مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای زمان تعویض و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگیدستگاه تصفیه آب در کجاها کاربرد داردقیمت یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای
دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

آیا به دنبال یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای هستید. اما از کیفیت قطعات آن مطمئین نیستید اصلا چه نوع دستگاهی خریداری شود؟ قیمت آن به چه صورت می باشد. با ما همراه باشید تا به تمامی این سوالها پاسخ داده شود.

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

اگر بخواهیم یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای مورد توصیف قرارا دهیم باید بگوییم که جزء بهترین ها و دارای کیفیت بسیار بالایی است . این نوع دستگاه ها جزء پرفروش ترین های حال حاضر در بازار تصفیه آب ایران هستند اما تا چه اندازه می توانیم به این نوع دستگاه ها اعتماد داشته باشیم؟ در زیر به برخی از مزیت و ویژگی های این نوع دستگاه ها اشاره می کنیم:

 1. کاهش سختی آب
 2. کاهش TDS موجود در آب
 3. بهبود طعم و رنگ آب
 4. از بین کلر موجود در آب
 5. از بین بردن باکتری هاو میکروب های موجود در آب

این 5 مورد جزء موارد بسیا رمهم و از مزیت های استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای است.

کاهش سختی و TDS  تنها با استفاده از دستگاه هایی که تنها دارای 6 عدد فیلتر و از روشRO  استفاده می کنند محقق است بنابراین این یکی از بزرگترین و بهترین مزیت یک دستگاه تصفیه آب می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

زمان تعویض و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی

در زمان خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای بایستی به یک نکته ی بسیار مهم توجه ویژه ای داشت و آن هم زمان تعویض فیلتر های و یا خدمات پس از فروش دستگاه می باشد توجه داشته باشید که یک دستگاه تصفیه آب بایستی در زمان های مناسب و به موقع اقدام به تعویض فیلتر های آن بکنیم از این رو سرویس این نوع دستگاه بسیار حائز اهمیت است. سه فیلتر ابتدایی این نوع دستگاه را مورد بررسی قرار مدهیم و زمان تعویض در آن ها را اشاره می کنیم این نوع سه فیلتر که در زیر نام آنها امده است:

 • فیلتر پلی پروپیلن
 • فیلتر کربن اکتیو
 • فیلتر کربن بلاک

از این سه فیلتر به عنوان سه فیلتر اولیه و یا پیش تصفیه نام برده می شود. که کار آن ها بسیار ساده می باشد. گرفتن املاح درشت توسط فیلتر شماره 1 و گرفتن املاح شیمیایی توسط فیلتر های شماره 2 و 3 که این کار را انجام می دهند

اما در چه زمانی این سه فیلتر تعویض شود؟

باید گفت که نمی توان یک زمان دقیق گفت و به همه ی مشتریان بگوییم که شما در این زمان خاص فیلتر ها را تعویض کنید بلکه تابع یک سری شرایط و ضوابط است که بایستی مورد بررسی قرار گیرد که در زیر دو مورد آن نام برده شده است که جزئ مهمترین ها می باشد:

 • مدت زمان استفاده
 • کیفیت آب ورودی

این ها دو مورد بسیار مهم در مورد اینکه ما چه زمانی اقدام به تعویض کنیم آب که وارد فیلتر ها می شود نقش بسیار تعیین کننده ای در مورد اینکه چه زمانی ما فیلترها را تعویض کنیم دارد و تابع یک رابطه کاملا مستقیم می باشد مورد دیگری که باید بگوییم میزان و یا مدت زمانی است که ما از دستگاه استفاده می کنیم یعنی اگر هر چقدر از دستگاه بیشتر استفاده کنیم باید زود به زود فیلتر های آن را تعویض کنیم.
اما به عنوان یک قانون بسیار کلی 3 فیلتر ابتدایی در یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای بایستی هر 3 الی 4 ماه مورد بررسی و در صورت کثیف بودن اقدام به تعویض آن کنیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب در کجاها کاربرد دارد

یک دستگاه تصفیه آب در چه مکان هایی استفاده می شود این سوالی است که امروزه بسیاری از افراد می پرسند و یا این سوال در ذهن آنها ایجاد می شود که اصلا چرا یک دستگاه تصفیه آب خریداری کنیم؟
به طور یک اصل باید بگوییم که در هر جایی استفاده از آب است بایستی از دستگاه تصفیه آب هم استفاده کنیم و نیاز به یک تصفیه آب می باشد در زیر به برخی از موارد و مکان هایی که نیاز به این نوع دستگاه ها دارند اشاره ای می کنیم.:

 • منازل
 • آپارتمان ها
 • رستوران ها
 • هتل ها
 • کشاورزی
 • استفاده در دام و طیرو
 • صنعت

موارد بالا را می توان استفاده طیف بسیار گسترده دستگاه تصفیه آب دانست اما امروزه در بسیاری از منازل ما این نوع دستگاه ها تصفیه استفاده بسیاری می شود. دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای امروزه توانسته با قابلیت و روش تصفیه خوبی که دارد فروش بسیار بالایی داشته باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

قیمت یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

در مورد قیمت یک دستگاه تصفیه آب می توانیم به یک عامل بسیار مهم در آن اشاره کنیم آن هم روش تصفیه می باشد که در قیمت نهایی بسیار مهم و حیاتی است.
دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای از یک روش بسیار عالی و استاتدارد بین المللی جهت تصفیه آب استفاده می کند از این رو می توانیم به کیفیت و خروجی آب آن اعتماد بسیار زیادی داشته باشیم این نوع دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی و دقت خوبی در تصفیه آب می باشد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید