مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی روش های تصفیه آب دستگاه نیمه صنعتیحجم تولیدی آب دستگاه نیمه صنعتی مصارف دستگاه نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی یکی از پرفروشترین دستگاه های حال بازار با توجه به نوع عملکردی که دارد می باشد این دستگاه ها دارای خروجی آب بسیار بهداشتی و سالمی هستند. دستگاه نیمه صنعتی در انواع مختلفی بنا به حجم تولیدی آب ساخته می شوند که جهت دریافت لیست قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دستگاهd که دارای قابلیت های بسیار خوبی در تصفیه آب می باشد و می تواند حجم زیادی از آب را تصفیه کند.
حجم خود دستگاه به نسبت دستگاه های صنعتی بسیار کوچک است و شما می توانید در یک مکان کم نیز این دستگاه را قرار دهید و از آن استفاده کنید به عنوان مثال حتی در انباری منزل شخصی خود قرار گیرد. این دستگاه ها دارای 6 فیلتر و یا بیشتر است و حتی می تواند تا تعداد فیلتر های بالا نیز برود در دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای به اندازه ی بسیار خوب آب تصفیه شده و از نظر بهداشتی و سلامت بسیار قابل قبول است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

روش های تصفیه آب دستگاه نیمه صنعتی

در دستگاههای تصفیه آب از نوع نیمه صنعتی و یا حتی صنعتی روش تصفیه آب همان شبیه یک دستگاه تصفیه آب خانگی است و می تواند شبیه به آن عمل کند ولی در حجم های بسیار بالا، روش تصفیه اسمز معکوس و یا RO  می باشد که توانایی آب شیرین کردن را هم دارد این روش امروزه در تمامی دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک روش بسیار مرسوم و استاندارد در دستگاه های تصفیه استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

حجم تولیدی آب دستگاه نیمه صنعتی

اگر بخواهیم به حجم آب تولیدی و میزان خروجی یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اشاره کنیم حجم آب از 200 گالن می تواند شروع شود و همان گونه که می دانید هر گالن برابر با 3.78 لیتر می باشد از این رو می توانیم بنا به نیاز خودمان یک دستگاه با خروجی مناسب انتخاب کنیم. این دستگاه ها در انواع برندها ساخته می شوند که نوع چینی و تایوانی آن در بازار بسیار مرسوم می باشد و می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشند از این رو استفاده از این دستگاه ها در این سازمانها مراکز به شدت توصیه می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

مصارف دستگاه نیمه صنعتی

یک دستگاه تصفیه آب از نوع نیمه صنعتی امروزه می تواند در بسیاری از مراکز و حتی مکان های بسیار کوچک مورد استفاده قرار گیرد در زیر به برخی از این نوع استفاده ها اشاره ای می کنیم:

  • رستوران ها
  • ادارات کوچک
  • شرکت های خصوصی
  • کافی شاپ ها

این ها تنها بخشی از استفاده هایی بود که از دستگاه های نیمه صنعتی انجام می شد رستوران ها به دلیل داشتن حجم بسیار زیاد مصرف آب بسیار از این نوع دستگاه ها استفاده می کنند اما شاید سوال باشد که چرا باید یک رستوران از تصفیه آب استفاده کند.
به دلیل رعایت بهداشت بسیار بالا و تاکید سازمان بهداشت بر سلامتی و بهداشتی بودن تمامی رستوران ها حتی ظروف خود را نیز با آب های سالم و تصفیه می شورند این به این معنی است که اگر در منطقه ای آب دارای آلودگی و سختی بالا باشد این باعث می شود که هنگامیکه ظروف را شسته باعث ایجاد لک شده و این اصلا برای یک رستوران مناسب نمی باشد.

حتی بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی نیز دست به این اقدام زده اند و برای کارمندان خود از دستگاه تصفیه آب در حجم های بسیار بالا استفاده می کنند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید