مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی اصل

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ایدستگاه تصفیه آب تایوانی اصلکدام دستگاه تصفیه آب را بخریمنحوه ی تصفیه دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای به عنوان قوی ترین دستگاه تصفیه در بازار شناخته شده است. نوع تایوانی آن دارای کیفیت بسیار بالایی است. جهت خرید و استعلام قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید تا یک محصول کاملا اصل را به شما پیشنهاد دهیم.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

یکی از مهمترین فاکتورهای هر خرید، قیمت می باشد که شاید بسیاری از مشتریان در همان ابتدا صرفه نظر کنند از خریدن یک کالا، اما در دستگاه تصفیه آب شرایط کمی متفاوت است و علاوه بر قیمت باید فاکتورها و ویژهگی های دیگری را نیز بررسی کنیم.

در یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ما تعدادی فیلتر داریم که در صورت عدم مناسب بودن هر کدام می تواند صدمات بسیار زیادی به دستگاه و سلامتی ما بزند.

به عنوان مثال در یک دستگاه تصفیه آب خانگی ما سه فیلتر ابتدایی داریم که وظیفه گرفتن رسوبات و املاح و مواد درشت را دارند درصورتی که وظیفه خود رابه خوبی انجام ندهند این مواد درشت به فیلتر حساس ممبران رفته و باعث می شود تا خراب شود.
در نتیجه ما آب غیر سالمی داشته باشیم.

بنابراین جهت خرید یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای خیلی در قیمت حساس نباشید و بیشتر کیفیت و قدرت دستگاه مد نظر باشد.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

اما چرا باید ما از یک دستگاه تایوانی استفاده کنیم دلیل استفاده از آن چیست ؟؟

اگر کمی در مورد یک تصفیه آب بررسی کنیم مشاهده می کنیم که تایوان مهد علم و میتوانیم بگوییم قطب اصلی تصفیه آب در دنیا است. و بسیاری از برند های معتبر در دنیا در تایوان ساخته می شوند.خوشبختاخنه در کشور ما نیز بسیاری از برندهای خوب که برای ساخت تایوان هستند وجود دارد در زیر به برخی از این موارد اشاره ای می کنیم:

  • برند C.K
  • برند aqua-clear
  • برند softwater

این سه برند را می توانیم به عنوان برندهای پرطرفدار و بسیار خوب نام ببریم که در کشور ما نیز بسیار پرفروش هستند.

از دیگر مزیت های خوب این دستگاه ها مربوط می شود به کیفیت و طول عمر بالای قطعات دانست که باید اشاره ی ویژه ای داشته باشیم. در یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یکی از مهمترین بخش های تصفیه مربوط به فیلتر تصفیه آب ممبران است که در صورت نداشتن کیفیت لازممیتواند در همان روزهای اولیه استفاده دچار مشکل شده و باعث ایجاد ناسالم بودن آب شود.

اما در دستگاه های تصفیه تایوانی به دلیل برند بودن و کیفیت خوب قطعات ما شاهد فیلتر های بسیار با کیفیت و درجه یک هستیم که می تواند مدت زمان طولانی بدون خرابی کار کند.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

کدام دستگاه تصفیه آب را بخریم

یک باور بسیار غلط و می توان گفت اشتباهی که در جامعه امروز ما وجود دارد این است که چه نیازی به تصفیه آب شهر است و اصلا چرا باید این آبی که در لوله کشی ها است تصفیه شود؟

متاسفانه یکی از دلیل های بسیار قوی این است که در تصفیه خانه های شهری آب به انمدازه ای که باید تصفیه شود انجام نمی گیرد و خود لوله کشی های اصلی آب که در خیابان ها است باعث ایجاد رسوب می شود.

در برخی مناطق تنها به زدن یک کلر اکتفا می کنند و مسلما اگر دز کلری که در آب زده می شود بیشتر شود مانند یک سم عمل می کند و بسیار برای سلامتی مصر است.

یکی از راه کارها استفاده از دستگاه تصفیه آب است که دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای به عنوان دستگاه بسیار خوب و با کیفیت و استفاده از روش بسیار عالی در جهت تصفیه امروزه به بسیاری از افراد پیشنهاد می شود. روش تصفیه آب در این دستگاهها اسمزمعکوس است که

نوع خانگی این دستگاه های بسیار پر استفاده و پرکاربرد بوده و به همین جهت فروش بالایی دارد. در ادامه در مورد نحوه ی تصفیه بیشتر صحبت می کنیم.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

نحوه ی تصفیه دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

اگر شما هم قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب راداشته باشید حتما از یک واژه را زیاد شنیده اید و آن هم اسمر معکوس است. اسمز معکوس( Reverse Osmosis) که به اختصار به آن RO  نیز می گویند یک روش بسیار استاندار و بین المللی است که در دستگاه تصفیه آب استفاده می شود.

یکی از دستگاه های که اسمز معکوس در آن بسیار استفاده می شود دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای است که می تواند از 6 فیلتر تشکیل شده است. در زیر نام این فیلتر ها آورده شده است:

  • فیلتر الیافی pp
  • فیلتر UDF
  • فیلتر CTO
  • فیلتر ممبران
  • فیلتر پست کربن
  • فیلتر مینرال

این 6 فیلتر در یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای وجود دارد که کار تصفیه آب را به عهده دارند

هر دستگاه تصفیه آب که از روش اسمزمعکوس استفاده می کند حتما باید دارای فیلترممبران باشد که بتواند کار تصفیه را به خوبی انجام دهد.

یکی از مهم ترین فیلتر های موجود درد بازار فیلتر ممبران است که توانایی بسیار زیادی در تصفیه کردن و شیرین سازی آب دارد.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید