مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش و فروش دستگاه تصفیه آب شهری

آنچه در این مقاله میخوانید...

پخش انواع دستگاه تصفیه آب شهریراهنمای خرید دستگاه تصفیه آببرتری های دستگاه تصفیه آب، به آب معدنی
دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب شهری دارای  مرکز پخش و توزیع بسیار گسترده است که فروش بالایی را توانسته داشته باشد. قیمت این دستگاه ها در نمایندگی ها دارای قیمتی کمتری است و برای خریدارای می تواند بهتر باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

پخش انواع دستگاه تصفیه آب شهری

دستگاه تصفیه آب شهری دارای واردات بسیار زیاد در کشورما است به اینصورت که اکثر برندهای که در بازار مشاهده می کنید وارداتی هستند. پخش کننده های بسیار زیاد وجود دارند که اقدام به پخش و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب شهری می کنند.

معمولا اگر در سطح شهر جستجو کنیم فروشگاه هایی را مشاهده می کنیم که دارای فروش به صورت تکی هستند و می توان گفت که این نوع فروشگاه ها اکثر نیاز افرادی که به صورت تکی نیازمند دستگاه تصفیه آب هستند را برآورده می کند.

بسیاری از افراد نیز به صورت سیار وآزاد کار می کنند این افراد غالبا به صورت نصاب و یا تعمیر کار هستند که با شرکت ها و یا با افراد به صورت آزاد کار می کنند.

اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید حتما از فروشگاه و یا مراکز عمده خریداری کنید تا در هزینه بتوانید قیمت کمتری را داشته باشید.

دستگاه تصفیه آب شهری

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

یکی از مهمترین و بهترین دستگاه هایی که در جهت بهداشتی کردن آب می توان خریداری کرد دستگاه تصفیه آب شهری است به این صورت که شما با خرید این نوع دستگاهها به راحتی می توانید یک نظارت بسیار کامل وکاربردی روی آبی که مصرفی می کنید داشته باشید.

اما در زمان خرید باید به یکسری نکات بسیار مهم توجه خاصی داشته باشیم.

یکی از مهمترین نکات مربوط به نحوه ی ساخت قطعات استفاده شده در این دستگاه ها است به عنوان مثال از لوله های رابط ها این نوع دستگاه ها شروع می کنیم مسلما تمام آب مصرفی از طریق این لوله ها در جریان و گردش است و جنس آن نها نیز از پلاستیک است شما تصور کنید که جنس این لوله ها از پلاستیک بازیافتی باشد در این موقع چه پیش می آید و هر زو در معرض خطر هستیم.
ما با خرید یک دستگاه تصفیه آب شهری قصد این را داشتیم که آب مصرفی ما سالم باشد اما با متاسفانه با خرید ارزان می توانیم این مشکل را برای خود به وجود بیاوریم.

بسیاری از دستگاه های ارزان قیمت اینگونه هستند و دارای جنس خوب و بهداشتی نیستند. یکی دیگر از موارد مربوط به فیلترهای آن ها است که متاسفانه در یک دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت که بسیاری آن را تبلیغ می کنند و یا به صورت پیامکی برای شهروندان می فرستند به این صورت است و افرادی که تخصص خیلی بالایی ندارند متاسفانه در دام این افراد قرار می گیرند و به سلامتی و خود و خانواده ضرر بسیاری زیادی می رسانند.

بهترین کار خرید یک دستگاه تصفیه آب شهر از یک فروشگاه و یا مرکز خرید معتبر باشد و یا دستگاهی که خریداری می کنید استاندارد بهداشت جهانی و یا همان NSF باشد که ما خیالمان درزمان خرید از بابت این که از قطعات مطلوبی ساخته شده راحت باشد.

بعد از اینکه از بابت قطعات مصرفی مطمئن شدیم مربط به نوع روش تصفیه و یا کارایی دستگاه باشد حتما باید یک دستگاه تصفیه آب خانگی که خریداری میکنید و اگر بخواهید بهترین عملکرد را داشته باشد روش تصفیه آنبه صورت RO  باشد تا انتظار ما از آب مصرفی که داریک بالا باشد.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای و دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای نمونه ای از این دستگاههای بسیار با کیفیت وخوب در نوع روش تصفیه هستند که باید به آن توجه زیادی در زمان خرید داشته باشیم.

توجه داشته باشید که هر دستگاهی که دارای تعداد فیلتر هایی بالایی باشد نمی تواند به عنوان یک دستگاه تصفیه آب شهری مورد اطمینان جهت استفاده قرار گیرد.
برخی افراد با اضافه کردن یک فیلتر تقلبی به دستگاه ادعا می کنندکه دستگاهی که می فروشند دارای کیفیت بالایی است و این می تواند به عنوان یک تهدید برای افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند باشد.
بنابراین مشاهده می کنید که تا چه اندازه یک دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند مهم باشد و افراد سودجو برای پرکرن جیب خودشان در کمین سلامیت خانوده هستند.

دستگاه تصفیه آب شهری

برتری های دستگاه تصفیه آب، به آب معدنی

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که بسیاری از آب های معدنی که در بازار به فروش می رسد به هیچ عنوان آب معدنی نیستند وتنها از یک دستگاه تصفیه آب پر شده اند و افراد و یا بعضا شرکت های بسیار سودجو با تاسیس یک کارگاه کوچک اقدام به پرکردن این بطری ها می کنند.

اگر بخواهیم از بحث اینکه چه نوع آبی داخل آن است صرف نظر کنیم مورد بسیار مهم دیگری که وجود دارد بحث بهداشت است که این بطری های چگونه پر شده اند و ما هیچگونه نظارتی بر نحوه ی پرشدن آن نداریم و این می تواند سلامت ما و خانواده مان را به خطر بیاندازد. باید بگوییم که اطمینان به یک آب معدنی بسیار ضعیف است و درمواقع ضروری فقط باید استفاه شود.

اما در یک دستگاه تصفیه آب شهری شما به راحتی به تمام مراحل تصفیه و اینکه این آب تا چه حدی تصفیه می شود تسلط کامل دارید و مطمئن هستید که آبی که مصرف می کنید بسیار سالم و بهداشتی است.

سرویس ها به موقع و همچنین تعویض فیلتر ها می تواند به شما این اطمینان را بدهد که آب مصرفی بسیار سالم و پاکیزه است و برای شما بسیار مفید واقع شده است.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم که در آب معدنی ها باید به آن توجه ویژه داشته باشید بحث بطری ها است به این صورت که بطری ها می توانند یک عامل برای سلامتی ما و سرطان زا باشند اگر از بحث بسیا رمهمم محیط زیست و آلودگی آن بخواهیم بگذریم.

این بطری ها زمانی به یک فاجعه تبدیل می شوند که در معرض نور خورشید و یا گرما قرار بگیرند.
متاسفانه دربسیاری از سوپر مارکت ها و یا پخش کننده ها ما شاهد این هستیم که بطری ها را در نور آفتاب و بیرون از مغازه قرار داده اند و این اصلا برای سلامتی افراد مناسب نمی باشد.

در زیر به برخی از ضررهای استفاده از آب معدنی را بیان می کنیم:

  • حمل ونقل سخت آن
  • آلودگی محیط زیست
  • هزینه بسیار بالا در دراز مدت
  • هزینه بالاتر جهت آب(بسیاری از این پول صرف بسته بندی می شود)

 

باید بگوییم که در زمانی که شما یک بطری آب معدنی را خریداری می کنید نه تنها پول آب را می پردازید بلکه پول بسته بندی، نگهداری وحمل و نقل آن را نیز پرداخت می کنید که این کار نباید انجام شود.

ولی در زمانی که شما یک دستگاه تصفیه آب خانگی را خریداری میکنید به راحتی در منزل خود هر زمانی که خواستید می توانید از آب سالم وکاملا بهداشتس استفاده کنید و این می تواند برای ما بسیار مفید باشد.

اما به عنوان یکنکته یآخر باید بگوییم که برخی از اب معدنی ها روی بطری یکسری مشسخصات آبمانند ,TDS PH و دیگرموارد را وارد میکنند باید بگوییم که این در زمان پر شدن بطری بوده است و اگر در زمانی که آب با بطری و یادر معرض آفتاب قرار می گیرد تمام این ها ممکن است تغییر کند و این به عنوان یک مشکل بسیار بزرگ در آب معدنی ها است.

بنابراین برای سلامتی خانواده خود بهرت است که از یک دستگاه تصفیه آب شهری استفاده کنید تا هم هزنیه کمتری رداخت شود و هم اینکه بتوانید آب سالم تری را مصرف کنید.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید