مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تصفیه آب نیمه صنعتی چیست؟دلایل استفاده از تصفیه آب نیمه صنعتی قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیسرویس دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

قیمت در یک دستگاه تصفیه آب همیشه مورد بحث بوده است این دستگاه ها دارای قیمت های متفاوتی هستند که بنا به کارکردشان مشتریان متفاوتی دارند نوع نیمه صنعتی در انواع مختلفی ساخته می شود. جهت دریافت لیست قیمت بروز می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تصفیه آب نیمه صنعتی چیست؟

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یکی از دستگاه های پر مصرف در مراکز و صنایع کوچک می باشد که امروزه ما شاهده استفاده بسیار زیاد این دستگاه ها هستیم.

حجم تصفیه در این دستگاه ها به نسبت دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار بالا است و می توانیم روزانه حجمی معدل حداقل 400 گالن دریافت کنیم. از این دستگاهها در مراکز زیر معمولا بسیار استفاده می شود:

  • هتل ها
  • مدارس
  • کارگاه های کوچک
  • بیمارستان های کوچک

این ها برخی از استفاده های دستگاه های تصفیه آب بودند که امروزه بنا به نیاز بسیار از آن ها استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دلایل استفاده از تصفیه آب نیمه صنعتی

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا بایستی از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کنیم دلایل استفاده از آن چیست؟
به دلیل حجم بسیار قابل توجه این نوع دستگاه ها ما امروزه می توانیم از دستگاه تصفیه آب صنعتی و یا نیمه صنعتی استفاه کنیم خروجی آب این نوع دستگاه ها در شبانه روز بنا به نوع عملکرد و دستگاه متفاوت است و از 200 الی 800 گالن میتواند متغییر باشد.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی به دلیل برداشت آب کم روزانه معدل 180 لیتر که این تنها برای نوشیدن و یا پخت و پز استفاده می شود و اگر بخواهیم آب با حجم بالا استفاده کنیم دیگر این گونه دستگاه ها جواب گو نیستند.و بایستی به فکر دستگاه های دارای حجم بسیار زیادی است باشیم که در اینجا دستگاه های نیمه صنعتی بسیار به چشم می آیند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

امروزه خرید و استفاده از دستگاه تصفیه آب را می توانیم در برخی از نقاط کشور و حتی دنیا یک امر بسیار غیر قابل انکار پذیر بدانیم به عنوان مثال ما در برخی از کشور های همسایه در حاشیه خلیج فارس به شدت به این موضوع یعنی دستگاه تصفیه آب نیاز دارند در کشور ما نیز امروزه استفاده از دستگاه تصفیه آب جایگاه خوبی دارد استفاده از آن بسیار زیاد شده است.
در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی درمراکز و سازمان های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت این دستگاه ها به نسبت نوع خانگی به مراتب بالا است اما کارایی بسیار عالی و فوق العاده ای دارند و می توانیم از این نوع دستگاه ها حتی در آپارتمان ها نیز استفاده داشته باشیم.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

سرویس دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

هر دستگاه تصفیه آبی نیاز به سرویس و نگهداری در یک دوره مشخص دارد.
تصفیه آب نیمه صنعتی نیز با توجه به نوع کاربردی که دارد و حجم بسیار زیاد آبی که می تواند تولید کند بایستی در یک دوره مشخص فیلتر های آن تعویض شود.
در تصفیه آب نیمه صنعتی تعداد فیلترها با نوع خانگی تفاوتی ندارد و از یک روش تصفیه و عملکرد که همان RO  است استفاده می کنند هر فیلتر بنا به نوع کارکرد و مدت زمان استفاده بایستی تعویض شود.
بسیاری از مشتریان جهت صرفه جویی و عدم خرید یک فیلتر جدید آن را شستشو می دهند و اعتقاد دارند که با شستن تا یک دوره ی مشخص دوباره کار می کند اما بایستی گفت که جنس این فیلتر ها از الیاف است و تمام مواد و املاح مضر به داخل آن نفوذ کرده و به هیچ عنوان نمی توان با شستشو و یا هر عمل دیگری آن را به روز اول برگرداند بنابراین بهترین کار این است در یک دوره ی 3 ماهه و یا بیشتر اقدام به تعویض فیلتر کنیم.

 

 

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید