مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده فیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگی

آنچه در این مقاله میخوانید...

توزیع فیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگیفیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگی چگونه کار می کند؟
قیمت فیلتر تصفیه آب,فیلتر مرحله 2 تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله ۲ دستگاه تصفیه آب خانگی که  فیلتر کربن فعال گرانول یا کربن پودری نیز نامیده می شود. فیلتری است ک پس از فیلتر الیافی مرحله اول قرار می گیرد. فیلتر مرحله دوم تصفیه خانگی شامل پوسته ای است که از دانه های کربن فعال پر شده است. وظیفه فیلتر مرحله دوم کربن گرانول حذف آلاینده های شیمیایی موجود در آب است که برای بدن انسان ضرر دارند مانند کلر. فیلتر مرحله ۲ به دلیل حذف آلاینده ها از آب باعث می شود تا آب شفاف بشود و بو و رنگ نامطلوب نداشته باشد.

توزیع فیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله دوم تصفیه آب

. در حال حاضر انواع مختلفی از فیلترهای تصفیه آب در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید یکی از انواع فیلتر های مرحله ۲ تصفیه آب خانگی را خریداری کنید.

فیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگی یک از فیلترهای مهم هر دستگاه تصفیه آب است و حتماً باید در زمان های مقرر تعویض شود

عمده فیلترهای تصفیه آب خانگی اورداتی هستند و شرکت های مختلف مسئول واردات و توزیع آن را بر عهده دارند شما می توانید به صورت مستقیم از نمایندگی برای خرید اقدام کنید یا به دفاتر معتبر توزیع فیلتر مرحله ۲ تصفیه خانگی مراجعه کنید. آدرس مراکز توزیع معتبر در سایت شرکت های تولید کننده و وارد کننده موجود است.

فیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگی چگونه کار می کند؟

قیمت فیلتر تصفیه آب, فروش عمده فیلتر تصفیه آب

فیلتر مرحله ۲ تصفیه آب خانگی باید هر شش ماه یک‌بار عوض شود. فیلتر مرحله ۲ جزو فیلتر های پیش تصفیه است و مستقیماً بر روی عمر مفید و کارایی فیلتر ممبران اثر گذار است. اگر فیلترهای مراحل اول ، دوم و سوم دستگاه تصفیه آب خانگی به موقع عوض نشوند. آلودگی ها وارد فیلتر ممبران شده  و باعث خرابی و کاهش عمر مفید فیلتر ممبران می شود.
دستگاه های فیلتری که ساده هستند و حالت آنتی باکتریال ندارند باید در زمان مققر شده حتما تعویض شوند، دلیل این امر آن است که با گذشت زمان و به دلیل استفاده باکتری ها داخل فیلتر رشد میکنند و تکثیر می شوند در نتیجه این امکان وجود دارد که شما را بیمار کنند. به طور کلی تمامی فیلتر های مرحله ۲ تصفیه آب خانگی یک وطیفه ی کلی دارند و آن از بین بردن بو و طعم بد آب و کاهش میزان کلر در آب است. در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی فیلتر  های مرحله ی دوم و سوم مکمل یکدیگر هستند. با توجه به نوع دستگاه تصفیه آب ممکن است عملکرد فیلتر مرحله دوم تصفیه آب خانگی متفاوت باشد. به عنوان مثال در دستگاه های آنتی باکتریال به جای فیلتر کربن گرانول، از یک فیلتر پلی پروپیلن استفاده می شود در دستگاه های تصفیه آب که خاصیت آنتی باکتریال دارند مرحله ی اول و دوم به تصفیه فیزیکی آب اختصاص دارد.فیلتر های مرحله ۲ تصفیه آب خانگی از جنس کربن پودری یا udf  هستند.

 فیلتر های مرحله دوم تصفیه آب خانگی دارای فیلتر دانه های است که دارای روزنه های بسیار بسیار ریز هستند، هنگامی که  این دانه ها به آب برخورد می‌کنند، آب وارد روزنه های فیلتر شده و در تماس با کربن قرار می گیرد. کربنی که داخل این فیلتر ها قرار دارد از نوع کربن فعال است تا بتواند قدرت واکنش با مواد شیمیایی و منشقات کلر با آب را داشته باشد .

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید