مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانیروش های تصفیه آب زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آب ناسالم یک مشکل جهانی

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می تواند به عنوان یک انتخاب بسیار خوب در تصفیه کردن آب باشد. قیمت بسیار مناسب آن در بازار بکی از دلیل های خوب برای خرید و فروش برای انواع مشتری ها است.

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

یکی از دستگاه های بسیار با کیفیت و درجه 1 که امروزه در بازار ایران بسیار یافت می شود دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است. به دلیل اینکه قطعات استفاده شده در این نوع دستگاه دارای کیفیت بالایی می باشد مصرف کنندگان تمایل بسیار زیادی به استفاده از این نوع دستگاه دارند.

اما چرا یک دستگاه تصفیه آب تایوانی؟

اگر به گذشته و نحوه تولید یک دستگاه تصفیه آب توجه داشته باشیم مشاهده می کنیم که تایوان یکی از قدیمی ترین های این حوزه جذاب است به گونه ای که اکثر فعالان در این حوزه از آن به به عنوان مهد تولید و طراحی دستگاه تصفیه آب نام می برند. در زیر برخی از این موارد بسیار خوب در دستگاه های تایوانی اشاره می کنیم :

 • طراحی بسیار خوب
 • استفاده از روش اسمز معکوس
 • فیلتر با کیفیت
 • طول عمر بالای دستگاه.

به طور حتم اگر این موارد را کنار هم قرار دهیم به یک تصفیه آب بسیار فوق العاده و عالی می رسیم که در دستگاه تصفیه آب بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

برخی از افراد تصمیم می گیرند که یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای منزل و خانواده خود تهیه کنند اما متاسفانه دچار سردرگمی و مشکل می شوند و نمی دانند که کدام برند و یا مارک دارای کمیت بسیار عالی است به عنوان مثال برخی از فروشندگان با فریب و سوء استفاده از این مشتریان قصد در فریب آن ها دارند و می خواهند که تصفیه آب تقلبی و نامرغوب را به فروش برسانند که می توانند سلامت افراد را بسیار به خطر بیاندازند ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از فروشگاه های معتبر و درجه 1 خریداری کنید تا در دام این گونه افراد سودجو نیفتید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

روش های تصفیه آب

یک دستگاه تصفیه آب که وظیفه اصلی آن تصفیه کردن آب و بهبود طعم و مزه ی اصلی در آب می باشد.  هنگامی که شما قصد گرفتن و نصب یک دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید به راحتی می توانید با مطالعه و کمیت یک سری اطلاعات به خرید آن اقدام کنید. اما شاید مهم ترین و اصلی ترین فاکتور انتخاب یک دستگاه تصفیه آب مربوط به نوع روش تصفیه است. به طور کلی ما می توانیم از دو روش در جهت تصفیه کردن آب استفاده کنیم در زیر به این دو روش اشاره شده است

 • روش فیلتراسیون
 • روش RO

در روش اول که بسیار ساده است و حتی برخی خودشان اقدام به ساختن آن کرده اند به این صورت که یا آب را با استفاده از چند فیلتر عبور داده اند در این مسیر املاح درست مانند زنگ داخل لوله ها و یا برخی گل و لای ها از آن جدا شده و باعث می شود تا آب به صورت کاملاً صاف و بهداشتی درآید ما نمونه بین کارها را می توانیم در فیلترهای یخچال ها و یا فیلترهای آب سردکن ها مشاهده می کنیم که کار بسیار عالی و خوبی حتی در جهت بهبود طعم دادن آب است.

اما روش دیگری که شاید بسیار مورد استفاده قرار گیرد. و به طور کلی در تصفیه کردن آب کارایی دارد RO و یا همان اسمز معکوس می باشد اما در این روش نوع تصفیه کردن کاملا متفاوت و تمام دلایل تصفیه کردن آب به یک فیلتر و آن هم فیلتر تصفیه آب ممبران است که می تواند علاوه بر گرفتن شوری و کثیفی آب در شیرین سازی آب هم کمک بسیار زیادی داشته است. این فیلتر از منافذ بسیار ریزی تشکیل شده است و این قابلیت را دارد که موارد زیر را به راحتی مصرف کند

 • نیترات
 • نیتریت
 • جیوه
 • قارچ

که در صورتی که اندازه بزرگتر از یک ده هزارم میکرون باشد را به راحتی از آب جدا کند. می بینید که تصفیه آب که از روش RO در تصفیه کردن استفاده می کند تا چه اندازه مهم و کاربردی است.

اکثر دستگاه تصفیه آب تایوانی دارای این نوع روش تصفیه هستند و شما در زمانی که این نوع تصفیه آب را خریداری می کنید حتماً باید به روش تصفیه کردن آن توجه ویژه ای داشته باشید.

در دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که از این روش در جهت تصفیه کردن استفاده می کنند. آب طی یک فرایند 6 و یا 7 مرحله ی به طور کامل تصفیه شده است و سپس آماده نوشیدن می شود.

در این نوع تصفیه ها که به دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای و یا 7 مرحله ای معروف هستند فیلترهای شماره 1و 2و 3 به عنوان پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرند و سپس در مرحله ی 4 تصفیه RO است که به عنوان قطب اصلی مورد استفاده در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی قرار گرفته است.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

مهم ترین و می توان گفت حساس ترین قسمت یک دستگاه تصفیه آب مربوط به فیلتر هوا و زمان تعویض آن می باشد در هر بازه ی زمانی که یک دستگاه تصفیه آب خریداری کردید حتماً بعد از گذشت مدت زمان مشخص اقدام به تعویض فیلترهای آن کنید در زیر به بررسی برخی از این فیلترها می پردازیم:

فیلتر شماره یک

 • پلی پروپیلن

معمولاً این فیلتر را به صورت PP5M نیز می نویسند که عبارت 5M نشان دهنده 5 میکرون است که به این معنی که می تواند تا 5 میکرون ذرات درشت را تصفیه کند. معمولاً در اکثر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی هوزینگ و یا محفظه این فیلتر شفاف است قادر در زمانی که فیلترها کثیف شدند به راحتی قابل مشاهده باشد و بتوان آن را تعویض کرد.

طول عمر مفید این دستگاه مربوط کیفیت آب ورودی، لوله کشی شهری و مدت زمانی که ما از دستگاه استفاده می کنیم دارد به عبارتی هم به میزان استفاده بالا و کیفیت آب لوله کشی کم باشد بایستی سریع اقدام به تعویض آن کنیم به طور معمول حداقل هر ماه و یا حداکثر هر 6 ماه این فیلتر تصفیه شود یعنی هر اندازه که شما از دستگاه کم مصرف کنید باید هر 6 ماه این فیلتر را تعویض کنیم به هیچ وجه تعویض فیلترهای پیش تصفیه را به عقب نیاندازید زیرا هزینه ی تعویض آن ها بسیار ارزان است و ما پرداخت یک هزینه ی ناچیز می توانید دستگاه را مانند روز اول کنید.

فیلتر شماره 2

کربن فعال:

در زمانی که قصد تعویض این فیلتر را دارید حتماً به میزان مصرف و یا حجم آبی که از آن استفاده شده دقت کنید تا به موقع اقدام به تعویض آن کنیم. معمولاً به عنوان یه قاعده کلی در مورد این فیلتر این است که در زمانی که 2500 گالن آب برداشت شود و یا حداکثر 6 ماه از زمان اولین استفاده گذشت اقدام به تعویض فیلتر کنیم مثلاً بعد از گذشت 2 ماه این فیلتر را تعویض کنیم.

اما چه دلیلی دارد که حتماً بعد از 6 ماه این فیلتر را تعویض کنیم باید بگوییم که اصول و قابلیت این فیلتر این می باشد که کربن حالت متال بودن خود را از دست می دهد. و باعث می شود که مواد شیمیایی مانند کلر عبور کرده و به تصفیه فیلترها آسیب برساند و باعث خرابی دیگر فیلتر یا مخصوصاً فیلتر تصفیه آب ممبران کند.

 فیلتر شماره 3 

 • فیلتر کربن بلاک:

کار این فیلتر دقیقاً مشابه کار فیلتر شماره 2 یعنی کربن فعال می باشد و بایستی در زمان های یکسان اقدام به تعویض آن کنیم.

اما چرا این سه فیلتر را مورد بررسی قرار داریم به طور کلی این فیلترها کار پیش تصفیه را به عهده دارند و می توانند آب را در مراحل اولیه تصفیه کنند قیمت این نوع فیلترها بسیار پایین است یعنی شما اگر این 3 فیلتر را با هم تعویض کنیم هزینه ی هر سه زیر 100000 تومان است و این اصلا مبلغ قابل توجهی نمی باشد.
تعویض به موقع این فیلترها باعث می شود تا عمر بقیه فیلترها بیشتر شود در دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که دارای 6 و یا 7 فیلتر است فیلترهای شماره 4 به بعد دارای اهمیت بالا هستند و اگر در زمان مشخص تعویض نشود می تواند سلامت ما را به خطر بیاندازد.

اما می توانیم از یک روش دیگر نیز به زمان تعویض فیلترها پی ببریم و آن هم مربوط به آزمایش با استفاده از دستگاه های مربوطه است به این صورت که اگر TDS آب خروجی از یک مقداری بیشتر شد یعنی بالای 400 یا 500 باید فیلترهای مورد بررسی قرار گرفته شود.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

آب ناسالم یک مشکل جهانی

در جهان روزانه به جمعیت آن افزوده می شود و این باعث می شود که مشکلات بیشتر شود و علاوه بر این بهداشت از اهمیت بیشتری برخوردار شود به طور حتم ما با آب و  بهداشتی بدون آن آشنایی داریم و همیشه علاقمند هستیم که از آب سالم استفاده کنیم.

تأمین آب سالم و خوب در آینده برای بشر بسیار مشکل ساز خواهد شد. و به عنوان یکی از اصلی ترین چالش های بشری تبدیل خواهد شد. چه بسا امروزه نیز به عنوان یک مشکل و معظل شناخته می شود. به دلیل تغییر شرایط آب و هوا همچنین شرایط اقلیمی باعث شده است که ما شاهد کاهش آب های زیر زمینی باشیم همین کاهش و روانه ساختن فاضلاب های شهری و صنعتی به داخل زمین علاوه بر کمبود آب، آب های زیر زمینی را نیز دچار مشکل کند و آن ها را آلوده کند. امروزه بشر  علاوه بر کمبود آب با آلودگی نیز مواجه است و دارای مشکلات بسیار زیادی است.به طوری که روز به روز به آن افزوده می شود.
اما راه حل چیست و چه باید کرد؟

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در منازل است، این دستگاه ها علاوه بر داشتن قابلیت بسیار خوب و عملکرد بسیار قوی می توانند آب مورد نیاز انسان را به راحتی تصفیه کنند یکی از دستگاه های بسیار جذاب در بازار دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است که به دلیل قدرت بسیار خوب توانسته جایگاه و فروش نسبتاً بالایی را داشته باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید