خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب خانگی / قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

برای شما هم پیش آمده بخواهید از یک دستگاه تصفیه آب استفاده کنید. اما از نوع و قیمت آن مطلع نیستید. نوع خانگی امروزه بسیار زیاد شده است اگر شما هم به دنبال خرید همین دستگاه هستید مقاله زیر می تواند کمک شایانی به شما در انتخاب آن داشته باشد.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

در وهله ی اول بیاییم کمی در این مورد صحبت کنیم که آیا واقعا ما به دستگاه تصفیه در منزل نیاز داریم؟ چه عواملی باعث می شود تا به این دستگاه در خانه و یا محل کار احتیاج داشته باشیم؟ ابتدا قبل از خرید این نوع تصفیه باید میزان و کیفیت آّب ورودی مورد بررسی قرار گیرد به طور کلی آب اکثر مناطق ایران دارای کیفیت خوبی نیستند و این اصلا نمی تواند خبر خوبی باشد.
زمانی که کیفیت آب ورودی مناسب نبود میتوانید اقدام به خرید کنید سپس به موارد زیر در زمان انتخاب توجه داشته باشید:

۱-روش تصفیه آب

۲- تعداد فیلتر تصفیه

۳- کیفیت قطعات استفاده شده

۴- گارانتی و خدمات پس از فروش

هر کدام از این مواردی که در بالا ذکر شد می تواند دارای اهمیت بالایی باشد اما بیشترین تمرکز شما بر روی روش تصفیه باشد که می توانیم به جرات بگوییم بهترین روش تصفیه در دنیا روش اسمز معکوس(RO) می باشد که دارای یک استاندار جهانی جهت تصفیه می باشد.
سپس تعداد فیلتر که میزان و به طور کلی درجه تصفیه آب را مشخص میکند که هر اندازه که تعداد فیلتر ها بیشتر باشد دارای کیفیت خوبی نیز می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه تصفیه آب

بعد از اینکه از کیفیت آب ورودی مطمئن شدیم که نیاز به تصفیه آب است سپس نوبت به خرید آن می رسد یعنی چه برندی را خریداری کنیم به طور کلی چند برند و کشور معروف در ساخت این دستگاه وجود دارد که می توانید به کشور تایوان اشاره ویژه ای داشته باشیم.
این کشور را مرکز اصلی تولید و طراحی دستگاه ه ها تنصفیه آب میتوانیم بدانیم و زمان خرید باید به این که ایا برای کشور تایوان است یا خیر توجه کنیم.
نوع زیر سینک که مختص مصارف خانگی است از معروف ترین و می توان گفت پرفروش ترین های این نوع از دستگاه می باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب بعد از اینکه از کیفیت آب ورودی مطمئن شدیم که نیاز به تصفیه آب است سپس نوبت به خرید آن میرسد یعنی چه برندی را خریداری کنیم به طور کلی چند برند و کشور معروف در ساخت این دستگاه وجود دارد که می توانید به کشور تایوان اشاره ویژه ای داشته باشیم. این کشور را مرکز اصلی تولید و طراحی دستگاه هها تنصفیه آب میتوانیم بدانیم و زمان خرید باید به این که ایا برای کشور تایوان است یا خیر توجه کنیم.نوع زیر سینک که مختص مصارف خانگی است از معروف ترین و میتوان گفت پرفروش ترین های این نوع از دستگاه می باشد.

چرا یک دستگاه تصفیه داشته باشیم؟

همیشه دلیل های زیادی را میتوانیم برای خرید یک دستگاه تصفیه آب نام ببریم اما به یک دلیل مهم بیشتر از همه اشاره کنیم آن هم حفظ سلامتی می باشد

از دیر باز سلامت نگه داشتن بدن برای انسان بسیار حائز اهمیت بوده است. و به هر روشی که میتوانست برای بهداشتی کردن آب و غذا تلاش می کرد. اگر آب آشامیدنی مناسب نباشد ممکن است چه پیش بیایید مشکلات زیر مورد بررسی است:

  • کاهش عمر
  • ایجاد سنگ کلیه
  • مشکلات گوارشی

به طور طبع هیچ کسی دوست ندارد تا از عمر خودش کم کند به قدری آب بهداشتی مهم است که می تواند به تمام اجزای بدن تاثیر بگذارد.

ایجاد سنگ کلیه از شایع ترین های استفاده از آب نامطلوب می باشد که افراد بسیار زیادی دچار آن شده اند.

پس آب آشامیدنی یا کیفیت و بهداشتی میتواند نقش بسیار مهمی در زندیگ ما داشتهباشد به طوری که امروزه داشتن یک دستگاه تصفیه آب به همه ب خانواده ها پیشنهاد می شود.

 دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آّب و کاربرد آن

به طور کلی دستگاه تصفیه آب به چند مدل و نوع تقسیم بندی میشوند به زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم

  • زیر سینک (خانگی)
  • نیمه صنعتی
  • صنعتی

نوع زیر سینک و یا خانگی آن امروزه به دلیل کاربرد بسیار بالایی که دارد دارای مصرف زیادی شده است. نوع نیمه صنعتی برای مراکز کوچک که حجمی معدل ۱۵۰۰ الی ۲۰۰ لیتر را در روزانه می توانند تصفیه کنند و در نوع های صنعتی تصفیه بر اساس متر مکعب می باشد که امروزه بسیاری از کارخانجات بزرگ در حال انجام استفاده از همین نوع می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می تواند به عنوان یک انتخاب بسیار خوب در تصفیه …