یک دستگاه ۴۰۰ گالنی

ابتدا سوالی که هنگام مواجه شدن با دستگاه­های ۴۰۰ گالن پرسیده می­ شود، ابتدا بگوییم که هر گالن معادل چند لیتر آب است؟ به طور دقیق هر گالن برابر با ۷۸/۳ لیتر آب است و زمانی که ما از دستگاهی با خروجی روزانه ۴۰۰ گالن صحبت می­ کنیم یعنی توانایی تصفیه ۱۵۱۲ لیتر آب را دارد. اما این عدد به صورت کشوری مورد قبول است و در دنیای واقعیت دستگاه­ها در حدود ۱۴۰۰ الی ۱۵۰۰ به طوری واقعی متغیر هستند و می­توانند آب تصفیه شده بدهند.

قیمت دستگاه تصفیه آب 400 گالن

دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ گالنی

در بسیاری از مراکز نیاز به آب با حجم بالا است که دستگاه­های خانگی جوابگوی این موارد نیستند. به عنوان مثال یک نانوایی را در نظر بگیرید که برای پخت نان نیاز به آب با حجم بالایی است. در این گونه موارد ما دستگاه­ های نیمه صنعتی که توانایی تولید آب در حجم خوبی را دارند پیشنهاد داده می­ شود که می­ تواند کاربرد بسیار بالایی نیز داشته باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب 400 گالن

تصفیه آب ۴۰۰  گالنی جزء کدام نوع است؟

تصفیه آب از نوع ۴۰۰ گالنی به دلیل اینکه آب قابل توجهی را می ­تواند تصفیه کند دیگر از نوع خانگی خارج شده و جزء دسته ­های نیمه صنعتی قرار می­گیرد.
این نوع دستگاه­ها توانایی تصفیه آب در شبانه روز تا ۱۵۰۰ لیتر را دارند که در نوع خود بی­نظیر است. بهترین نوع تصفیه آب در نیمه صنعتی می­باشد که می ­تواند برای مراکز و یا سازمان­های کوچک قابل استفاده باشد که نیاز به آب تصفیه  دائمی دارند.

قیمت دستگاه تصفیه آب 400 گالن

قیمت یک دستگاه ۴۰۰ گالنی

هر اندازه که میزان حجم تصفیه آب بیشتر شود، به مراتب قیمت آن نیز افزایش می­یابد و این یک امر کاملاً طبیعی است. بهترین راه­ حل برای اینکه بتوانیم از آب تصفیه شده که این دستگاه تولید می­ک ند بیشترین استفاده را ببریم ذخیره آن در مخازن بزرگ است که به آسانی روزانه حجم قابل توجهی را تصفیه کرده و در هر زمانی که ما به آب تصفیه حتی برای استحمام نیاز بود از آن استفاده کنیم. در مورد این دستگاه­ها نگران قیمت نباشید زیرا خروجی آبی و نتیجه آن بسیار ارزشمندتر از سرمایه­ای که ابتدا می ­گذارید است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

بازار خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن به صورت عمده

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن عمده خریداران آن هتل ها و رستوارن های …