مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه تصفیه آب صنعتیتفاوت دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگیقیمت دستگاه تصفیه آب صنعتیموارد مصرف دستگاه تصفیه آب صنعتی
دستگاه تصفیه آب صنعتی

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی به چه صورت است؟ آیا این محصول در بازار دارای فروش خوبی است؟ آیا دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد؟ جهت انجام مشاوره و راهنمایی می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی

آلودگی های زیست محیطی و نفوذ در آب های زیر زمینی امروزه به عنوان یکی از بزرگترین معظل های آب دچار شده است.
از این رو ما در برخی مناطق شاهد آن هستیم که آبی که استخراج می شود بسیار آلوده است و این برای سلامتی مانند سم می باشد. اما مشکل آب تنها به خانه ها و نوشیدن ختم نمی شود و این شرکت ها و شهرک های صنعتی هستند که امروزه با آب آلوده و ناسالم بسیار مشکل دارند. اما شاید بپرسید یک واحد صنعتی چه نیازی به آب سالم دارد.
باید بگوییم که در بسیاری از شرکت ها برخی از دستگاه ها با آب کار می کنند و یا از آب به عنوان یک سیستم خنک کاری استفاده می شود از این رو اگر آبی که استفاده می شود دارای املا ح و یا نمک بیش از اندازه باشد به شدت به این دستگاه ها صدمه میزند و می تواند در دزار مدت هزینه های بسیار زیادی را بر روی کارفرما بگذارد. از این رو دستگاه تصفیه آب صنعتی که امروزه بسیار پر کاربرد است توانسته جایگاه خوبی داشته باشد . این دستگاه ها در حجم های مختلف که معمولا به صورت متر مکعب شناخته می شوند در بازار از آن ها یاد می شود.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

تفاوت دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی از لحاظ نوع روش تصفیه با یکدیگر برابر هستند و هر کدام از یکی روش تصفیه بهره می برند اما در کل دارای تفاوت هایی هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره یا می کنیم:

 • قیمت دستگاه
 • حجم تولید آب
 • اندازه مخازن
 • نحوه ی نصب
 • سرویس و نگهداری

 

این ها برخی از موارد اختلاف بین دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگی بوده است به طور کلی در دستگاه های صنعتی ، ما با حجم بسیار زیاد و فیلتر های زیادی روبرو هستیم به عنوان مثال می توانیم به ممبران اشاره کنیم که در دستگاه تصفیه آب خانگی ما یک عدد داریم ولی در نوع صنعتی بنا به نوع تصفیه تا چهار عدد ممبران و یا بیشتر مورد استفاده قرار می گرد. یکی دیگر از این اختلاف ها نحوه ی سرویس و نگهداری است که در نوع های صنعتی بسیار پر اهمیت و حساس است به گونه ای که باید هر روز موارد زیر چک شوند:

 • مقدار TDS
 • سختی آب
 • PH
 • فسفات

که مهمترین آن ها مقدار سختی و TDS است که نباید از یک مقدار بالاتر برود به عنوان مثال برای TDS مقدار زیر 200 بسیار عالی و خوب ایت و هر اندازه این مقدار کمتر شود آب از کیفیت بالاتریدارد بنابراین در دستگاه تصفیه آب صنعتی سرویس و نگهداری آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار استو با آن بایستی توجه زیادی کرد.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

درهر نوع دستگاه تصفیه آب ما امروزه شاهد تفاوت قیمت هایی هستیم هر کالا و به خصوص در دستگاه ها کیفیت قطعات به کار برده شده بسیار حائز اهمیت است و می تواند در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار باشد در دستگاه تصفیه آب صنعتی نیز دقیقا به این صورت می باشد که در زیر به برخی عوامل تعیین قیمت اشاره می کنیم:

 • ساخت کدام کشور است
 • مونتاز توسط کدام کشور انجام شده
 • کیفیت قطعات به چه صورت است

این ها برخی از موارد بسیار مهم در تعیین قیمت است.

در دستگاه تصفیه آب صنعتی ما هر اندازه که دستگاه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد بهتر است زیرا در صنعت این آب مورد استفاده قرار می گیرد و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.
به طور کل یک دستگاه تصفیه آب اگر از قطعات بسیار نامطلوب و بی کیفیتی ساخته شوند می تواند هم از لحاظ جانی و هم از نظر مالی صدمات بسیار زیادی را وارد کند بنابراین در انتخاب تصفیه آب حساسیت بسیار زیادی به خرج دهید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

موارد مصرف دستگاه تصفیه آب صنعتی

برای شما هم جالب باشد که دستگاه تصفیه آب صنعتی که دارای حجم بسیار زیادی از آب است در کجاها مصرف می شود و مورد مصرف آنها کجاست.
در تصفیه آب های صنعتی که روزانه بنا به نوع مصرف می تواند روزانه 50 متر مکعب به بالا را تولید کنند.
بیشتر مصرف این دستگاه ها در کارخانجات و شرکت های بزرگ است که نیاز به حجم بسیار زیاد آب دارند و بایستی روزانه از این آب ها استفاده کنند.
دیگر مورد مصرف می توانیم به گلخانه ها و مصارف کشاورزی اشاره ای داشته باشیم که استفاده از آب تصفیه شده در آن ها بسیار زیاد است و بایستی از آب سالم و بدون املاح استفاده کنند.
شاید خالی از لطف نباشد که بگوییم حتی برخی از دامداران جهت دام و طیور خود از آب تصفیه شده استفاده می کنند دلیل آن هم رشد سریع دام است که می تواند بسیار پرکاربرد باشد. بنابراین دیدیم که دستگاه تصفیه آب صنعتی نه تنها در صنعت بلکه در بسیاری از مکانها دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید