مشاوره و سفارش

دستگاه تصفیه آب

اگر بخواهیم یک آب بسیار شور و بدون کیفیت و دارای مواد شیمیای بسیار زیاد را به راحتی تصفیه کنیم نیازمند یک دستگاه تصفیه آب با فیلترهای با کیفیت می باشیم. دستگاه تصفیه آب با روش اسمز معکوس می تواند هر گونه آبی با درجه کیفیتی را به راحتی تصفیه و به آّب شیرین و خوب تبدیل کند در این نوع دستگاه ها برترین فیلتر ی که می تواند آب شور را به راحتی به شیرین تبدیل کند. فیلتر ممبران می باشد که می توان گفت با ارزشترین نوع فیلتری است که در هر نوع تصفیه آبی می وجود می باشد.

فیلترتصفیه آب

دستگاههای تصفیه آب از فیلترهای مختلفی برای تصفیه آب استفاده می کنند که عموما مانند یکدیگر می باشند . این فیلترها هر کدام وظیفه خاصی را به عهده داشته و باعث حذف نوعی از الایندگی ها می شوند . هر فیلتر زمان سرویس دهی مخصوص به خود داشته و بسیار مهم است که در زمان اعلام شده از سوی شرکت سازنده ، تعویض شود . عدم تعویض به موقع فیلتر ضمن اینکه باعث تولید آب ناسالم می شود، باعث اسیب رسانی به فیلتر های دیگر و پمپ خواهد شد .

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه تصفیه آب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر تصفیه آب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه آوین آب عرضه کننده انواع فیلتر تصفیه آّب و دستگاه تصفیه آّب خانگی می باشد. که نیاز تمامی افرادی که به یک آب بسیار سالم بهداستی دارند را برآورده می کند. تمامی تلاش ما در این مجموعه این است که با معرفی و عرضه برترین فیلتر و دستگاه های تصفیه خانگی قدمی کوچکی در سالم سازی و بهداشتی کردن آب مصرفی خانوارها برداریم.

مدیر مجموعه آوین آب

سعید عظیمی

Call Now Buttonتماس بگیرید