مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه آب شیرین کندستگاه تصفیه آب صنعتی چگونه کار می کندفیلتر ممبران تصفیه آب صنعتیقیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی
دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی یکی از سخت ترین انتخب ها طراحی ها در تصفیه آب است. همیشه خرید و فروش بهترین نوع آن برای افراد غیر متخصص سخت بوده است. این نوع دستگاه ه به دلیل داشتن تنوع زیاد درای قیمت های متفاوتی است. جهت گرفتن لیست قیمت و مشاوره می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه آب شیرین کن

امروزه به دلیل کم شدن آب برای نوشیدن و آلودگی که در این آب ها وجود دارد استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی و یا صنعتی رو به افزایش است.

مهمترین دلیل برای استفاده از این نوع دستگاه ها در جهت شیرین سازی آب است زیرا به دلیل مقدار بالای TDS که در آب های لوله کشی وجود دارد و اینکه دارای سختی زیاد هستند استفاده از این دستگاه ها بسیار زیاد شده است.

حتی در صنایع بزرگ نیز ما شاهد استفاده بسیار زیاد می باشم که دستگاه تصفیه آب صنعتی در اکثر کارخانه ها مود استقبال قرار گرفته است.
زیرا استفاده از آب تصفیه نشده به دلیل آسیب هایی که هم به سلامتی و هم در شرکت ها به دستگاه ها و تجهیزات می زند بسیار بالا می باشد و شامل هزینه های بالایی است به همین دلیل بهترین راه کار استفاده از همین دستگاه ها در جهت شیرین سازی است.

شاید سوال باشد که در یک واحد صنعتی چه نیازی است که آب شیرین سازی شود و گرفتن املاح آن کافی می باشد.

باید در پاسخ گفت که هر چه  تصفیه آب بهتری انجام شود می تواند کمک بسیار زیادی در سلامتی کند در مراکز صنعتی نیز به همین صورت است و از دستگاه هایی که دارای ممبران هستند استفاده می شود و وظیفه اصلی ممبران نیز شیرین سازی و کاهش سختی و TDS آب است.

متاسفانه بسیاری در جهت صرفه جویی در هزینه اقدام استفاده از یک سری فیلتر های پیش تصفیه در صنعت می کنندکه وظیفه آنها تنها گرفتن املاح درشت و برخی مواد شیمیایی است و به هیچ عنوان نمی توانند املاحی که در داخل خود آب نهفته است را تصفیه کنند.

بنابراین حتما از دستگاه های استفاده کنید که خروجی بسیار قابل قبولی داشته باشد و بتواند هم در جهت سلامتی و هم بهبود تجهیزات و طول عمر آنها در مراکز صنعتی کمک بسیار زیادی کند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی چگونه کار می کند

ابتدا باید با یک سری قطعات دستگاه تصفیه آب صنعتی آشنا بشویم که در زیر آمده است:

  • فیلتر های پیش تصفیه
  • پمپ
  • فیلتر ممبران
  • مخزن آب ذخیره
  • تابلو فرمان برق
  • لوله و اتصالات

ابتدایی ترین محله مبوط می شود به فیلتر های پیش تصفیه که وظیفه آن ها گرفتن املاح درشت است البته قبل از این ممکن است که یک مخزن آب خام نیز وجود داشته باشد که پیشنهاد ما استفاده از از یک مخزن پلاستیکی است دلیل آن هم این می باشد که مخازن فلزی به مرور زمان دچار زنگ زدگی می شوند و همین زنگ زدن به داخل فیلتر ها می رود و باعث کاهش طول عمر آن ها می شود مخصوصا فیلتر ممبران که در صورت کوچکترین ورود این فلزات می تواند دچار خرابی بسیار زیادی شود.

هنگامی که آب متصل می شود ابتدا از طریق فیلتر های پیش تصفیه که تعداد آنها معمولا 3 عدد است مراحل بتدایی پیش تصفیه انجام می شود سپس وارد یک سری فیلترهای که دیگر که در اندازه 20 اینچ و تا 5 میکرون را از خود عبور دهند وارد می شود. سپس از طریق پمپ به داخل ممبران تزریق می شود.

توجه داشته باشید که تنها قسمتی از یک تصفیه آب صنعتی بود و به دلیل گستردگی و نوع طراحی که هر کدام دارند می تواند متفاوت باشد ولی اصول کلی به این صورت است که بیان شد.

اما شاید سوال شود که یک تابلو برق چه کارایی دارد. بیشتر کار یک مدار برق اتوماتیک کردن تصفیه آب است به است صورت که هر موقع آب مخزن ذخیره قطع شد توسط یک سنسور فرمان کارکردن دستگاه را می دهد و باعث می شود تا دوباره مخزن پر شود.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

فیلتر ممبران تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی به عنوان بزرگترین و پرحجم ترین دستگاه تصفیه آب که در بازار موجود است در حالا فروش می باشد.

نوع کارایی و عملکرد این دستگاه ها بسیار زیاد است و از آن ها در مراکز صنعتی و تولید ی بیشتر استفاده می شود.

معمولا این دستگاه بر اساس متر مکعب می سنجند

یکی از مهم ترین و می توان گفت اساسی ترین فیلترهایی که در هر نوع تصفیه آب موجود است و مخصوصا در دستگاه تصفیه آب صنعتی

فیلتر تصفیه آب ممبران می باشد.

هر دستگاه صنعتی بنا به نوع کارکردی که دارد می تواند تعداد ممبران متغیری داشته باشد ولی حداقل ممبرانی که وجود دارد حداقل دو عدد است تا خروجی بالایی داشته باشد.

به عنوان مثال برای یک دستگاه تصفیه آب صنعتی که دارای حجم 120 متر مکعب در شبانه روز است دارای 4 عدد فیلتر ممبران میباشد.

قیمت هر یکی از فیلتر ها بنا به نوع کشور سازنده متفاوت است و بالاترین آن ها نوع آمریکایی می باشد که هم از لحاظ کیفیت و هم قدرت تصفیه بسیار خوب هستند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی حجم خروجی و میزان آبی است که می تواند دستگاه در شبانه روز در اختیار ما قرار دهد. بنابراین قبل از هر گونه قیمت گیری باید ابتدا مشخص شود که در طول شبانه روز چه مقدار آب نیاز داریم تا بتوانیم بر اساس آن یک تصفیه صنعتی طراحی و سپس قیمت گذاری شود.

به عنوان مثال در صورتی که در طراحی نوع پمپی که آب را به داخل ممبران تزریق می کند درست انتخاب نشود می تواند باعث شود فشار کم شده و همین یک عاملی برای کاهش حجم آب خروجی باشد.

به دلیل کارایی بسیار خوب این دستگاه ها و عملکرد بسیار گسترده ای که دارند تصفیه آب صنعتی دارای قیمت بالایی است و در مقابل آن شما می توانید در شبانه روز آب بسیار زیادی را دریافت کنید. که یک آب شیرین شده و بدون املاح است.

معمولا فیلترتصفیه آب ممبران در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی نقش تعیین کننده ای در قیمت نهایی دارد زیرا بیشترین هزینه مربوط به همین فیلترها است و در صورتیکه دارای تعدادی بالایی باشند و یا بخواهیم یک برند خوب و بسیار با کیفیت را انتخاب کنیم می تواند دستگاه دارای قیمت بالایی باشد.

 

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید