مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب شهری

آنچه در این مقاله میخوانید...

مقایسه و بررسی دستگاه تصفیه آب شهریکدام برند دستگاه تصفیه آب خانگی انتخاب کنیم؟نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب شهری باورهای غلط در مورد دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب شهری

نیاز اصلی به دستگاه تصفیه آب شهری امروزه در تمامی منازل دیده می شود. کیفیت پایین آب لوله کشی ها دلیل اصلی استفاده از این دستگاه ها است. نمایندگی فروش این نوع محصولات در سرتاسر کشور وجود دارد که می توانید شما از طریق همین سایت نیز اقدام به خرید کنید.

دستگاه تصفیه آب شهری

مقایسه و بررسی دستگاه تصفیه آب شهری

در صورتی که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب شهری را داشته باشید می توانیم آن ها را به چند دسته تقسیم بندی کنیم. در زیر به برخی از این دستگاه های بسیار پر فروش و عالی اشاره می کنیم:

 • دستگاه تصفیه آب RO
 • دستگاه تصفیه آب UF
 • دستگاه تصفیه آب UV
 • دستگاه تصفیه آب orp

اگر به دنبال ارزان ترین و ساده ترین نوع تصفیه آب می باشید ما به شما دستگاه تصفیه آب uf را پیشنهاد می کنیم اما علت چیست ؟

و به چه علت می تواند ارزان باشد.  این نوع دستگاه یکی از ساده ترین دستگاه های موجود در بازار است که به علت نداشتن پمپ و مخزن ذخیره و تنها با استفاده از چند فیلترساده می تواند آب را تصفیه کند.
این نوع دستگاه ها توانایی این را ندارند که آب را کاملا تصفیه کنند و تنها برخی از مواد درشت و مواد شیمیایی را قادر به حذف آن هستند و معمولا از 3 فیلتر شروع می شوند و تا 6 فیلتر نیز امکان دارد برسد توجه داشته باشید که تصفیه آب از یک سری فیلترها عبور کرده و سپس در خروجی قابل برداشت است.

اما بسیاری از مردم به این نوع روش تصفیه آب ها اکتفا نمی کنند و به دنبال روش تصفیه بهتری هستند یکی از بهترین روش ها مربوط به روش RO است.

دستگاهی که دارای روش RO است. دارای پمپ و مخزن ذخیره می باشد و این توانایی را دارد که تا 99 درصد آب را تصفیه و در حال حاضر شیرین سازی نیز کند. معمولا یک دستگاه تصفیه آب شهری که از روش RO استفاده می کند دارای فیلتر های زیادی است که با استفاده از این فیلتر ها توانایی حذف و تصفیه کردن مواد غیر ضروری که در داخل آب است را به راحتی حذف کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی که از روش RO استفاده می کند این توانایی را دارد که نیترات موجود در آب را به راحتی حذف کند. همانگونه که می دانید نیترات به عنوان خطرناک ترین ماده موجود در آب می باشد که حتما باید مقدار آن کنترل شده باشددر غیر این صورت برای سلامتی بسیار مضر است.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای و یا دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای یکی از این گزینه های بسیار خوب در جهت انتخاب برای تصفیه آب منزل می باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

کدام برند دستگاه تصفیه آب خانگی انتخاب کنیم؟

در بازار دستگاه تصفیه آب برندهای بسیار زیادی وجود دارد که شاید انتخاب آن ها برای افرادی که تخصص زیادی دارند کمی سخت به نظر برسد.
کشورهای بسیار زیادی هستند که دستگاه تصفیه آب شهری را ساخته و روانه بازار کرده اند. عمده دستگاه تصفیه آب در داخل کشور وارداتی است.

در زیر به برخی کشورهای سازنده در بازار داخل بسیار یافت می شود اشاره می کنیم.1

 • ایرانی
 • چینی
 • تایوانی

هر کدام از این کشورها دارای چند برند متفاوت هستندکه شاید جمعاً با برخی برند های متفرقه جمع آن ها به عدد 60 هم برسد.
حتما انتخاب بین آن کار کمی سخت و دشوار است و حتما نیازمند یک مشاور بسیار زبده است. اما اگر با یک بررسی کم مشاهده می کنیم که تایوان به عنوان مهد و قطب اصلی در تولید دستگاه تصفیه آب است به دستگاه تصفیه آب خانگی و چه دستگاه تصفیه آب صنعتی که همگی این موارد می تواند برای ما که در مرحله ی انتخاب هستیم بسیار حائز اهمیت باشد. قطعا وجود یک دستگاه تصفیه آب که دارای ساخت کشور تایوان است و برای اصالت و اصطلاحاً اورجینال است به عنوان یک انتخاب نهایی می توانیم در نظر بگیریم.

اگر بخواهیم به 3 برند بسیار معتبر و عالی در ایران که ساخت کشور تایوان است اشاره کنیم به برندهای زیر اشاره می کنیم.

 • CCK
 • سافت واتر
 • آکوا

این 3 برند دارای کیفیت و درجه بسیار بالایی هستند و همچنین دارای تائید NSF نیز می باشند که همان سازمان بهداشت جهانی است. هر کدام از این برندهایی که نام بردیم دارای دستگاه تصفیه آب متفاوتی هستند به عنوان مثال C.C.K دارای تصفیه آب 8 فیلتری با روش RO است که در نوع خود بسیار بی نظیر می باشند و می تواند برای هر کسی که به دنبال سلامتی برای خودش است جذاب و جالب باشد.

در هر صورت که قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب شهری برای منزل خود را داشته حتما از نمایندگی های فروش معتبر اقدام به خرید کنید تا در بین خرید مطمئن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز باشد.

دستگاه تصفیه آب شهری

نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب شهری

هنگامی که شما قصد خرید یک دستگاه تصفیه آب شهری را داشته باشید باید حتما سعی کنید از نمایندگی های معتبر که برند های که در بالا به آن اشاره شد را داشته باشد و قادر به عرضه آن باشد.
یکی از مهم ترین خدماتی که مربوط به دستگاه تصفیه آب است مربوط به قدرت پس از فروش و گارانتی است یک نمایندگی فروش معتبر باید این توانایی داشته باشد که در فاصله های متعدد برای مشتری دستگاه را تست و آب خروجی دستگاه تصفیه آب خانگی را مورد آزمایش قرار دهد با این کار مشتری از سلامت و صحت عملکرد دستگاه آگاه می شود و باعث می شود تا با اطمینان مشتری از آب دستگاه استفاده کند آزمایش هایی مانند تست،  مقدار سختی آب،TSD و PH آب که همگی باید توسط دستگاه های اندازه گیری حاصل که به صورت پرتابل نیز قابل ارائه هستند اندازه گیری شود و در صورت هر گونه عیب و مشکل آن را برطرف کند. توجه داشته باشید که برخی افراد سودجو با فروختن محصولات بسیار بی کیفیت به نام برندهای معتبر سعی در فریب مشتری دارند و علاوه بر گرفتن هزینه ی زیاد و ندادن خدمات باعث می شوند تا سلامت افراد به شدت به خطر  بیافته بنابراین جتما حتی شده برای سلامتی خودتان اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب شهری را دارید از نمایندگی های معتبر و فروش آن اقدام به خرید این نوع دستگاه های تصفیه کنید.

دستگاه تصفیه آب شهری

باورهای غلط در مورد دستگاه تصفیه آب

به مراتب استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی و نصب آن در منزل برای سلامتی انسان و معتبر است به طور کلی ما امروزه در کل جهان شاهد استقبال بسیار بی نظیر از این شده ایم و در کشور ما نیز مردم امروزه اهمیت استفاده از این نوع تصفیه آب را به شدت متوجه شده اند. اما باز هم بسیاری از افراد را می بینیم که در استفاده از این نوع دستگاه بسیار تعلل می کند و بر این اعتقاد دارند که دستگاه تصفیه آب نیاز نیست و آب لوله کشی ها مناسب می باشد.
که این یک سری باورهای به اشتباه را در بین مردم تشکیل داده است در زیر چند باور بسیار غلط را در مورد دستگاه تصفیه آب شهری بیان می کنیم:

 • لوله کشی شهری نیاز به تصفیه ندارد:

متاسفانه برخی فکر می کنند آبی که در لوله کشی ها است کاملا تصفیه شده می باشد و دیگر نیازی به تصفیه توسط دستگاه تصفیه آب شهری نمی باشد البته در تصفیه آب های شهری تا حدود بسیار زیادی این آب تصفیه شده و سپس روانه لوله کشی ها می شود اما همین لوله کشی ها خود می تواند منشا و ایجاد آلودگی شوند.
در هیچ کجای جهان سختی و سنگینی که در آب وجود دارد از بین نمی رود و این توسط لوله کشی ها وارد منازل و سپس ما آن ها را مصرف می کنیم.

تنها دستگاهی که قادر به حذف این مواد حل شده در آب است دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس است که قدرت و عملکرد بسیار بالایی در خالص کردن آب دارد.
بنابراین شما هم اگر تا به امروز بر این باور بودید که آب لوله کشی ها سالم و خوب است باید بگوییم که یک باور کاملا غلط بوده و برای سلامت خود و خانواده تان حتما از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم.

 • فیلتر بیشتر= کیفیت آب بهتر

برخی و در زمانی که در مورد دستگاه تصفیه آب صحبت می شود فکر می کنند که هر اندازه که تعداد فیلترها بیشتر باشد می تواند کمیت آب خروجی بهتر باشد باید بگوییم که تنها چیزی که بسیار مهم است روش تصفیه می باشد و تعداد فیلتر  ملاک نمی باشد. یکی از روش های بسیار عالی همان RO است که حتما باید یک دستگاه تصفیه آب از این روش استفاده کند.

 • خرید آب معدنی کفایت می کند.

مگر چقدر ما آب مصرف می کنیم؟
چند تا آب معدنی می خریم کفایت می کند.
این ها صحبت های افرادی است که نمی خواهند از یک دستگاه تصفیه آب شهری استفاده کنند دلایل بسیار زیادی وجود دارد که می توانیم از خرید آب معدنی منصرف شویم ولی مهم ترین آن بحث هزینه است که در صورتی که شما در بازه ی طولانی از آب معدنی استفاده کنید مشاهده می کنید که هزینه ی بسیار زیادی شده است و این اصلاً به صرفه نیست و شما با صرف یک هزینه ی اولیه (بهتر است بگوییم سرمایه گذاری برای سلامتی) می توانید در دراز مدت از آب تصفیه شده و سالم استفاده کنید.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید