خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / فیلتر تصفیه آب سرامیکی / قیمت روز فیلتر تصفیه آب سرامیکی

قیمت روز فیلتر تصفیه آب سرامیکی

به دنبال خرید یک قیلتر تصفیه آب سرامیکی هستید و میخواهید بهترین نوع آن را تهیه کنید. یکی از بهترین راه حل ها استفاده از سایتهای اینترنتی است که دارای قیمت به روز و ارزان است و شما می توانید به راحتی آن را خریداری کنید.

فیلتر تصفیه آب سرامیکی

قیمت یک فیلتر تصفیه آب

اگر بخواهیم فیلترها را دسته­ بندی کنیم از لحاظ قیمت فیلتر سرامیکی جزء ارزان­ترها محسوب می­ شود.
این فیلترها با توجه به نوع طراحی که شده­ اند به راحتی می ­توانند از نوع ذراتی که همراه آب است مانند خاک و یا شن را جدا کنند و حتی قادر خواهند بود باکتری­ها را نیز از بین ببرند.
اما به دلیل نوع طراحی که در آن­ها شده است قادر به حذف و از بین بردن ویروس نیستند.
بسیاری از قیمت­های بالای فیلترها به دلیل تعویض دوره­ای گلایه دارند، در این موقع بهترین راه حل استفاده از فیلترهای سرامیکی است.
اما توجه داشته باشید که این فیلترها به هر نوع دستگاهی سازگار نیستند و متناسب با جایگاه و نوع تصفیه می­ توانند استفاده شوند.

فیلتر تصفیه آب سرامیکی

انواع فیلتر آب سرمیکی

فیلتر آب سرامیکی به ۲ نوع زیر تقسیم می ­شود

  • کلمنی
  • استوانه­ای

در نوع کلمنی ما شاهد آن هستیم که ابتدا آب به داخل یک مخزن سرامیک ریخته می­شود. پس از فیلتر سرامیکی عبور کرده و آب تصفیه شده در مخزن دیگری قرار م ی­گیرد که برای سهولت برداشت یک شیر نیز تعبیه شده است که به راحتی بتوانیم آب را استفاده کنیم.

اما در نوع استوانه­ای داستان کمی متفاوت است و کار کمی ساده­تر است. یکی از عمده عیب­هایی که به فیلترهای سرامیکی گرفته می­شود شکنندگی آن­ها می­باشد به این صورت که در صورت وجود حتی ترک­های ریز در فیلتر باعث ایجاد عدم تصفیه خوب و مسیر ذرات بیشتری شده است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com