مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

چرا یک دستگاه 6 مرحله ای انتخاب کنیم؟فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگیبهترین دستگاه تصفیه آب کدام است.؟
دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر برند های خوب در بازار است. نوع 6 مرحله ای آن دارای قدرت بالایی در تصفیه کردن آب است. در صورتی که نگران قیمت یک دستگاه تصفیه آب هستید حتما از نوع سافت واتر استفاده کنید که هم در عین قدرت بالا هزینه بالایی نیز پرداخت نمی کنید.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

چرا یک دستگاه 6 مرحله ای انتخاب کنیم؟

به طور حتم انتخاب یک دستگاه تصفیه آب دارای مشکلاتی است که در زمان خرید حتما باید به آن توجه داشته باشیم.

چه دلیلی وجود دارد تا ما از یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای استفاده کنیم؟

به چند دلیل بسیار مهم در زیر اشاره می کنیم:

  • قدرت بسیار بالا در تصفیه
  • استفاده از روش RO در تصفیه آب
  • کاهش سختی آب
  • شیرین سازی آب

دلایل بالا هر کدام گواه بسیار محکمی برای استفاده از این نوع دستگاه های تصفیه است که توانسته این گونه دستگاه را به یکی از بهترین های حال حاضر در بازرا تبدیل کند.
مهمترین دلیل برای اینکه ما بخواهیم از دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای استفادهکنیم وجود فیلتری به نام ممبران است که می تواند قدرت بسیار زیادی در تصفیه کردن داشته باشد و از آنبه عنوان قلب تپنده در دستگاه تصفیه نام می برند.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یکی از بهترین ها در بین تمامی برندهای موجود در بازرا می باشد. که می تواند تمام نگرانی شما را بابت تصفیه کردن آب به طور کامل راحت کند.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر بخواهیم در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی مهمترین اجزای آن را نام ببریم بدون شک می توانیم به فیلتر تصفیه آب اشاره داشته باشیم. این فیلترها دارای قدرت بسیار بالایی در تصفیه کردن آب هستند و می توانند بسیاری از گل و لای که در آب است را بگیرند.

فیلترها می تواند نقش تعیین کننده ای در مورد نحوه ی تصفیه و روش تصفیه در یک دستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی داشته باشند. یک نکته بسیار حائز اهمیت است و آن هم این است که وجود تعداد بیشتر فیلتر نمی تواند تضمین خوبی برای سلامتی و یا تصفیه بسیار عالی باشد بلکه نوع و روش تصفیه است که می تواند برای ما در بهتر تصفیه کردن آب کمک داشته باشد.

از دستگاه تصفیه آب سافت واتر که دارای 6 عدد فیلتر است شروع می کنیم منظور از این 6 فیلتر این است که دستگاه دارای 6 عدد فیلتر تصفیه است و 6 مرحله ای آن را نام می برند.

این 6 فیلتر به نامهای زیر مورد در دستگاه وجود دارد:

  1. pp
  2. UDF
  3. CTO
  4. ممبران
  5. پست کربن
  6. مینرال

این تعداد فیلتر ها می تواند به عنوان بهترین روش تصفیه باشند. اگر بخواهیم به کامل ترین و بهترین فیلتر اشاره کنیم حتما ممبران است که قدرت بسیار بالایی در حذف وکاهش سختی و شوری آب دارد و به راحتی تمام آب ناخالص را به آب کاملا سالم و بهداشتی تبدیل میکند.

فیلتر های شماره 3,2,1  به عنوان فیلترهای پیش تصفیه هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت این سه فیلتر بسیار پایین است و حتما توصیه اکیدا می شود که در فاصله های زمانی کوتاه این سه فیلتر را تعویض کنید.
برخی از فروشنده ها می گویند که در زمان ها طولانی مثلا یک سال این فیلتر ها را تعویض کنید اما ما به شما اکیدا توصیه می کنیم که اگر در منطقه ای زندگی می کنید که آب وردی شما دارای آلودگی بسیار زیادی است حتما زیر سه ماه و یا حداکثر 3 ماه این سه فیلتر تعویض شوند.

به دلیل قیمت بالایی که فیلتر های شماره 4 الی 6 دارند بهترین است که زود به زود این سه فیلتر ها را مورد بررسی قرار دهید. تعویض به موقع این سه فیلتر اولیه می تواند روند تعویض بقیه فیلتر ها را به تاخیر بیاندازد.

اما در مورد فیلتر تصفیه آب ممبران باید کمی بیشتر صحبت کنیم به دلیل حساسیت و اهمیتی که این نوع فیلتر دارد. دستگاه تصفیه آب سافت واتر که دارای 6 مرحله تصفیه است یک فیلتر ممبران دارد.
اساس ترین فیلتر هر دستگاه تصفیه آب ممبران است، تمام یک دستگاه تصفیه آب که از روش اسمز معکوس استفاده می کند بر پایه ی ممبران است.

چه زمانی فیلتر ممبران را تعویض کنیم؟

هر فیلتری دارای یک عمر متوسط و مناسبی است که باید بعد از آن تعویض کنیم در غیر این صورت دیگر کارایی خود را از دست می دهد.
زمان مناسبی که برای یک فیلتر تصفیه ممبران در نظر گرفته شده است بین یک الی دو سال است ولی این در زمان هایی است که ایده آل باشد یعنی هیچگاه نمی تواند یک ممبران در آبی که TDS آن خیلی بالا باشد دو سال کار کند.
بنابراین به عوامل آب  ورودی بسیار بستگی دارد. همانگونه که در بالا نیز به آن اشاره شد عدم به موقع تعویض فیلتر های شماره 3و2و1 می تواند در کاهش طول عمر فیلتر ممبران بسیار تاثیر گذار باشد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

بهترین دستگاه تصفیه آب کدام است.؟

حتما با نام و عبارت بهترین دستگاه تصفیه آب در اینترنت و یا توسط افراد فروشنده در این حوزه زیاد شنیده اید که این دستگاه بهترین است و بهتر است این را انتخاب کنید. اما واقعا کدام یک از دستگاه تصفیه آب بهترین است  و باید آن را انتخاب کنیم.

نه تنها در دستگاه تصفیه آب بلکه در اکثر محصولات ما نمی توانیم این ادعا را داشته باشیم که این محصول و یا دستگاه بهترین است و باید این را انتخاب کنیم. بلکه نوع نیازی برای افراد باید در نظر گرفته شود و با توجه به آن این نوع محصول انتخاب می شود.

اما نباید هیچگاه فریب افراد کلاه بردار و فروشنده ها سودجو را خورد زیرا باعث می شود تا ما هزینه های بسیار زیادی را پرداخت کنیم و در عین حال نتوانیم یک محصول بسیار با کیفیت و خوب را داشته باشیم.

در حوزه دستگاه تصفیه آب نمی توانیم تنها به یک مورد و دستگاه اشاره کنیم بلکه براساس نوع تصفیه و روش هایی که دارند متفاوت است و شما باید بر اساس خواسته ی خود یکی از این ها را نتخاب کنیم.

با یک مثال سعی می کنیم تا این مورد را بسیار مورد بررسی قرار دهیم تصور کنید در منطقه ای زندگی می کنید که دارای آب بسیار آلوده و ناسالمی است و حتی این نوع آب برای استحمام نیز مناسب نمی باشد.
این نوع مورد در بسیاری از شهر های ایران دیده شده است که با باز کردن شیر، آّب کاملا گل آلود می آید و این اصلا مناسب نمی باشد. اگر آب مصرفی شما به این صورت است حتما باید دقت بالایی در انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشید و بتوانید یک محصول خوب را خریداری کنید.

در این موقع یک دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای به شما پیشنهاد نمی شود و بهترین گزینه یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای که از روش RO جهت تصفیه آب استفاده میکند بسیار مناسب است.

هماهنگونه که مشاهده می کنید خرید دستگاه تصفیه آب تنها به موقعیت و نیاز شما بستگی دارد و اینکه شما چه درخواستی دارید. در برخی مواقع همین دستگاه تصفیه 6 مرحله ای اصلا مناسب نیست و بهتر است که از یک دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز استفاده کنید.

اما کدام برند را انتخاب کنیم؟

تنوع در بازار دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار زیاد است و شاید در اولین انتخاب شما کمی سردرگم شوید برند های بسیار زیادی هستند که در بازار عرضه می شوند اما اگر شما هم از فروشنده ها و اکثر افرادی که در این حوزه هستند سوال کنید دستگاه تصفیه آب سافت واتر را به عنوان یک پیشنهاد بسیار جذاب و خوب به شما می دهند. این نوع دستگاه ساخت کشور تایوان است و در ایران فروش بسیار بالایی را داشته است.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر در عین داشتن کیفیت بسیار بالای تصفیه آب عمر قطعات بالایی را دارد و این اطمینان را می تواند به شما بدهد که به راحتی بتوانید از این نوع دستگاه ها در سال های بسیار زیاد نیز استفاده کنید و نگرانی بابت استفاده از این نوع دستگاه در بحث تصفیه آب نداشته باشید.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید