مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع فیلترهای تصفیه آب را بشناسیدتوزیع عمده فیلتر مرحله 3 تصفیه آب

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی یکی از انواع فیلتر های به کار گرفته شده در دستگاه تصفیه آب می باشد که در حین تولید آن را در کیفیت های متفاوت تولید کرده اند به همین خاطر بوده است که نرخ فیلتر مینرال متغیر می باشد. مطمئناً هرچقدر که درجه کیفیت فیلتر خانگی بالاتر باشد از قیمت بالاتری هم برخوردار می باشد این فیلتر که در قسمت نهایی دستگاه تصفیه آب به کار گرفته می شود در دستگاه های تصفیه آب جدید نصب شده است و برای دستگاه‌های تصفیه که این فیلتر را ندارند می توانند به طور جداگانه اقدام به خرید آن کنند.

نرخ فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی

انواع فیلترهای تصفیه آب را بشناسید

انواع فیلترهای تصفیه آب را بشناسید دستگاه تصفیه آب خانگی که برای سالم کردن آب بدون هرگونه مواد و آلودگی استفاده شده است از فیلتر های متفاوتی برخوردار می باشد که همگی این فیلتر ها با هم توانسته اند آب را تصفیه کنند در این مطلب ما به طور مختصر به این فیلتر ها اشاره می کنیم:

  • اولین فیلتر به اسم فیلتر الیافی است که وظیفه آن این است که املاح درست را که در آب موجود می باشند جدا کند به خاطر اینکه آب و غیر تصفیه‌شده اول از این فیلتر عبور می کند هر چند وقت یکبار باید عوض شود چون مواد آلوده درست مانند این فیلتر جدا می کند که وظیفه آن نسبت به دیگر انواع فیلتر سنگین تر بوده است.
  • دومین فیلتر مربوط می‌شود به فیلتر کربنی که کلر موجود در آب را از آن جدا می کند این هم در واقع یکی از اصلی ترین انواع فیلتر می باشد که وظیفه اش بسیار مهم بوده بنابراین هر چند وقت یکبار باید اقدام به تعویض آن کنید.
  • فیلتر میکرون الیافی یکی دیگر از این فیلتر ها بوده که وظیفه آن جدا کردن مواد ریز موجود در آب می باشد.
  • فیلتر ممبران هم وظیفه گرفتن تمام آلودگی ها و ویروس باکتری و قارچ موجود در آب را دارد که در واقع این وظیفه سنگین بوده که توانسته عملیات تصفیه آب را تا حدود زیادی تکمیل کند.
  • فیلتر پست کربن با پوسته نارگیل توانسته طعم و مزه آب تصفیه شده را شیرین کند.
  • فیلتر مینرال هم به عنوان آخرین نوع فیلتر توانسته مواد معدنی موجود مانند کلسیم و منیزیم را که در طی عملیات تصفیه آب از بین رفته است را دوباره به آب برگرداند.

توزیع عمده فیلتر مرحله 3 تصفیه آب

توزیع عمده فیلتر مرحله 3 تصفیه آب توزیع عمده فیلتر مرحله 3 تصفیه آب که وظیفه آن جدا کردن مواد ریز موجود در آب می باشد توسط مراکز فروش معتبر و همچنین نمایندگی های ساخت آنها به راحتی امکان پذیر بوده است.

فروش فیلتر تصفیه آب خانگی در انواع مختلف آن امروزه بازار بسیار پر رونق داشته چون در اکثر مناطق کشور ما آب آن به گونه‌ای بوده است که حتما نیاز به دستگاه تصفیه و انواع فیلتر داشته است.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید