خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی / لیست قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یکی از پرفروشترین دستگاه های حال بازار با توجه به نوع عملکردی که دارد می باشد این دستگاه ها دارای خروجی آب بسیار بهداشتی و سالمی هستند. دستگاه نیمه صنعتی در انواع مختلفی بنا به حجم تولیدی آب ساخته می شوند که جهت دریافت لیست قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دستگاهd که دارای قابلیت های بسیار خوبی در تصفیه آب می باشد و می تواند حجم زیادی از آب را تصفیه کند.
حجم خود دستگاه به نسبت دستگاه های صنعتی بسیار کوچک است و شما می توانید در یک مکان کم نیز این دستگاه را قرار دهید و از آن استفاده کنید به عنوان مثال حتی در انباری منزل شخصی خود قرار گیرد. این دستگاه ها دارای ۶ فیلتر و یا بیشتر است و حتی می تواند تا تعداد فیلتر های بالا نیز برود در دستگاه های تصفیه آب ۶ مرحله ای به اندازه ی بسیار خوب آب تصفیه شده و از نظر بهداشتی و سلامت بسیار قابل قبول است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

روش های تصفیه آب دستگاه نیمه صنعتی

در دستگاههای تصفیه آب از نوع نیمه صنعتی و یا حتی صنعتی روش تصفیه آب همان شبیه یک دستگاه تصفیه آب خانگی است و می تواند شبیه به آن عمل کند ولی در حجم های بسیار بالا، روش تصفیه اسمز معکوس و یا RO  می باشد که توانایی آب شیرین کردن را هم دارد این روش امروزه در تمامی دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک روش بسیار مرسوم و استاندارد در دستگاه های تصفیه استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

حجم تولیدی آب دستگاه نیمه صنعتی

اگر بخواهیم به حجم آب تولیدی و میزان خروجی یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اشاره کنیم حجم آب از ۲۰۰ گالن می تواند شروع شود و همان گونه که می دانید هر گالن برابر با ۳٫۷۸ لیتر می باشد از این رو می توانیم بنا به نیاز خودمان یک دستگاه با خروجی مناسب انتخاب کنیم. این دستگاه ها در انواع برندها ساخته می شوند که نوع چینی و تایوانی آن در بازار بسیار مرسوم می باشد و می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشند از این رو استفاده از این دستگاه ها در این سازمانها مراکز به شدت توصیه می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

مصارف دستگاه نیمه صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب از نوع نیمه صنعتی امروزه می تواند در بسیاری از مراکز و حتی مکان های بسیار کوچک مورد استفاده قرار گیرد در زیر به برخی از این نوع استفاده ها اشاره ای می کنیم:

  • رستوران ها
  • ادارات کوچک
  • شرکت های خصوصی
  • کافی شاپ ها

این ها تنها بخشی از استفاده هایی بود که از دستگاه های نیمه صنعتی انجام می شد رستوران ها به دلیل داشتن حجم بسیار زیاد مصرف آب بسیار از این نوع دستگاه ها استفاده می کنند اما شاید سوال باشد که چرا باید یک رستوران از تصفیه آب استفاده کند.
به دلیل رعایت بهداشت بسیار بالا و تاکید سازمان بهداشت بر سلامتی و بهداشتی بودن تمامی رستوران ها حتی ظروف خود را نیز با آب های سالم و تصفیه می شورند این به این معنی است که اگر در منطقه ای آب دارای آلودگی و سختی بالا باشد این باعث می شود که هنگامیکه ظروف را شسته باعث ایجاد لک شده و این اصلا برای یک رستوران مناسب نمی باشد.

حتی بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی نیز دست به این اقدام زده اند و برای کارمندان خود از دستگاه تصفیه آب در حجم های بسیار بالا استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 200 گالن

بازار خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن به صورت عمده

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن عمده خریداران آن هتل ها و رستوارن های …