خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب خانگی / قیمت روز دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای

قیمت روز دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای به عنوان یکی از ساده ترین وارزان ترین دستگاه های حال حاضرتصفیه آب در ایران است. که روز به روز به اهمیت استفاده از این دستگاه ها افزوده می شود. قیمت تمام شده این محصول بسیار کم می باشد.

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای چگونه کار می­کند؟

اگر بخواهیم در مورد دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای صحبت کنیم باید بگوییم که این یکی از ساد ه­ترین نوع دستگاه تصفیه آب است و برای افرادی که نمی ­خواهند هزینه­ ی زیادی پرداخت نمایند و یا اینکه برای مناطقی که دارای کیفیت آب خیلی نامطلوبی نیستند مورد استفاده قرار می­گیرند.
این دستگاه از روش بسیار ساده جهت تصفیه آب استفاده می­کند.

به این صورت که آب پس از وصل شدن از ۳ فیلتر عبور کرده و سپس از شیر برداشت خارج می­شود. همانطور که ملاحظه می­ کنید تنها ۳ عدد فیلتر در دستگاه تصفیه آب سه مرحله ­ای وجود دارد و هیچ گونه مخزن ذخیره و پمپ و یا قطعات الکترونیکی وجود ندارد.
به همین دلیل این نوع دستگاه­ها جزء ساده­ترین و کم هزینه­ ترین دستگاه­های تصفیه آب می ­باشد.

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای

فیلترهای دستگاه تصفیه آب سه مرحله ­ای

همانطور که در بالا توضیح داده شده دستگاه تصفیه آب سه مرحله­ ای یکی از ساده ­ترین و در عین حال ارزان­ترین دستگاه تصفیه آب می­باشد که در زیر به برخی از ویژگی­های آن اشاره می­کنیم:

 1. بدون مخزن ذخیره
 2. دارای ۳ فیلتر
 3. موج برداشت آب نامحدود
 4. فیلتر ممبران ندارد

در مدل زیرسینکی اینها برخی از مشخصات دستگاه تصفیه آب سه مرحله­ ای بود که بیان شد. اما فیلترهای این دستگاه که همان ۳ فیلتر ابتدایی در روش RO است که در زیر آمده است:

 • فیلتر PP
 • فیلتر CTO.
 • فیلتر UDF

که جزء ساده­ترین فیلترهای موجود در بازار است و تعویض آن قیمتی بسیار ناچیز در حدود ۵۰ هزار تومان دارد. بنابراین برای سرویس این دستگاه خیلی سخت گیرانه عمل نکنید و سعی کنید در یک بازه­ ی کوتاه آن­ها را تعویض کنید.

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای

 

تفاوت دستگاه تصفیه آب سه مرحله ­ای و RO

به طور کلی دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای با روش تصفیه RO بسیار متفاوت است و این دو با یکدیگر متفاوت هستند. در زیر به برخی از این اختلاف­ ها اشاره می­ کنیم:

 1. تعداد فیلتر
 2. روش تصفیه
 3. عدم وجود مخزن در ۳ مرحله­ای
 4. حجم تولیدی آب
 5. اندازه و حجم دستگاه
 6. قیمت

مهم­ترین عامل را می ­توانیم تعداد فیلتر­ها بیان کنیم که به عنوان یکی از شاخص ­ترین تفاوت­ها احساس می­ شود که ممبران به عنوان قلب تپنده­ ی یک دستگاه تصفیه آب می ­باشد که در نوع دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای وجود ندارد و به همین دلیل تا حدودی می­تواند آب را تصفیه کند و توانایی شیرین کردن آب را ندارد.

مورد دیگر مربوط به حجم تولیدی آب است که در نوع سه مرحله­ای با توجه به عدم مخزن ذخیره و یکسره بودن نحوه ­ی تصفیه، شما هر مقدار که بخواهید می­توانید آب تصفیه شده داشته باشید. بنابراین از بابت حجم تولیدی اصلاً نگران نباشید. بحث دیگر قیمت است که در دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای به دستگاه تصفیه آب RO بسیار ارزان است و در حدود یک چهارم قیمت آن می­ باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی دارای تولید کنندگان بسیار قوی و بزرگی هم در داخل …