مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مناسب فیلتر تصفیه آب ساختمان

آنچه در این مقاله میخوانید...

فیلتر تصفیه آب برای ساختمانفیلتر تصفیه آب ساختمان چه تاثیری در آب ورودی دارد.تصفیه آب مرکزی برای انواع ساختمانخرید اینترنتی تصفیه آب ساختمان
فیلتر تصفیه آب ساختمان

فیلتر تصفیه آب ساختمان یکی از فیلتر های تک مرحله و یا چند مرحله ای است که معمولا بعد از کنتور آب نصب می شود. قیمت بسیار مناسب این فیلترها نسبت دستگاه های بزرگ تصفیه امروزه بسیاری از مدیران ساختمان های بزرگ را به فکر خریداری و تهیه این نوع فیلترها کرده است.

فیلتر تصفیه آب ساختمان

فیلتر تصفیه آب برای ساختمان

اگر به منزل های خود نگاهی بیاندازیم مشاهده می کنیم که بیشتر وسایل امروزه طوری طراحی شده اند که به آب نیاز دارند و برای استفاده باید حتما از آب استفاده کنند.
به عنوان مثال ماشین لباسشویی را می توانیم امروزه نام ببریم که در اکثر منازل ما وجود دارد و برای شستشو حتما نیاز به آب بسیار زیادی دارد. این دستگاه ها اگر با آب ناسالم و غیر بهداشتی کار کنند به مراتب دچار خرابی و زنگ زدگی می شوند. امروزه هزینه یک ماشین لباسشویی چندین میلیون قیمت دارد و شاید خرابی آن می تواند شامل هزینه های بسیار زیادی شود. اما برای جلوگیری باید چه کار کنیم و راه کار چیست؟

برخی استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی را یشنهاد می دهند که در وهله اول درست به نظر می رسد اما باید بگوییم که در اینجا یم مشکلی به وجود میاید آن هم میزان و حجم آب مصرفی است این دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای حجم بسیار محدودی در شبانه روز هستند و استفاده از آن ها برای یک ماشین ظزفشویی و یا ماشین لباسشویی اصلا کار مناسبی نیست. و باید به دنبال یک راه کار دیگری باشیم. یکی از مشکلات بسیار عمده ای که باعث می شود تا این دستگاه ها در زمانی که با آب بسیار ناسالم کار می کنند ایجاد آهک بسیار شدیدی است که در لوله ها و داخل دیواره های آن ایجاد می شود این ها باعث از بین بردن دستگاه ها می شود.

یکی از راه حل ها استفاده از یک فیلتر تصفیه آب ساختمان است که باعث می شود تا آبی که داخل لوله کشی ها قرار می گیرد به صورت تصفیه شده و بدون آهک و مواد درشت باشد.

این فیلتر ها در ابتدای ورودی آبی که به داخل ساختمان است قرار می گیرد و هنگامی که ما حتی از ماشین لباسشویی نیز بخواهیم استفاده کنیم آب بسیار سالم و تصفیه شده ای به وجود می آید و در اینجا دیگر بحث میزان حجم آب مورد توجه نیست زیرا هر مقداری که بخواهیم آب تصفیه شده و ما می توانیم برای تمامی وسایل مورد نیاز خود استفاده کنیم.

فیلتر تصفیه آب ساختمان یکی از گزینه های بسیار خوبی است که امروزه در اکثر منازل به طور گسترده در حال استفاده است.

فیلتر تصفیه آب ساختمان

 

فیلتر تصفیه آب ساختمان چه تاثیری در آب ورودی دارد.

در کشور ما با توجه بحران کم آّبی که به وجود می آید و با توجه به اینکه تامین آب سالم و بهداشتی امروزه بسیار سخت شده است. بسیاری از ما در منازل خودمان از آب لوله کشی که استفاده می کنیم.

یک فیلتر تصفیه آب ساختمان می تواند تمام مواد درشت و ذراتی که در آب است را به راحتی از بین ببرد. در صورتی که در منزل خود از یک دستگاه تصفیه اب شهری استفاده می کنید حتما نیاز به فیلتر تصفیه آب ساختمان دارید تا بتواند برای دستگاه ها و لوازمی که با آب مستقیم لوله کشی کار می کنند آبی بسیار سالم و بدون املاحی را به وجود بیاورند.

تمام دستگاه هایی که با آب سر و کار دارند مانند ظرفشویی یا سیستم های خنک کننده مانند انسان نیاز به یک آب بسیار تمیز و سالم ندارند و در صورتیکه شما از یک فیلتر با جنس بسیار خوب در ورودی ساختمان داشته باشید می توانید این تضمین را داشته باشید که به راحتی این دستگاه ها بدون هیچ گونه مشکلی کار کنند و جرم گیری و یا رسوب را نداشته باشند.

یکی دیگر از مزیت های بسیار خوبی که می توانیم نسبت به نصب این گونه فیلتر ها در ابتدای منازل نام ببریم این است که در صورتی که شما از یک دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنید دارای یک فیلتر بسیار مهم و بسیار پر ارزش به نام فیلتر تصفیه آب ممبران است که وظیفه مهمی در تصفیه کردن آب دارد.

ممبران توانایی بسیار بالایی در گرفتن سختی و شیرین سازی آب دارد ولی اگر موارد درشت به داخل آن ورود یدا کند دیگر کارایی خود را از دست میدهد. به عبارت دیگر مواد درشت و ذرات درشت مانند یک سم برای ممبران است که باید بگوییم در صورت رفتن به داخل ممبران دیگر این انتظار را نمی توانیم داشته باشیم که دستگاه کار شیرین سازی آب را داشته باشد.

فیلتر تصفیه آب ساختمان را به عنوان یک سپر بسیار محکم در ورودی ساختمان در نظر می گیریم که می تواند به راحتی تمام مواد درشتی که در آب است را به راحتی تصفیه کند.

فیلتر تصفیه آب ساختمان

تصفیه آب مرکزی برای انواع ساختمان

راه حل های بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود تا بتوانیم آب مصرفی منزل خود را تصفیه و سالم سازی کنیم  استفاده از یک دستگاه تصفیه آب یکی از این راه حل هاست اما این نوع دستگاه ها تنها برای مصرف نوشیدن پخت و پز استفاده می شوند اگر بخواهیم برای دستگاهی که در منزل داریم به عنوان مثال ماشین لباسشویی که امروزه بیشتر مردم از این نوع استفاه می کنند.

و یا برای استحمام کردن دیگر یک دستگاه تصفیه آب خانگی جوابگو نیست

راه کار چیست?

در این مواقع می توانیم از یک سری فیلتر جهت تصفیه در مسیر ورودی ساختمان استفاده داشته باشیم.  به این فیلتر ها فیلتر های پیش تصفیه و یا فیلتر در ورودی ساختمان نام ببریم. این فیلتره ا معمولا در چند مرحله ساخته می شوند که در صورتی دارای یک عدد فیلتر باشد به آن ها تک مرحله ای و یا دارای سه فیلتر که به آن ها سه مرحله ای می گویند.

قیمت هر کدام از فیلتر ها متفاوت می باشد که شما بنا به نیاز خود یکی از ان ها را به راحتی می توانید انتخاب و سپس نصب داشته باشید. به عنوان مثال در صورتی که شما یک مرحله ای را انتخاب کنید تنها با مبلغی زیر 200 هزار تومان می توانید این نوع فیلتر ها را خریداری کنید و نیاز خود را از بابت آبی که در منزل خود دارد راحت کنید. .فروش فیلتر تصفیه آب ساختمان همیشه مورد توجه ساکنین آپارتمان ها و مجتمع های بزرگ بوده است

فیلتر تصفیه آب ساختمان

خرید اینترنتی تصفیه آب ساختمان

جالب است بدانید در صورتی که شما نیاز به یک دستگاه تصفیه آب و یا کلا نیاز به یک سیستم تصفیه در منزل خود هستید به راحتی می توانید از طریق اینترنت این گونه موارد را تهیه کنید.

اگر به دنبال یک فیلتر تصفیه آب ساختمان برای منزل و یا مجتمع مسکونی که در آن هستید تنها با استفاده از اینترنت شما با مقایسه انواع این نوع فیلترها یکی از ان ها را خریداری کنید.

فروش آنلاین یک از جذابترین کارهایی است امروزه در بین کاربران فضای مجازی شکل گرفته است و بسیاری از دستگاه ها و فیلتر هایی که شما نیاز دارید به راحتی در اینترنت قابل جستجو و  خریداری است.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید