مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش فیلتر تصفیه آب خانگی با کیفیتچه موقع فیلتر دستگاه تصفیه آب را تعویض کنیم؟فروش فوری فیلتر تصفیه آب خانگی
قیمت فیلترتصفیه آب خانگی

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی به طور گسترده در اکثر نمایندگی های فروش دارای ثبات بوده است. در بسیاری از عمده فروش ها نیز دستگاه تصفیه آب با قیمتی بسیار ارزان در حال توزیع می باشد. طیف بسیار زیادی از افراد امروزه به سمت استفاده از این نوع دستگاه ها جهت تصفیه کردن آب روی آورده اند که نشان از دقت و قدرت بالای تصفیه آب ها در سالم سازی آب دارد.

قیمت فیلترتصفیه آب خانگی

فروش فیلتر تصفیه آب خانگی با کیفیت

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از محبوبترین دستگاه های تصفیه آبی است که در بین خانواده مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از مناطق ایران به دلیل داشتن آب شهری بسیار شور و آلوده نیاز به دستگاه تصفیه اب دارند که آب کاملا سالم و بهداشتی را در اختیار آنها قرار دهد.

برخی از مردم جهت خرید دستگاه تصفیه آب همیشه به دنبال ارزان ترین آن هستند اما باید بگوییم که این کار اصلا مناسبی نیست و می تواند تبعات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد از از این رو باید بگوییم که خرید دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت خیلی پیشنهاد نمی شود. زیرا باعث می شود که در دراز مدت سلامتی ما به خطر بیافتد.

شاید مهمترین بخش از یک دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر های آن تشکیل می دهند. فیلتر تصفیه آب در هر دستگاهی چه صنعتی چه خانگی نقش حیاتی را ایفا می کند. قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی به مراتب بسیار ارزانتر از نوع صنعتی است. در نوع تصفیه آب خانگی ما با حجم بسیارکم آب روبرو هستیم به همین دلیل قطعات وفیلترهای آن به دارای قیمت کمی هستند.

فروش فیلتر تصفیه آب در اکثر نمایندگی ها و به طور کلی فروشگاه های با قیمت های مشخص انجام می شود. و شما نیازی نیست که خیلی نگران هزینه آن شوید. سعی کنید تا حد امکان از فیلتر های بسیار با کیفیت و درجه یک استفاده و خریداری کنید.

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی حتی در سایت های فروش آنلاین نیز ثابت است و از نوسان زیادی برخوردار نیست این به این معنی می باشد در صورتی که یک نمایندگی فروش در شهر شما وجود نداشت می توانید هر نوع فیلتر آبی را با کیفیت های مختلف از فروشگاههای اینترنتی خریداری کنید. این یکی از راه های خرید بسیار ارزان و مناسب و بدون دردسر می باشد که رواج خوبی نیز پیدا کرده است و مشتریان امروزه زیاد به سمت خرید اینترنتی می آیند.

خرید انواع فیلتر تصفیه آب از نوع خانگی با درجه کیفیت بالا در حال خرید و فروش است و برخی شاید از روی نا آگاهی اقدام به خرید یک فیلتر بی کیفیت می کنند متاسفانه یک فیلتر نامرغوب علاوه بر اینکه نمی تواند آب را به درستی تصفیه کند بلکه صدمات زیادی نیز به دستگاه و بقیه فیلتر ها مخصوصا ممبران وارد می کند که در طول زمان باعث خرابی کل دستگاه تصفیه آب شود.

قیمت فیلترتصفیه آب خانگی

چه موقع فیلتر دستگاه تصفیه آب را تعویض کنیم؟

حال که یک دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری کردیم چه موقع باید فیلتر آن را تعویض کنیم؟ آیا اصلا تعویض فیلترهای آن نیاز است و باید این کار انجام شود.؟ هر دستگاهی که وارد بازار می وشد ابتدا یک سری آزمایش ها و تست های اولیه روی آن انجام می دهند و سپس اقدام به چاپ یک راهنما برای مصرف کنندگان می کنند. دستگاه تصفیه آب نیز دارای یک سری راهنما است که برای سالم ماندن و طول عمر دستگاه باید اقدام به انجام آن ها کنیم.

فیلتر ها یکی از مهمترین و حساسترین اجزای تسکیل دهنده تصفیه آب می باشند. هز نوع فیلتری بعد از یک مدت زمان مشخص حتما باید فیلتر های آن مورد بررسی و تعویض قرار گرفته باشد در غیر اینصورت می تواند دیگر کارایی خود را از دست می دهد. در زمان خرید دستگاه تصفیه آب حتما فروشنده به شما در مورد تعویض فیلتر ها توضیحاتی میدهد اما اگر به هر دلیل این توضیحات و راهنمایی داده نشد شما باید بدانید که طی یک مدت زمالن مشخصی این فیلتر ها را تعویض کنید.

به عنوان مثال در صورتی که دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای را خریداری کرده باشید باید سه فیلتر ابتدایی آن را هر شش ماه تعویض کنید و یا فیلرت تصفیه آب ممبران را هر 1 الی 2 سال اقدام به تعویض آن کنید. در زیر به فیلترهای یک دستگاه 6 مرحله ای که از روش RO جهت تصفیه استفاده می کند اشاره می کنیم:

  • فیلتر شماره 1 – پلی پروپلین 5 میکرون
  • فیلترس شماره 2 – کربن گرانول
  • فیلتر شماره 3 – کربن بلاک
  • فیلتر شماره 4 – ممبران
  • فیلتر شماره 5 – پست کربن
  • فیلتر شماره 6- مینرال

شما بایستی در زمان های به موقع و حتی زودتر از موعد، سه فیلتر ابتدایی را تعویض کنید این کار باعث می شود تا فشار کمتری به سایر تجیزات مخصوصا ممبران وارد شود و طول عمر دستگاه را افزایش دهد. قیمت این سه فیلتر خیلی بالا نیباشد و شما با هزینه ای زیر 100000 تومان می توانید این سه فیلتر را تهیه و تعویض کنید. همانگونه که مشاهده می کنید قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی بسیار ارزان بوده و دارای قیمتی به مراتب کمتر می باشد.

 در صورت تعویض دیر هنگام فیلتر ها چه مشکلی به وجود می آید؟

در صورت این کار اولین زیان مربوط به تصفیه آب است به گونه ای و دیگر ما نمی توانیم یک آب بسیار سالم و تمیز داشته باشیم.

در فیلترهای شماره 1 الی سه به دلیل داشتن هوزینگ و با توجه به اینکه در این مرحله آب بسیار آلوده است باعث ایجاد جلبک می شود و باعث بروز صدمات زیادی شود بنابراین اگر فیلتر ها را دیر تعویض کردید به هر دلیل حتما هوزینگ ها به طور کامل شستشو دهید تا هیچگونه جبلک و باکتری در داخل آن وجود نداشته باشد. قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی مخصوصا فیلتر های شماره 1 الی 3 بسیار پایین است و تعویض زود به زود آنها هزینه ی زیادی را در بر نخواهد داشت.

قیمت فیلترتصفیه آب خانگی

فروش فوری فیلتر تصفیه آب خانگی

اگر بخواهیم قوی ترین دستگاه تصفیه آب خانگی را نام ببریم بدون شک امروزه تصفیه آبی که از روش RO  و یا اسمز معکوس استفاده میکند به عنوان قوی ترین در حال حاضر می باشد.

اهمیت فیلتر های آن بسیار بالا است و باید شمابه عنوان مصرف کننده توجه بسیارزیادی به این موضوع داشته باشید. حتما فیلتر های با کیفیت و خوبی تهیه کنید.

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی ارزان بوده است و نیازی نیست که شما خیلی دغدغه ی ذهنی بابت قیمت آن داشته باشید. اگر در زمینه دستگاه تصفیه آب و فیلتر های آن تخصصی ندارید قبل از هر گونه خریدی حتما از کارشناسان و افراد صاحب نظر مشاوره بگیرید تا بتوانید بهترین نوع را خریداری کنید. استفاده از نمایندگی های فروش معتبر و یا سایت های اینترنتی بهترین گزینه برای خرید فیلتر تصفیه آب می باشد.  قیمت های مناسب این گونه فروشگاه ها باعث شده تا بتوانیم اعتماد زیادی برای خرید فیلتر داشته باشیم.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید