خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / فیلتر تصفیه آب / قیمت فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

قیمت فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلتر های تصفیه آب از نوع نیمه صنعتی امروزه در مراکز کوچک بسیار استفاده می شوند به دلیل اینکه توانایی تصفیه حجم بالایی از آب را دارند این نوع دستگاه ها در سازمان کوچک بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند و قیمت آن ها یا توجه به نوع کارایی که دارند بسیار مناسب می باشد.

فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

در مراکز و یا سازمان­هایی که نیاز است تا آب تصفیه شده در حجم قابل توجه و زیادی تولید شود از دستگاه­های نیمه صنعتی استفاده می ­شود. اما به دلیل کاربرد زیاد این دستگاه­ها و حجم زیادی که می ­توانند تصفیه کنند زمان تعویض فیلتر آن­ها بسیار مورد توجه قرار می­گیرد تعداد فیلترها بنا به نوع روش تصفیه متغیر است و می­تواند متفاوت باشد. بنابراین در نوع­های نیمه صنعتی زمان تعویض فیلتر را کمی جدی­تر بگیرید.

فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

قیمت فیلتر تصفیه آب

اگر طعم و مزه آب خروجی دستگاه تصفیه آب شما هم تغییر کرده است حالا و قسمت آن رسیده که فیلترهای آن را تعویض کنید. فیلترها نقش بسیار مهم و کاربردی را در یک تصفیه آب را دارند و اگر به موقع همین فیلترها تعویض نشوند می­توانند نتیجه معکوس داشته باشند بنابراین در زمان تعویض فیلترها بسیار دقت کنید هزینه­ی تعویض بسیار ناچیز است و نیازی نیست تا مبلغ بالایی بپردازید بنابراین نگران این موضوع نباشید.

فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

انواع فیلتر تصفیه آب

فیلترها به دسته­ بندی­های مختلفی تقسیم­ بندی می ­شوند که در زیر آمده است

  •  فیلترهای خانگی
  • فیلترهای نیمه صنعتی
  • فیلتر صنعتی

که هر کدام بنا به کاربردی که دارند و بنا به نوع مصرف دارای فروش متفاوتی هستند در وهله اول شاید نوع خانگی بیشترین فروش را داشته باشد اما با کمی بررسی متوجه می­شویم که نوع­های صنعتی و نیمه صنعتی نیز طرفداران و فروش بالایی دارند

فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی

تصفیه آب نیمه صنعتی

در دنیای امروز ضرورت آب و استفاده از آب تصفیه بسیار حائز اهمیت است به گونه­ای که ما شاهد استفاده بسیار از این نوع دستگاه­ها هستیم در تصفیه آب­های نیمه صنعتی به طور مثال حجم آب تصفیه شده را بر اساس گالن می ­سنجند به عنوان مثال یک دستگاه نیمه صنعتی در مدل­های ۴۰۰ گالن و یا ۲۰۰ گالن ساخته می­ شوند که هر گالن در حدود ۳٫۷۸ لیتر می ­باشد.
که این نوع دستگاه­ها بهترین گزینه برای مراکز کوچک می­ باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فیلتر تصفیه آب cck | فروش عمده با بالاترین کیفیت

فیلتر تصفیه آب cck  که سازنده و طراح اصلی آن کشور تایوان می باشد یکی …