مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای تایوانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع دستگاه تصفیه آب خانگیفیلتر دستگاه تصفیه آب خانگیفیلتر های دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ایقیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانیقیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانیراهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگیمشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب ارزانمرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهرانقیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در ارزان ترین حالتکاربرد دستگاه تصفیه آب در رستوران ها
قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند نقش بسیار زیادی در تصفیه آب و همچنین سلامتی ما داشته باشد. اینکه ما کدام یک از این نوع دستگاه را انتخاب کنیم اهمیت ویژه ای دارد. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی پرفروش ترین نوع تصفیه آب در بازار می باشد که در صورت خرید اینترنتی می توانید با قیمتی بسیار ارزان این محصول را تهیه کنید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

شما هر گونه دستگاه تصفیه آب خانگی که بخرید دارای تنوع و گستردگی هستند. در اینجا سعی داریم به بررسی انواع این گونه تصفیه آب ها بپردازیم. به مراتب قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بنا به نوع ساختی که دارند حتماً متنوع و گسترده هستند. در زیر به دو نوع در تکنولوژی ساخت اشاره می کنیم:

  1. دستگاه تصفیه آب بدون مخزن ذخیره آب و پمپ.
  2. دستگاه تصفیه آب با روش RO (پمپ و مخزن ذخیره دارد)

این دو به بخش عمده در فروش دستگاه تصفیه آب و قیمت گذاری آن تبدیل می شود. اگر شما به هر سایت و نمایندگی فروش سر بزنید، حتماً با دو نوع از این گونه تکنولوژی ها مواجه می شوید. به همین دلیل ما به بررسی آنها می پردازیم. ابتدا از ساده ترین نوع دستگاه تصفیه آب که بدون پمپ و مخزن نیز هستند اشاره ای میکنیم. هر دستگاهی که بدون پمپ و مخزن ذخیره باشد از یک سری فیلترها تشکیل شده است که میتواند از 3 مرحله ای الی 5 مرحله ای باشد که معروف ترین آنها دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای است که ارزان قیمت و بسیار مقرون به صرفه میباشد ولی باید توجه داشت که نمیتواند آبهای بسیار آلوده و کثیف را تصفیه کامل بکند. دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای بدون پمپ و مخزن دارای 3 عدد فیلتر تصفیه آب است که به صورت سری بیشتر میشوند.

اما در نوع روش RO و یا اسمز معکوس کار کاملاً متفاوت است و نوع تصفیه آب به کلی تغییر میکند. شما در این حالت بدترین نوع آب که وجود دارد را به راحتی میتوانید شیرین کنید و مصرف داشته باشید و به آنها آب شیرین کن خانگی نیز میگویند.
قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی که از این روش استفاده می کند به مراتب گران تر میباشد. یکی از اصلی ترین قطعات که باعث میشود تکنولوژی اینگونه دستگاه ها تغییر یابد و قیمت تصفیه آب بالارود وجود فیلتر تصفیه آب ممبران است که باعث گرفتن تمام ناخالصی ها و سختی آب شود
. این یکی از مهمترین و حساس ترین فیلتر تصفیه آب در انواع دستگاه تصفیه آب است. نگران تعویض این فیلترها نباشید. کافیست هر 1 الی 2 سال بسته به نوع مصرف و آب ورودی دستگاه اقدام به تعویض آن کنید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

هر دستگاه تصفیه آب که خریداری می کنید، دارای یک سری فیلتر جهت تصفیه کردن آب است. به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار است که ما این فیلترها را بهتر بشناسیم. در اینجا قصد داریم فیلتر آب برای دستگاه تصفیه آبی که از روش RO استفاده میکند مورد بررسی قرار دهیم. قیمت دستگاه تصفیه آب که از روش RO جهت تصفیه کردن استفاده میکند گران تر است ولی شما مطمئن هستید که آب بسیار سالم و کاملاً بهداشتی را مصرف میکنید.

دستگاه تصفیه آب که شما از نمایندگی ها و یا برخی فروشگاههای دیگر خریداری می کنید دارای یکسری فیلتر میباشند که بایستی در یک زمان خاص اقدام به تعویض آنها کنید. و یا حتی ممکن است که خریدتان به صورت آنلاین و به صورت اینترنتی انجام داده باشید که روش خرید از سایت ها امروزه گسترش خوبی داشته است. در صورت عدم تعویض به موقع بهتر است دیگر از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده نکنید. زیرا کارایی و عملکرد خود را از دست میدهد و آب سالم و بهداشتی را نمیتواند در اختیار ما قرار دهد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر های دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

اگر از یک تصفیه آب 6 مرحله ای یایتفاده میکنید باید بدانید که دارای 6 عددفیلتر تصفیه است که ما در زیر به آن ها اشاره ای داشته ایم و زمان تعویض هر کدام را قرار داده ایم.
باید توجه داشته باشید که این زمان ها حداقل و حداکثر نوشته شده است و شما بهتر است که کمترین حالت را نتخاب کنید زیرا تسصفیه آب خانگی خودتان سالمتر و آبی ذلال تر می نوشید.

  1. فیلتر پلی پروپلین (زمان تعویض 3 الی 6 ماه)
  2. فیلتر شماره 2 UDF (زمان تعویض 3 الی 6 ماه)
  3. فیلتر CTO (زمان تعویض 3 الی 6 ماه)
  4. فیلتر ممبران (زمان تعویض 1 الی 2 سال)
  5. فیلتر پست کربن (زمان تعویض 1 الی 2 سال)
  6. فیلتر مینرال (زمان تعویض 1 الی 2 سال)

اینها 6 عدد فیلتر تصفیه آب بودند که برای دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گرفتند. قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی به این 6 عدد فیلتر بستگی دارد.
اما چرا برای برخی از فیلترها زمان تعویض را چند ماه نوشتیم و برای برخی 1 الی 2 سال تعیین شده. باید بگوییم که 3 فیلتر ابتدایی که به فیلترهای پیش تصفیه نیز معروف هستند، دارای قیمتی ارزان هستند و عمر این فیلترها کوتاه میباشد و بایستی در فاصله های بسیار اندک اقدام به تعویض کنیم اما فیلتر ممبران و 3 فیلتر ابتدایی باید سه ماه تعویض شود. این کار باعث می شود آب کمتری به سایر فیلترها  مخصوصاً ممبران وارد شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازارهای خرید و فروش، به عوامل مختلفی مانند نوع دستگاه، برند تولید کننده دستگاه، نوع نمایندگی فروش و.نحوه توزیع بستگی دارد. انواع مختلفی از برند های مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار وجود دارند.
با مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش معتبر در سراسر کشور به راحتی می توان به انواع مدل های دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای، فیلترهای تصفیه آب و سایر تجهیزات مرتبط دسترسی پیدا نمود. امروزه تولید کنندگان داخلی نیز در رقابت با شرکت های بزرگ خارجی در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه آب خانگی بسیار فعال می باشند.

در این میان یکی از اصلی ترین اهداف مراکز و نمایندگی فروش ثابت نگه داشتن قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و کسب رضایت مندی حداکثری مشریان با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات بالاتر می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی سافت واتر یکی از انواع مدل های دستگاه‌های تصفیه آب خانگی می باشد که در کنار محصولات چینی و محصولات ساخت ایران در بازار به مشتریان ارائه می گردد.
 دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی دارای کیفیت مطلوب و قابل قبول می باشد و قیمت مناسب می باشد. همچنین تمام این محصولات با ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می گردد.
تنوع مدل در بین محصولات تایوانی بسیار بالا می باشد. برای اخذ مشاوره و جهت دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و سایر مدل ها می توانید به کارشناسان خبره ما در تمامی مراکز و نمایندگی های فروش مراجعه نمایید.
همچنین با مراجعه به سایت های فروش و بازارهای اینترنتی معتبر می توانید در هر لحظه از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مطلع شده و بدون نیاز به مراجعه حضوری با مشاهده و مقایسه انواع مختلف مدل ها نیاز خود را برطرف نمایید.

 قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

داشتن دستگاه تصفیه آب خانگی از ضروریات زندگی امروزه افراد می باشد. دسترسی به آب شرب سالم که از ابتدایی ترین نیازهای بشر در این عصر می باشد دغدغه اکثر خانواده‌ها می باشد. در کشور ما نیز خرید دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار پر رونق می باشد و در بازار عرضه این محصولات، تنوع بالایی وجود دارد.
ده‌ها مدل از دستگاه‌های تصفیه آب در مراکز فروش ارائه می شوند که بسته به بودجه و نیاز افراد به ایشان پیشنهاد می گردد. با پیشرفت تکنولوژی شاهد مدل های جدید دستگاه‌های تصفیه آب با فناوری های نو در میان این محصولات می باشیم.
یکی از این آنها، دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشند. برای خرید دستگاه‌های تصفیه آب ابتدا می بایست از نوع سختی آب محل زندگی خود آگاه شوید. این کار توسط کارشناسان و افراد دارای تخصص با دستگاه های اندازه گیری خاصی قابل اجرا است

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب ارزان

انتخاب دستگاه‌های تصفیه آب بسته به نوع مواد و رسوبات محلول در آب و نوع سختی آب متفاوت می باشد. انواع دستگاه تصفیه آب 3 مرحله، 6 مرحله ای، دستگاه تصفیه با روش اسمز معکوس و بی شمار مدل دیگر که همگی بسته به نیاز مشتری به ایشان پیشنهاد می گردد.
برای صرفه جویی در هزینه و داشتن کارایی حداکثری ابتدا نیاز مشتری شناسایی و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده بهترین و مناسب‌ترین دستگاه معرفی می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت نوع سختی آب را مشخص و بر اساس نیاز شما و سطح بودجه دستگاه تصفیه آب خانگی باکیفیت بالا و مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد نمایند.
همچنین جهت دریافت راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می توانی به سایت های اینترنتی معتبر عرضه محصولات تصفیه آب خانگی مراجه نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به اخذ مشاوره حضوری در خصوص خرید و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید به فروشگاه ها و نمایندگی های فروش معتبر در سراسر کشور مراجعه نمایید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران

تهران با وسعت بسیار زیادی که دارد روزانه به حجم بسیار بالایی از آب نیاز دارد. آب بسیار سالم و بهداشتی برای هر خانواده و افرادی بسیار نیاز است که می توانیم به آن توجه داشته باشیم. مراکز بسیار زیادی هستند که اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب در تهران می کنند که خرید از این گونه مراکز و نصب آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار پر رقابت می باشد زیرا به عنوان یک دستگاهی که با سلامتی انسان بسیار درگیر می باشد.

بسیاری از این گونه مراکز اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب دست دوم می کنند که ما به هیچ عنوان این کار را توصیه نمی کنیم. شاید خرید تصفیه اب خانگی نو ودست اول کمی بالا باشد اما می تواند در ذلال کردن آب بسیار بی نظیر باشد. قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی به نوع کارایی که دارد بسیار ارزان و برای یک خانواه بسیار مناسب می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در ارزان ترین حالت

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در ارزان ترین حالت برای اکثر مشتریان متفاوت است شما باید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب بررسی کنید که دقیقا به چه چیزی نیاز دارید و نیاز اصلی شما چیست؟

شاید شما صاحب یک شرکت بزرگ باشید و نیاز به یک دستگاه بسیار با کیفیت دارید در این صورتی که تصفیه آب خالنگی اصلا مناسب شما نمی باشد و باید از نوع دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده کنید.

اما اکثر مشتریان برای خانه و نوع خانگی را مورد استفاده قرار می دهند که شاید ارزان ترین نوع این دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای است که می تواند تاحدود بالایی از ورود انواع املاح جلوگیری کند.

باید بگوییم که این نوع دستگاه ها متقضیان بسیار زیادی را دارد که دلیل آن مناسب بودن قیمت می باشد که باعث شده تا اکثر مستریان به خرید آن را انجام دهند. اما به عنوان یک پیشنهاد دستگاه تصفیه آب خانگی که از روش اسمز معکوس استفاده می کند می تواند بسیار قدرتمند و البته خروجی جالبی برای تصفیه و بهداشتی کردن آب داشته باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

کاربرد دستگاه تصفیه آب در رستوران ها

اولین سوال می تواند این باشد کاربرد دستگاه تصفیه آب در رستوران ها چیست؟ رستوارن عمده مصرفغ کنندگان تصفیه آب می باشند که نوع تصفیه آب نیمعه صنعتی بهترین گزینه برای این گونه مشاغل می باشد همیشه استفاده از آب تصفیه شده و سالم حتی برای پخت و پز بسیار پیشنهاد می شود و از این رو برای اکثر صاحبان این گونه کسب و کارها استفاده و مصرف آب بسیار بهداشتی و بدون هر گونه سختی مورد توجه بوده است.

دستگاه تصفیه آب بزرگ برای مراکز صنعتی می تواند مفید و مناسب باشد که نیاز به آب تصفیه شده زیادی دارند.
اما رستوارن ها به دلیل حساسیت بالای بهداشتی نیاز شدید به آب تصفیه شده دارند.

بهداشت تنها مربوط به تمیزی محیط نیم باشد و باید تمام مواد مصرفی از جمله آب در بالاترین رتبه سلامتی باشند.

 

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید