مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش و فروش عمده فیلتر تصفیه آب نانو

آنچه در این مقاله میخوانید...

پخش عمده فیلتر تصفیه آب نانوفروش فیلتر تصفیه آب نانوخرید ارزان فیلتر تصفیه آب نانوفیلتر تصفیه آب نانو
فیلتر تصفیه آب نانو

فیلتر تصفیه آب نانو یکی از بهترین فیلتر های موجود در بازار تصفیه آب است. عملکرد این فیلتر بسیار بالا است و از کیفیت خاصی برخوردار است. پخش عمده و فروش کلی این فیلتر در مکان های خاص صورت می گیرد و در صورتی که خواستار خرید این فیلتر باشید می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

پخش عمده فیلتر تصفیه آب نانو

فیلتر تصفیه آب نانو در قیمت های مختلفی به بازار عرضه می شود. امروزه مدرن ترین روش برای تصفیه آب فیلتراسیون نانو می باشد. فیلتر نانو بدون استفاده از اشعه ماورای بنفش باکتری های آب را کاملا حذف می کند. علاوه بر باکتری ها انواع میکروب ها، قارچ ها و میکروارگانیسم ها نیز به طور کامل از بین می روند. استفاده از آب تصفیه شده توسط نانو فیلتراسیون باعث تقویت سیستم امنیتی بدن می شود. از مزیت های اصلی فیلتر تصفیه نانو نرم کردن آب با حفظ یون های مفید است.

فیلتر تصفیه آب نانو ذرات موجود در آب با ابعاد بیشتر یک نانومتر را از بین می برد. از این فیلتر برای تصفیه آب های سطحی و زیرزمینی استفاده می شود. در روش فیلتراسیون نانو با استفاده از مواد آلی طبیعی و مصنوعی آب تصفیه می شود. بدین ترتیب سختی آب کاهش می یابد. فیلتر های نانو دارای غشایی با منافذ 1 تا 10 نانومتر هستند. فیلتر تصفیه آب نانو با حذف سختی آب و نگه داشتن یون های مفید آب سالمی را تولید می کند.

فیلتر تصفیه آب نانو

فروش فیلتر تصفیه آب نانو

در ایران پخش عمده فیلتر تصفیه آب نانو زیر نظر نمایندگی های معتبر همراه با تاییدیه های بهداشت و دارو انجام می شود. امروزه در صنایع مختلفی از فناوری نانو استفاده می شود. فیلتراسیون نانو در بخش آب از اهمیت بسزایی برخوردار است. زیرا در فیلتر های تصفیه آب نانو، یون های کلسیم و منیزیم نمی توانند از غشا فیلتر عبور کنند و در عوض یون های تک ظرفیتی از آن عبور می کنند.
با این روش دیگر یون سدیم به آب اضافه نمی کنیم. از مزیت های دیگر نانو فیلتراسیون تصفیه حجم زیاد آب است. فیلتر تصفیه آب نانو به طور آرام و مدام کار تصفیه آب را انجام می دهد.
در فیلتراسیون نانو از روش اسمز معکوس برای جدا کردن املاح ریز استفاده می شود. ذرات بزرگ موجود در آب به روش اولترافیلتراسیون جدا می شوند. غشا فیلتر نانو دوام بیشتری نسبت به فیلتر های دیگر دارد.

فیلتر تصفیه آب نانو

خرید ارزان فیلتر تصفیه آب نانو

امروزه محققان سعی می کنند فیلتر تصفیه آب نانو با قیمت پایین را به بازار عرضه کنند. آنها نوعی فیلتر نانو طراحی کرده اند که با انداختن به آب، باکتری های موجود در آب با استفاده از نور خورشید از بین می روند. این فیلتر در ابعاد خیلی کوچک ساخته شده و به سرعت آب را تصفیه می کند. هدف این گروه تحقیقاتی ایجاد فیلتر تصفیه آب نانو برای استفاده عموم در کشور های در حال توسعه است.
تصفیه آب نانو از طریق اسمز معکوس و اولترا فیلتراسیون آب را تصفیه می کند. به همین دلیل بهتر از دیگر دستگاه های تصفیه آب است. چون آب تهیه شده در روش اسمز معکوس به خاطر درصد خلوص بالا، قیمت بالایی نیز دارد. و در تصفیه آب به روش اولترافیلتراسیون میزان استفاده از آلاینده ها خیلی زیاد است. از مزایای استفاده از فیلتر تصفیه آب نانو:

 • مصرف انرژی پایین است
 • انواع باکتری و میکرو ارگانیسم ها حذف می شوند
 • PH آب تولید شده تغییری نمی کند
 • هزینه آن کمتر از اسمز معکوس است
 • سختی آب حذف می شود
 • رنگ و بو آب حذف می شود
 • طول عمر فیلتر های نانو بالاتر از دیگر فیلتر هاست.

شاید برای شما هم این سوال پیش آماده باشد که فیلتر تصفیه آب چیست و چه کاربردی دارد؟ تصفیه آب به فرآیندی گفته می شود که طی عملیاتی، مواد شیمیایی و آلایندهای بیولوژیکی و فلزات سنگین موجود در آب را از بین می برد. برخی از آلودگی های آب با سیستم تصفیه شهری امکان پذیر است اما برخی از آنها نیاز به تصفیه با فیلترهای تصفیه آب دارند.

دستگاه های تصفیه آب انواع مختلفی دارد و کیفیت دستگاه ها با توجه به نوع فیلتر تصفیه آب متفاوت است.

ما در اینجا تصمیم داریم شما را با فیلتر تصفیه آب نانو آشنا کنیم وتفاوت آن را با دیگر فیلترها برای شما بیان کنیم.

فیلتر تصفیه آب نانو

فیلتر تصفیه آب نانو

نانو فیلترها، نانو فتو کاتالیست‌ها، مواد نانو حفره‌ای، نانو ذرات، نانو سنسورها، این فناوری در تصفیه آب بسیار موثراست و این محصول با توجه به انواع آلودگی های آب در کل مناطق ایران ارزیابی شده است.

فناوری نانو تقریبا تمامی علوم  مهندسی و پزشکی را در برگرفته است. تا به امروز بیشترین استفاده را در صنایع سنگین، بهداشت، نساجی و کشاورزی داشته است و در صنایعی نظیر رنگ، شیمی، تصفیه آب وغیره درحال توسعه است. محصولات نساجی فناوری نانو در آلمان وانگلیس بیشتر رواج دارند.

در سال های اخیر از فناوری نانو و زیست فناوری در تصفیه آب شهری نیز استفاده می شود اما کافی نیست.

مزایای استفاده از فیلترتصفیه آب نانو

 • حذف نمک‌های چند ظرفیتی (از قبیل آهن، منگنز، اورانیم و برخی آفت کشها)
 • امکان تولید میزان آب تصفیه شده در مقیاس وسیع
 • از بین بردن انواع باکتری
 • ویروس و میکروارگانیزم ها
 • حذف آلاینده های آلی،
 • حفظ مواد معدنی مورد نیازسلامت انسان
 • از بین بردن اثرات مخرب زیست محیطی
 • سختی و شوری آب

در مجموع همانگونه که اشاره شد جلوگیری از افزودن مواد شیمیایی زیان آور برای محیط زیست و انسان مهمترین دلایل استفاده از فیلتر تصفیه آب نانو می باشد.

این فیلتر ها در سایز ها و ابعاد گوناگون برای مصارف مختلف تولید می شوند. بهتر است پیش از خرید فیلتر تصفیه آب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را درانتخاب و خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب نانو راهنمایی کنند.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید