خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / فیلتر تصفیه آب خانگی / قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی ساخت ایران

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی ساخت ایران

فیلتر تصفیه آب به دلیل مصرفی بودن و حساسیت بالایی که دارد امروزه در بازار فروش بسیار بالایی داشته است .ما در کشور  فیلترهای تصفیه آب خانگی را در داخل کشور قادر به تولید آن هستیم و می توان گفت که ساخت ایران هستند و به همین دلیل از نظر قیمت بسیار مناسب می باشند.

فیلتر تصفیه آب خانگی ساخت ایران

فیلترهای تصفیه آب ساخت ایران

حمایت از تولیدات داخلی و رونق بخشیدن به آن همواره دغدغه ­ی برخی افراد بوده است و همیشه خواهان آن هستند تا از تولیدی که در خود کشور انجام می ­شود خرید کنند خوشبختانه ما در تولید و ایجاد فیلترهای تصفیه آب پیشرفت­های خوبی داشتیم و توانسته­ایم فیلترهای قابل توجه و خوبی را به بازار عرضه کنیم. حتی در این زمینه و تولیدات داخلی صادرات به کشورهای همسایه به دلیل داشتن مشکل کم آبی صورت گرفته است.

فیلتر تصفیه آب خانگی ساخت ایران

دستگاه تصفیه آب ایرانی

ایران نیز جزء کشورهای تولید کننده تصفیه آب است اما نمی­توانیم به قدرت کشورهای دیگر مانند آلمان و یا تایوان برسیم اما خوشبختانه در این چند سال اخیر ما شاهد تولید این دستگاه بسیار با ارزش در داخل کشور شدیم.

یکی از برندهای خوب که در داخل کشور تولید می ­شود و برند معصومی می­ باشد که طی چند سال اخیر شاهد فروش خوبی از این محصول شدیم.
مشکل آب وآلودگی آن را به هیچ عنوان نمیتوان نادیده گرفت زیرا هر چه زمان به جلو میرود میزان آلودگی آبها و کمبود آب بیشتر  می شود و این یک نیاز اساسی به دستگاه های تصفیه آب است.

فیلتر تصفیه آب خانگی ساخت ایران

قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب

داستان تعویض فیلتر تعویض آب و زمان آب همیشه برای مشتریان و مصرف کنندگان جای سوال بود و تقریباً اولین سوالی که پرسیده می­ شود این است چه زمانی فیلترها را تعویض کنیم.
در جواب این سوال به زمان خاصی و دوره­ ی خاصی محدود نمی ­شود بستگی به میزان مصرف و کیفیت آب ورودی دارد.
از این رو ممکن است در برخی مناطق کشور حتی ما شاهد آن هستیم هفته ­ای ۱ بار تعویض کنند و یا در مناطق دیگر ۴ الی ۶ ماه هم این تعویض طول بکشد.

فیلتر تصفیه آب خانگی ساخت ایران

راهنمای زمان تعویض فیلترها

زمان تعویض فیلترها را می­توانیم مهم­ترین سرویس در دستگاه تصفیه آب بدانیم. زمان تعویض فیلترها به چند عامل بستگی دارد:

  • میزان مصرف
  • کیفیت آب ورودی
  • تغییر در طعم آب.

این­ها موارد بسیار مهم در زمان تعویض فیلتر می­ باشد. یکی دیگر از عوامل مهم در زمان تعویض مربوط به سختی آب می­باشد که با تعویض فیلتر رابطه­ی مستقیم دارند یعنی زمانی که سختی آب زیاد شد بایستی فیلتر را تعویض کنیم. قسمتی آب بایستی توسط کیت های مختص اندازه ­گیری شود و کار سختی نیست و کیت ها هزینه ­ی بالایی ندارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز فیلتر تصفیه آّب

قیمت روز فیلتر تصفیه آب خانگی در بازار تهران

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی را می توانید با ارزان ترین ها از سایت ما …