خرید و فروش فیلتر تصفیه آب
خانه / دستگاه تصفیه آب خانگی / نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت

نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت

دلایل خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از نمایندگی چیست؟ عاملان فروش آن به چه مواردی توجه می کنند؟ کیفیت این قطعات به چه صورت است؟ با ما همراه باشید تا به تمامی این سوالات پاسخ دهیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی

مزیت های خرید از نمایندگی فروش

به هر حال خرید یک کالایی از مراکزمعتبر و فروشگاه های بزرگ می تواند برا یافراد بسیار جذاب باشد هیچ کس دوست ندارد که از خرده فروشان یک کالایی را خریداری کند در زیر یک سری دلایل که به عنوان مزیت خرید از نمایندگی است را بیان می کنیم:

 • خرید ارزان
 • خدمات پس از فروش
 • سهولت در سرویس دهی
 • گارانتی اصل

مهم ترین فاکتور را می توانیم خرید ارزان بدانیم با توجه به اینکه نمایندگی ها با شرکتهای وارد کننده به صورت مستقیم در ارتباط هستند و به هیچ وجه نمی توانند قیمتی بالاتر اعلام کنند بنابراین شما در زمان خرید از این بابت خیالتان کامل راحت است و دغدغه ای بابت قیمت ندارید.
موارد دیگر مربوط به کیفیت و خدمات کالا است که در صورت خرید از یک عاملیت فروش، با توجه به داشتن افراد متخصص دراین زمینه می توانند خدمات بهتری را به شما ارائه دهند و شما از این موضوع دیگر نگرانی نداشته باشید.

دستگاه تصفیه آب خانگی

روش تصفیه  RO در دستگاه تصفیه آب خانگی

در دستگاه تصفیه آب خانگی ما از روشی جهت تصفیه استفاده می کنیم تحت عنوان RO که امروزه به عنوان قدرتمندترین نوع و روش شناخته شده است در این نوع روش حتما بایستی دستگاه حداقل دارای ۶ فیلتر باشد تا بتواند از این روش استفاده کند. RO یک سری مزیت ها دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • کاهش سختی آب
 • کاهش TDS آب
 • حذف ذرات تا اندازه ۰٫۰۰۰۱ میکرون

سه مورد بسیار مهم در کاهش سختی آب توسط روش اسمز معکوس را بیان کردیم باید بگوییم که اسمزمعکوس همان RO  می باشد بنابراین در مناطقی که دارای شوری آب زیاد هستند و سختی آب بالا است بایستی از دستگاهی استفاده شود که که بتواند این نوع قابلیت ها را داشته باشد که اسمز معکوس به راحتی می تواند این کار را انجام دهد.

دستگاه تصفیه آب خانگی  دستگاه تصفیه آب خانگی

تفاوت دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگی

یک دستگاه تصفیه آب خانگی با نوع صنعتی تفاوتهای دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • حجم دستگاه
 • نصب و راه اندازی
 • تعداد فیلتر ها
 • میزان حجم تولید آب در شبانه روز

 

این موارد برخی از تفاوت های دستگاه تصفیه آب صنعتی با نوع خانگی می توان دانست که از مهمترین آن ها به تعداد فیلترها نام برد در نوع های صنعتی ما تعداد فیلتر های ممبران بسیار متفاوت است و به دلیل حجم گستردگی که دارد می تواند ۴ عدد و یا بالاتر نیز داشته باشد که در نوع خانگی ما تنها یک عدد ممبران داریم که به عنوان یکی از تفاوت های بسیار محسوس دانست.

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب با کیفیت

زمانی که صحبت از کیفیت می شود منظور ما چند فاکتور مهم است یکی خروجی دستگاه و دیگر طول عمر قطعات است که بایستی بسیار لحاظ شود. منظور از خروجی در دستگاه تصفیه آب خانگی کیفیت آب تصفیه شده است که باید با یک سری استاندار ها مقیاس شود.

موارد دیگر طول عمر قطعات است که در صورت عدم با کیفیت بودن می تواند حتی کمتر از یک سال این قعطه ها از کار بیافتند و کارایی خود را از دست دهند.
هیچگاه دستگاه تصفیه بی کیفیت نخرید زیرا علاوه بر اینکه ضرر مالی به شما می رساند. در یک بازه ی مشخص می تواند ضررهای جانی زیادی را نیز به انسان بزند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید عظیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127884700
آدرس کانال: Avinab@
پست الکترونیکی: avinabtasfie@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ۶ مرحله ای تایوانی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند نقش بسیار زیادی در تصفیه آب و همچنین …