مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران خانگی در بازار ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

 اهمیت فیلتر تصفیه آب ممبران برای تصفیه آبچه موقع باید فیلتر تصفیه آب ممبران را تعویض کنیم؟سایت قیمت آنلاین فیلتر آب ممبرانقیمت فیلتر ممبران آب شیرین کنتولید کننده اصلی فیلتر تصفیه آب ممبرانقیمت فیلتر تصفیه آب ممبران سافت واترنحوه خرید فیلتر تصفیه آب ممبران خانگیبزرگترین فروشنده فیلتر تصفیه آب ممبران در تهرانبازار فروش فیلتر تصفیه آب ممبران
قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

قیمت فیلتر تصفیه آب مبمران در بسیاری  از نمایندگی فروش ثابت بوده است. هر دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به یک ممبران دارد که کار اصلی تصفیه کردن آب را انجام می دهد. خرید این فیلتر در بازار ایران به سادگی قابل انجام است. شرکت های بسیار زیادی هستند که این فیلتر را به فروش می رسانند. اکثر ممبران هایی که در بازار است وارداتی و برای کشور های آسیای شرقی، مانند تایوان و چین می باشد. ممبران از فیلتر های بسیار مهم در هر گونه تصفیه آب است که وظیفه بسیار اصلی در زلال سازی آب دارد.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

 اهمیت فیلتر تصفیه آب ممبران برای تصفیه آب

اگر شما صاحب یک دستگاه تصفیه آب خانگی باشید حتماً نام فیلتر تصفیه ممبران را شنیده اید و میدانید تا چه اندازه این فیلتر مهم و کاربردی است. در دستگاههایی که از روش تصفیه آب اسمز معکوس یا RO استفاده کرده اند، فیلتر تصفیه آب ممبران دارای قلب تصفیه برای آن سیستم محسوب میشود.
قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران بنا به نوعی که دارند متفاوت است و شما بهتر میباشد که نوع آمریکایی را انتخاب کنید. البته بنا به شواهد بازار شاید در خرید فیلتر ممبران نوع آمریکایی دچار مشکل شوید. باید بگوییم نوع تایوانی آن را میتوانید خریداری کنید. قیمت مناسب و همچنین کیفیت بسیار زیاد یکی از انتخاب های بسیار مناسب در خرید فیلتر تصفیه آب است. اما چرا تا این اندازه ما به فیلتر تصفیه آب ممبران اهمیت می دهیم؟ دلیل آن چیست؟ خرید دستگاه تصفیه آب که از روش RO استفاده میکند، به عنوان مثال، دستگاه تصفیه آب 2 مرحله ای دارای 7 عدد فیلتر میباشد که 3 فیلتر ابتدایی نقش پیش تصفیه را به عهده دارند. و پس از گرفتن املاحومواد درشت و مواد شیمیایی آب را به سمت ممبران هدایت میکنند.
در اینجا نقش بسیار مهم این فیلتر مشخص میشود. گرفتن تمامی املاح و سختی آب و حتی شیرین کردن آن به عهده ی این فیلتر تصفیه آب میباشد. در یک دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر ممبران به عنوان فیلتر شماره 4 قرار دارد. مواد زیر توسط ممبران به راحتی قابل حذف شدن هستند:

 1. یون ها.
 2. نمک موجود در آب.
 3. نیترات آب.
 4. کلر.
 5. مواد شوینده که در آب میباشد.
 6. سرب.

اینها تمامی مواد بسیار مضر و خطرناکی هستند که همگی در آب موجود میباشند. که حتماً باید ابتدا حذف و سپس مصرف شوند. قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران در اکثر نمایندگی ها ثابت است و تغییرات کمی را به عهده دارد. و شما به راحتی میتوانید با یک خرید مطمئن اقدام به تهیه آن کنید. حتماً هنگام خرید ممبران از فروشنده اصالت آن را پرس و جوکنید و یک کالای اصل و درجه یک را خریداری کنید. امروزه متاسفانه وجود کالاهای تقلبی بسیار زیاد شده است و این یک نگرانی جدیدی برای همه به وجود آورده است.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

چه موقع باید فیلتر تصفیه آب ممبران را تعویض کنیم؟

قبل از خرید فیلتر ممبران و اینکه آن را از کجا تهیه کنیم، باید به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشیم آن هم اینکه فیلتر ممبران باید تعویض شود. اما چه موقع؟ بستگی به شما و نوع و مصرف خودتان دارد اما به عنوان یک استاندارد از 2 سال زمان نیاز دارد تا این فیلتر با ارزش را تعویض کنید.
میتوانید یک ممبران را زیر 1 سال و یا 6 ماه تعویض کنید در این شرایط فقط هزینه ی زیادی را مصرف می کنید و ممبران هیچ نیازی به تعویض ندارد. مشخصات یک فیلتر تصفیه آب ممبران برای دستگاه تصفیه آب خانگی عبارتند از:

 • طول 30 سانتی متر
 • عرض 5 سانتی متر
 • ارتفاع 5 سانتی متر
 • جنس بدنه آن پلاستیک
 • وزن. 200 گرم میباشد.

اینجا یک سری مشخصات ظاهری برای فیلتر ممبران است. شما باید در زمان خرید ممبران به این نکات توجه داشته باشید اما یک راه ساده نیز برای خرید آن وجود دارد و آن هم ممبران برای نمونه ممبران فعلی که روی دستگاه نصب است.
با این کار نمایندگی فروش نیز دقیقاً میتواند بداند که از کدام نوع تحویل دهد. ام از کجا بدانیم که باید فیلتر را تعویض کنیم؟ یکی از ساده ترین راه کارها برای انواع دستگاه تصفیه آب تست آن توسط خود ایشان است به این گونه که شما به راحتی میتوانید با مزه کردن آن طعم آب را متوجه شوید اما این روش شاید دارای کمی خطا باشد. اما به عنوان یکی از بهترین راه حل ها استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاههای اندازه گیری است که با دقت بسیار بالا این کار را انجام میدهند. بنابراین شما به عنوان دارنده یک دستگاه تصفیه آب و کسی که از آن استفاده میکنید باید آب خروجی و تصفیه شده دستگاه را مورد آزمایش قرار دهید و سپس اقدام به خریدن کنید

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

سایت قیمت آنلاین فیلتر آب ممبران

. قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران در بازار فروش متفاوت بوده. برخی از فروشنده ها و سایت های فروش دارای قیمت های متفاوتی هستند. به همین دلیل ما توصیه میکنیم که شما از یک فروشگاه و یا سایت بسیار معتبر اقدام به خرید فیلتر تصفیه آب ممبران کنید. زیرا دارای قیمت بالایی به نسبت سایر فیلترها میباشد و در حدود 100.000 تومان امروزه قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران میباشد. در صورتی که هوزینگ ممبران نیز دچار مشکل و یا کثیفی بسیار زیاد شد، حتماً آن را نیز تعویض کنید. این کار به عملکرد بهتر آن کمک میکند. قیمت هوزینگ بسیار کم است و شاید برخی از فروشگاهها به عنوان هدیه و در صورت خرید بالا به شما بدهند.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

قیمت فیلتر ممبران آب شیرین کن

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران در مراکز فروش مختلف در سراسر کشور بسیار متفاوت می باشد. خرید فیلتر ممبران آب شیرین کن از نمایندگی های مجاز مطمئن و مقرون به صرفه می باشد. به دلیل پایین بودن کیفیت آب آشامیدنی و مرغوب نبودن آب شهری در اکثر نقاط کشور و به خصوص شهرهای بزرگ و صنعتی استفاده از دستگاه تصفیه آب سافت واتر و فیلترهای تصفیه آب ممبران بسیار رایج و پر رونق می باشد.
فیلترهای ممبران به دلیل عملکرد دقیق فقط آب کاملا خالص را از خود عبور می دهند. همچنین در کشور ما به دلیل شرایط خاص جغرافیایی دستگاه های آب شیرین کن بسیار کاربردی می باشند و بازار خرید و خوبی دارند.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

تولید کننده اصلی فیلتر تصفیه آب ممبران

تولید کنندگان و شرکت های زیادی به تولید و توزیع دستگاه های آب شیرین کن مشغول می باشند. فیلترهای تصفیه آب ممبران نقش مهمی در سالم سازی آب آشامیدنی دارند. جهت خرید فیلتر تصفیه آب و اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران می توانید به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه نمایید، همچنین جهت رفاه حال مشتریان امکان خرید به صورت غیر حضوری و اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران از طریق فروشگاه اینترنتی فراهم گردیده است.
انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب سافت واتر و همچنین دستگاه های آب شیرین کن پس از مدتی نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب دارند. اصلی بودن و بالا بودن کیفیت این فیلتر ها نقش مهمی در افزایش کارایی دستگاه های تصفیه آب دارند. یکی از این فیلترهای با کیفیت فیلتر ممبران است که در انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی و ایرانی به کار برده می شود. قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران در نمایندگی های معتبر به دلیل حذف واسطه های فروش بسیار مقرون به صرفه می باشد. تمامی فیلترهای ممبران آب شیرین کن دارای گارانتی و ضمانت فروش می باشد. قیمت فیلتر ممبران آب شیرین کن را در سراسر کشور منحصرا از نمایندگان معتبر بخواهید.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران سافت واتر

برای داشتن آب اشامیدنی سالم و گوارا راه های مختلفی به افراد پیشنهاد می گردد که استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی با انواع مختلف یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین این راه ها است. یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب سافت واتر می باشند. یکی از عوامل مهم در افزایش کارایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر استفاده از فیلتر های استاندارد و با کیفیت مناسب می باشد.

فیلترتصفیه آب ممبران یکی از بهترین انتخاب ها درزمینه فیلتر تصفیه آب می باشد. فیلتر تصفیه آب ممبران سافت واتر از جمله فیلتر های مناسب و استاندار و با کیفیت بالا موجود در بازار می باشد. قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران به نسبت کیفیت ودر مقایسه با مدل های مشابه بسیار مقرون به صرفه می باشد. فیلتر تصفیه آب ممبران سافت واتر عمل ضد عفونی کردن آب را به خوبی انجام داده و باعث بهبود در طعم و مزه طبیعی آب می گردد. همچنین به روش تصفیه اسمز معکوس باکتری های مضر آب را حذف می نماید.

در بیشتر نقاط کشور به دلیل وجود املاح فلزی در آب، سختی آب بالا بوده و مصرف آب برای افراد ناراحت کننده است. استفاده از فیلتر تصفیه آب ممبران سختی آب را بر طرف نموده و خوردن آب را برای افراد لذت بخش می نماید. فیلتر تصفیه آب ممبران سافت واتر به دلیل کیفیت بالای ساخت، عمل تصفیه آب را بسیار حرفه ای انجام می دهد.
ارزش خرید به نسبت قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران بسیار بالا می باشد. کلیه فیلتر تصفیه آب ممبران سافت واتر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و به صورت شبانه روزی توسط تیم فنی شرکت پشتیبانی می گردند.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

نحوه خرید فیلتر تصفیه آب ممبران خانگی

خرید فیلتر ممبران یکی از کارهایی است که باید در زمان های مشخص برای دستگاه تصفیه آب انجامش بدهیم این فیلتر به عنوان پر ارزش ترین فیلتر شناخته شده است و یکی از فیلتر های بسیار قوی است که در همه تصفیه آب به کار رفته است.

باید گفت که کشور ما در چند سال اخیر واردات بسیار زیادی از فیلتر ها و به طور کلی تصفیه آب خای داشته است. فیلتر تصفیه آب ممبران یکی از فیلرت های بسیار پرفروش است که یک کالای وارداتی است و نوع آمریکایی آن بسیار پرقدرت می باشد.

با توجه به وارداتی بودن آن جهت خرید این محصول باید از شرکتهایی وارد کننده و بازرگانی این فیلتر را تهیه کنیم.

بسیاری دیده شده که سایت هایی فروشی وجود دارد که به صورت عمده و وبدون واسطه با این شرکت ها در ارتباط هستند و محصولات خودشان را به فروش میرسانند.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران با توجه به اینکه در کدام نوع تصفیه آب استفاده شده است متفاوت می باشد و اگر شما برای یک دستگاه تصفیه آب صنعتی بخواهید حتما دارای قیمت های بسیار بالا و د رحد چند میلیونی است ولی نوع خانگی هیمشه ارزان بوده و تعویض به موقع آن یکی از بهترین راه کار ها جهت سالم نگه داشتن آب تصفیه شده است.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

بزرگترین فروشنده فیلتر تصفیه آب ممبران در تهران

فروش فیلتر تصفیه آب ممبران در تهران با توجه به آلودگی که ممکن است در این شهر وجود داسته باشد زیاد می باشد. این فیلتر نقش بسیار حیاتی در تصفیه کردن و بهینه سازی اب دارد و می تواند تمام املاح و مواد غیر مفیدی که در آب است را به راحتی تصفیه کند.

حساسیت فیلتر ممبران بر هیچ کسی پوشیده نیست و می توان گفت تمام قوت و توانمندی یک تصفیه آب چه نوع صنعتی چه خانگی به این فیلتر بستگی دارد.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران بستگی به نوع مواد و الیافی که به کار رفته متفاوت است. بافت ممبران بسیار ریز است و به همین دلیل می تواند آب را تا حد بسیار بالایی تصفیه کند.

فروشندگان این نوع فیلتر در شهر تهران در بسیاری از فروشگاه ها موجود می باشد و شما در هر نوع نمایندگی فروش می توانید آن را راحتی تهیه کنید.

قیمت فیلتر تصفیه آب ممبران

بازار فروش فیلتر تصفیه آب ممبران

یکی از مهمترین فیلتر ها ممبران می باشد که همیشه بازار فروش بسیار داغی داسته است. تمام سرویس کاران و کارشناسان که جهت تست و بازبینی یک دستگاه تصفیه آب به محل نصب می روند در ابتدا این فیلتر را مورد آزمایش قرار میدهند تا در صورت وجود هر گونه مشکلی بتوانند به راحتی آن را بر طرف کنند. ممبران بازار فروش بسیار خوبی دارد به همین دلیل بسیاری از فروشندگان تصفیه آب عمده فعالیت خود را بر روی این تصفیه آب قرار داده اند.

ما حتی این بازار فروش را در فروشگاه های آنلاین نیز داریم و شاهد آن بوده ایم که بسیاری با ایجاد یک وب سایت توانسته اند بازار فروش فیلتر ممبران را در دست بگیرند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید